Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kislányom szellemet láthatott?...

Kislányom szellemet láthatott? Megijesztett.

Figyelt kérdés
Éjjel felkelt a kisfiam és a növérkéhez akart menni igy odakisértem és nyitva hagytam az ajtót. Negyed óra múlva sirva kiáltott az apjànak hogy menjen oda hozzá. Gondoltam rosszat álmodott. Ma meg azt mondta hogy máskor csukjam be az ajtót mert ott állt egy szellem az ajtóban. Fehér volt a fal meg fekete körülötte. Biztosan nem állmodta ezt állitotta. Nem szok ilyen jellegü filmeket nézni. Megijedtem mert én alapból félek ilyen dolgoktól.
2012. okt. 4. 18:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Nem kell semmitől félni kérdező, mert nem téblábolnak a holt szellemek még akkor se ha manapság sok hazug ezt meséli.


minden holt lélek az első percekben eltávozik, esetlen elköszön egy pillanatig tartó érintéssel a szeretteitől de semmi több--


A másik a lélek nem látható! Bármit látott a kisfiad az hidd el a felébredés utáni agyműködés kivetülése valami álom töredéknek. Az én kis unokám is hasonló 12 éves múlt, de ha intenzív álma volt azt előfordul hogy kivetíti az agy a szembe mintha látná a valóságként látja.

Amikor álmodunk akkor elevenen működik az agy képi memóriája azt át meg át futja a gondolati energia (a lélek) és szép történeteket kreál a képeket kivetíti a becsukott szemhéjunkra s ezért látjuk mint egy filmet amikor alszunk ez ha erős érzelmi töltésű kinyitjuk a szemünket és folytatódhat mintha a valóságban látnánk-- hasonló egy betegséghez-- de nem az csak az intenzív álom kivetülése!Ha többet szeretnél tudni keresd meg ezt a két blogot.


[link]

4.f.Miért akarunk hinni, vagy szükséges-e hinni egy láthatatlan Létben?

19. f. A két csodálatos lelkünk.

[link]

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

92.f.Komolyan érdekel az igazság?

Alapból ne félj ilyen marhaságoktól--ezek csak kitalációk amit manapság rázúdítanak az emberek elméjére!

2013. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 29. 16:15
 33/40 anonim válasza:
nem akarom felborítani a lelki egyensúlyod de azt hiszem azt látott én látom őket legyél biztos benne hogy látja vagy nem látja a szellemeket addig nyugtasd meg őt ha megint van ilyen írj nekem és segítek
2013. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Azóta szerencsére nem volt ilyen eset!
2013. dec. 20. 15:24
 35/40 anonim ***** válasza:

konyha tündés inkább maradj a konyhába, de ne akarj babonaságot másokba bele beszélni.


Tudod mi a lélek? nem tudod.

mert ha tudnád akkor nem írtad volna azt, hogy látható.

Még egy gyermek szemének is láthatatlan-


miért? egyszerű- látod a mágneses energia hullámait? NEM! -- hát ezért nem látható a szellem lélek se! de különben se téblábolnak a valóságunkban, hanem eltávoznak!

2013. dec. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Előző:

MÁR nem látod az elektromágneses hullámokat, legalábbis egy részét. Gyerekkorodban pl színesben láttad az aurát, és azokét is, akik teste már meghalt.


A nagykorúak között is akad, aki legalább ennyit érzékel még mindig. De egy szintig újratanulható is - TE MAGAD IS KÉPES VAGY legalább egy szintig erre:

Legalább fekete-fehérben bárki megláthatja az aurát, aki nem látássérült, vagy nem túlzottan rövidlátó (bár közülük is sokan, gondolom, megfelelő szemüvegben/lencsével), a következő módon: ha fehér a háttér (pl fehér fal), akkor ha bambulva nézed az előtte álldogálót, és tényleg nem struccpolitikából próbálkozol, azt bizonygatva magadnak és másoknak, h "úgy sem látod meg", akkor látni fogod. Ez is elektromágnesesség.


Persze tudomásul veszem a hitedet, ami a tudományra alapoz, hiszen a tudomány tele van hipotézisekkel, ami egyfajta hit; ráadásul állandóan felülírja magát a tudomány, főleg a hipotéziseinek köszönhetően. :)

Ez a te hozzáállásod, tudomásul veszem, hogy vak szeretnél maradni bizonyos realitásokra.


Ellenben engem nem mozgat semmiféle hit, se hitetlenség, mert nem a hitből indulok ki.


Persze mivel a tudatalattidból és a pszichés énvédő mechanizmusodból eredő félelem beszél belőled, ezért nem kizárt, h az én beírásomat is hárítani fogod. Megértem. A nagykorúság evvel jár - e vonatkozásban struccpolitikával.


Tényleg érthető, hiszen tudatalatti félelemeid mozgatnak téged, mint sokakat.

