Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kislányom szellemet láthatott?...

Kislányom szellemet láthatott? Megijesztett.

Figyelt kérdés
Éjjel felkelt a kisfiam és a növérkéhez akart menni igy odakisértem és nyitva hagytam az ajtót. Negyed óra múlva sirva kiáltott az apjànak hogy menjen oda hozzá. Gondoltam rosszat álmodott. Ma meg azt mondta hogy máskor csukjam be az ajtót mert ott állt egy szellem az ajtóban. Fehér volt a fal meg fekete körülötte. Biztosan nem állmodta ezt állitotta. Nem szok ilyen jellegü filmeket nézni. Megijedtem mert én alapból félek ilyen dolgoktól.
2012. okt. 4. 18:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
71%
Így már érthető, de a leírásod nem volt tiszta. És támogatom a képzelődést, főleg, ha szabadon netezik, bármit láthat, és ha az oldalt böngészi, több mint elég...
2012. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, valami tárgynak az árnyékát látta.

Ha nem olvasna/nézne ilyen jellegű dolgokat, nem is tudná, mi az h szellem, meg h az hogy néz(het) ki. Vagy az osztálytársai telebeszélték szegénynek a fejét.

2012. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
71%

Álmodta, félálomban volt még, ezért látta.

Nincsenek szellemek, azt a gyereket meg, aki szellemet lát nem különlegesnek kell tartani, hanem pszichológushoz kell vinni.

Nagyon súlyos lelki problémákat fedhet ez a "szellemesdi".

Lehet, hogy szorong, vagy túl van terhelve.


A kislányodnak szerintem amúgy semmi baja, félálomban volt, és képzelte a dolgot.

2012. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
16%
Az én barátnőm lát és érez dolgokat...20 éves. Volt, hogy egy kisfiút látott a szobájában. Történnek vele dolgok. Érzéke van hozzájuk. És biztosan nem kamu, mások is tapasztaltak furcsaságokat az ismerősei közül. Nem vagyok hitetlen a szellemekkel kapcsolatban.
2012. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
10%

19:38 vagyok.


Figyelmesen elolvastam a kérdésedet, tegnap, mielőtt azt válaszoltam volna, hogy nem lehetett a fiúnak alvásparalizise, miközben a wc-re ment.Most újra elolvastam a kérdésed, mert írta valamelyik hozzászóló, hogy nem is írtad, hogy wc-re ment a kisfiad.A fenti kérdéseben tényleg nem írtad,nem tudom, honnan voltam olyan biztos benne, de nekem csak az a kép volt a szemem előtt, hogy a fiad kiment a mosdóba.És tessék, most a második hozzászólásodban írod is, hogy tényleg oda is kiment.

Na, ez is érdekes a maga módján:)

Egyébként a szkeptikusok ezer féle képpen meg tudják magyarázni, miért nem láthatott szellemet, én viszont azt mondom, láthatott , mivel láttam már én is, eddig 3-szor.Nem képzelődtem és nem voltam már kisgyerek.Ez van.Esetleg megérdeklődhetett szomszédoknál, kik laktak ott előttetek?Halt-e meg a házban már valaki?Lehet, annak a szelleme.De odatévedhetett máshonnan is.Legtöbbször teljesen veszélytelenek.

2012. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
19%

Már megbocsássatok, de igenis léteznek felsőbb valóságok. Létezik szellemvilág, és a fizikai világ ezeknek a felső erőknek csupán egyik lenyomata, dimenziója.


Kezdetleges tisztánlátói képességem van, és egyáltalán nem képzelődnek ilyenkor a gyerekek.

Aki azt mondta emiatt pszichógushoz kéne vinni, ezzel azt érné el, hogy bezáródna a gyerek elől a felsőbb világok létezőinek érzékelése. Amely eredeti hazánk, otthonunk, mint spirituális szellemi lényeknek.


Sok kisgyerek látja a szellemvilágot, mert ilyenkor még nyitottabb a 3. szemük, és pont egy pszichológushoz való elvitel miatt fog neki majd véglegesen bezárulni. Ha megőrzi idősebb korára is ezt az alapképességet, mellyel mindenki rendelkezi, csak kinevelik belőlünk...akkor sikeres gyógyítóvá, spirituális segítővé válhat. És az emberiség jövőjét jobb, szebb irányba viheti.


Üdv. Laci

2012. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
75%
Szia Laci, üdv a csalók klubjában.
2012. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
30%

Bármi létezhet. Csak hát félünk attól, amit adott tudatállapotban (pl. ébren) érzékelünk. Kisgyerekkorban még nyitottabb a tudat, több mindent érzékelünk ekkoriban még. És egyénenként is változó.


Próbálj megbarátkozni a gondolattal, hogy nem az a szentírás és az egyetlen, ahogyan az ember (pláne ahogyan a felnőtt ember) érzékel, általában. Végtelen dimenzió létezik, végtelenféle lénnyel, végtelenféle érzékelésmóddal.


Ettől még léteznek a mi dimenziókban kifejlesztett technikai eszközök is, melyekkel akár trükköket is létre lehet hozni, pl. blue beam. Tehát sok minden létezik.


Próbáld végiggondolni mindezt (bármi létezését, és a technikai lehetőséget is), és beszélgetni erről gyermekeddel. Ha valaki kibeszéli saját magából a szorongásait, már attól is megkönnyebbül, de főleg, ha megérteni próbálja.

2012. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 chrishu ***** válasza:
69%

Amúgy ezt a kédezőt sose győzzük meg az igazságról ezért: Igen, a lányod szellemet látott mivel ő egy indigó-kristály-krixkraxi-tisztánlátó gyerek aki a Szellemológia Alapszabályainak 765. paragrafusának 5. bekezdésének 2. lábjagyzete szerint látja a szellemeket.

Üdvözlettel: chrishu, Atlantiszi Fényjáró, szellemológus, démonológus, vérfarkasológus, szektás postásológus, loúlógus, ufológus, Berényi Claudia, reptoidológus, ganajtúróoloúgus

Az esetleges hejjjesírási hibákért elnézést kérek!

2012. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
69%
Sok a komolytalan, bár igen szellemes (:-)))) Válasz:-) Tehát itt egy komoly: Nem láthatott szellemet, egyszerűen mert nem léteznek szellemek. Te se dumáld be neki légyszíves.A gyerekek gyakran képzelnek bármit.
2012. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!