Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érezte már valaki a halál...

Érezte már valaki a halál jelenlétét?

Figyelt kérdés
Kórházban dolgozom, pár nappal ezelőtt, éjszakás volt a következő történt. Ugye bementünk átvettük a műszakot, már akkor éreztem valami furcsát, nem olyan volt a levegő mint szokott lenni,minden nyugtalan volt. Elmentem a nappalosok,ketten vagyunk éjszaka. A szokásos pelenkázás,kaja-, gyogyszerosztás stb.. egész idő alatt nekem is és munkatársamnak is olyan érzése volt mintha valaki figyelne, állandó recsegés ropogás innen onnan. Papucs léptek, ajto zárodás, a villany kiégett a folyoson az egyik lámpában. Folyton körbe mentünk de sehol senki. A zajok viszont folyamatosan voltak. Aztán hajnal 3/4 kettő körül bementünk az egyik nénihez,aki egész éjszaka zaklatott volt, dobált..kiabált stb. Felültettük,ivott,aztán annyit mondott fáj a mellkasom,és azzal szinte másodpercek alatt meghalt..embólia..nem volt mit tenni. Utána gondolkodtam és az jutott eszembe, hogy biztosan a halál járt ott egész éjszaka..az ő jelenlétét éreztük,és érezte a néni is. Ebben biztos vagyok. Sose gondoltam volna hogy van ilyen.
2013. febr. 7. 21:50
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:

A halálnak szaga van, és nem büzlik.

Benne van az éjbe mikor jön...

2013. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Lilith1994 ***** válasza:

"mondom, hogy a gonosz szellemek és démonok jelenlétét érezték!! azoknak van negatív kisugárzásuk. a halál pedig egy jelenség, amit maga a sátán okoz!"


Ezt mégis hogy gondolod????...a halált nem a sátán okozza.

2013. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
de, a halált a sátán okozza!!! a démonok pedig ráásegítenek! a rossz szellemek is!
2013. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Kösz a tippet,megnéztem a filmet.Nem semmi.Nagyon tetszett.
2013. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Lilith1994 ***** válasza:
91%
Most ezt ne vedd offolásnak de nagyon buta vagy....:S
2013. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
buta vagy te!
2013. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hülyeség és nem kamu!!! Egy éve dolgozom ott,és nem csak én hanem szinte mindenki a dolgozól közül tapasztalt már valamit. Jött egy új dolgozó, ő még éjszakára nem volt beosztva de egyik nap magától megkérdezte,hogy ti is tapasztaltatok itt furcsa dolgokat? illetve érezzük e milyen energiák vannak itt. Aki kételkedik ne szóljon bele,nem kértem a véleményét. Köszönöm. Igenis aznap éjszaka furcsa volt és egyben félelmetes, igazából amíg meg nem történt a dolog a nénivel nem tudtuk mire vélni a zajokat. Ugye állandóan hallottuk a lépteket, rohangáltunk egész éjszaka mint a tojós tyukok,h megint melyik kelt már fel,de semmi mindenki aludt. Nyilván nem lehet az egész személyzet gyagyás...hogy mindenki hangokat hall, meg érzi a jelenlétüket, hogy igenis vannak ott túlvilági lelkek. Anno lentebbi emeleten volt szülészet, és időnként bizony,egyes betegek éjszaka de még néha nappal is,gyerekekről beszélnek,korát,nemét pontosan leírja.. de aki nem hisz ezekben annak felesleges is elolvasnia és hülyének néznie a másikat! Menjen olvasson olyat amiben ő hisz,én tiszeteletben tartom hogy ő miben hisz legyen szíves tartsa tiszeteletben azt amiben én hiszek!!
2013. febr. 15. 20:10
 18/35 A kérdező kommentje:
ja és nyilván ha nappal hal meg valaki, nem veszi ugy észre az ember a dolgokat,mert zaj van,jövés menés, többen vagyunk az osztályon. De éjszaka csend van,a legaprobb neszt is meghallani. Persze nappal is érezni azt a misztikumot a beteg körül akinek már nem sok van hátra.
2013. febr. 15. 20:12
 19/35 anonim ***** válasza:
16%
én hiszek neked kérdező, de amit tapasztaltok az nem a halál, hanem szellemek és a démonok, mint ahogy írtam!
2013. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
rendben, az is lehet :) elhiszem. de mindenesetre akkor is érdekes volt. Fura dolgok ezek :) Ha egyszer ilyet tapasztal az ember, sosem felejti el!
2013. febr. 15. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!