2013. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Tudod 36/ Aura nincs a test körül ez egy hindu marhaság valakinek valószínűleg látása ilyen formán romlott vagy csak egyszerűen kitalálták.


Egyszer én is láttam régebben auraszerűséget a testek körül de a garázsom körül is a fákat is bevonta, de még a tyúkocskáimat is szép volt egyébként csak nagyon zavaró-- minek köszönhettem? annak hogy az aki műtötte a szemem nem jó munkát végzett kétszer is műtötte azt az egyet--- a másik szememmel vissza se mentem hozzá.


Kisugárzása valóban van a testeknek az állatokénak is, de az nem aura hanem energetikai fény illetve a hő kisugárzása. Ezt láttam nagyon gyakran életem során mind annyiszor amikor kiléptem a testemből 8 éves koromtól egészen 50 éves koromig aztán abba hagytam.


Valóban hiszek a tudományokban ez tény, de meg is cáfolom őket több elméletükben-- mint ahogy a vallásokat is bírálom mind abban ami nem igaz és babonaság.


miért, mert megtapasztaltam a létezést az anyagon kívül is, mint energia-fazon vagy szebben nevezve; lélek-fazonként.

A létezés fantasztikuma c blog az én emlékezésem és megállapításaim.-- persze cáfolataim és ítéleteim is.

2013. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
...mindenesetre a kb 10 éve feltalált kirlian kamera elgondolkodtató... több érvvel alátámasztották, h nem pusztán a hőt érzékeli. Léteznek hőkamerák is, azon MÁS elven működnek!
2013. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
elírtam... KB EGY ÉVSZÁZADDAL EZELŐTT találták fel.
2013. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Vagy álmából ébredt a gyereked és vizionált látomás volt, vagy egy kintről bejutott fényjáték.


Nincsenek tébláboló holt lelkek a valóságban. Előfordulhat hogy a halál lassan áll be így a lélek lassan távozik a testből- igy történhet meg, hogy önmagát látja klinikai halál állapotában amit az életéért küzdenek-- ha időben elkezdték nem késlekedve, akkor történhet ez meg-- ha viszont késve 5 percet is, akkor a lélek már elindult és megtapasztalja a földünk feletti végtelen Tér varázslatos érzését amivel egynek érezheti önmagát-- majd elindul az Utolsó- útra amit a léleknek meg kell tennie-- de attól tartok azt megtéve igaz halhatatlanná erőssé válik, de megszűnik "Egyes Önmaga" lenni, mert eggyé-válik az isteni teremtővel.


Tudjátok az hogy mi lesz a lelkünkkel a halál után legfeljebb csak sejtettem mind abból, következtettem amit láttam" tapasztaltam" amilyen "utat" én magam is megjártam lélekfazonként-- de én még élő voltam elötte és utána is és azóta is. Tehát a lélek útja számomra is egészen 2012 februárjáig sejtés volt. Akkor viszont valaki meghalt akit ismertem, de mivel tőlem távol élt így lélekfazonként eljött és elköszönt tőlem-- de az nem volt több, mint egy érintés, mintha egy nagy férfikéz me4gfogta volna a vállamat. Nem több nem kevesebb-- és aztán tovább ment az utolsó útjára.


Valamikor régen az illetőnek bevallottam olyan dolgaimat amelyről addig nem tudott-- a lélekfazonomat, az útjaimat az utolsó utat is megjártam, de nem hitte egyetlen szavamat se, kinevetett-- 2012 februárban viszont eljött a lelke miután meghalt és elköszönt. Igy tudatta velem azt is hogy a sejtéseim is igazak a halálunk utáni létezéssel kapcsolatban.


De nem korzóznak holt lelkek a valóságunkban, mert nem tehetik meg. - elköszönhetnek a szeretteiktől és menniük kell tovább.


De mivel a legtöbb ember nincs tisztába azzal mi vár reá a halál után, így a lélek csak kiszakad, kirobban a testből, sok km re messzire találva magát, megdöbbenve csodálkozik és szinte fel se fogja azt, hogy ő valójában meghalt, szinte elfelejt mindent az életéről, mindenkiről csak élvezi a végtelen szabadság érzését a Térben és eszibe se jutna bárkit is kisérteni vagy itt ott téblábolni minek? Hisz szabad és élvezi azt hogy eggyé válhat a végtelenségérzetével!


aztán ez a csoda elmúlik egy pár perc után sajnos, mert a Föld másik Teremtője lehúzza, elindítja az utolsó-útra ha akar menni hanem akar menni- lerántja szinte a gravitációs EREJE ennek a teremtő ERŐNEK! S ezzel vége is az egyes Önmagam érzésnek, mert részévé válik a földi nagy energiáknak vagy egyiknek vagy a másiknak - attól függően miképp élte életét!!!

2013. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!