Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nincs életkedvem, se motiváció...

Nincs életkedvem, se motivációm, csalódtam rengeteg munkahelyben és barátnőben is, talán Istenben is, ti tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Imádkozok, Bibliát olvasok, próbálok jó lenni és Jézussal kommunikálni, de semmi...


Már odáig jutottam hogy ülök egymagam a kis szobámban és várom hogy történjen bármi, akár csak egy szikra is lenne a szívemben valami iránt, de csak ülök egymagamban órákon át a sötétben, mert már annak se látom értelmét hogy felkapcsoljam a villanyt.... játszani sincs kedvem semmivel, tv-t sincs kedvem nézni, mintha az ezoterikus szellem világból még a gonosz szellemek is lesz@rnának engem....


Nem akarok elmenni semmilyen kuruzslóhoz sem, eleget költöttem már a pénzemet is mindenféle hülyeségekre...



2018. okt. 26. 18:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
75%

Hát barátom te depressziós vagy! Ezek a tünetek erre utalnak, várod a csodát a négy fal közt nézed a semmit, és egyszerűen nulla életkedved, tenni meg semmit nem akarsz az ég világon! Magától semmi nem fog történni. Tiszteletben tartom a hited, és a vallásodat de ha te nem teszel semmit, más nem fog helyetted, ahogyan isten sem. Csak akkor segít ha már teszel valamit.

Az hogy csalódtál sok mindenben, erről mondjuk nem tehetsz, de tanulságnak jó, és erre tudsz építeni a jövőben hogy ha hasonlószituáció merül fel akkor eltudd kerülni a csalódást, vagy tenni időben azért hogy ne csalódj valamiben.

2018. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
30-asnak nagy zöld pacsi!
2018. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
61%

Viszont igazából hozzáteszem, hogy inkább a kereszttel van gond és a 666-tal pont nem.

666=9=Isten

A kereszt pedig olyan energiát közvetít, ami Jézus szenvedéseit hordozza vagy adja át tovább. Ez a birkalétben tartó egyház nagy megkeresztelése. Holott Jézus soha nem akarta, hogy szenvedjünk érte. Ezért örülök annak, hogy megkeresztelés nélkül szabadhitű lehetek.

2018. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 airlady ***** válasza:
30-as! Örülök, hogy leírtad. 😊
2018. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!