Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érezte már valaki a halál...

Érezte már valaki a halál jelenlétét?

Figyelt kérdés
Kórházban dolgozom, pár nappal ezelőtt, éjszakás volt a következő történt. Ugye bementünk átvettük a műszakot, már akkor éreztem valami furcsát, nem olyan volt a levegő mint szokott lenni,minden nyugtalan volt. Elmentem a nappalosok,ketten vagyunk éjszaka. A szokásos pelenkázás,kaja-, gyogyszerosztás stb.. egész idő alatt nekem is és munkatársamnak is olyan érzése volt mintha valaki figyelne, állandó recsegés ropogás innen onnan. Papucs léptek, ajto zárodás, a villany kiégett a folyoson az egyik lámpában. Folyton körbe mentünk de sehol senki. A zajok viszont folyamatosan voltak. Aztán hajnal 3/4 kettő körül bementünk az egyik nénihez,aki egész éjszaka zaklatott volt, dobált..kiabált stb. Felültettük,ivott,aztán annyit mondott fáj a mellkasom,és azzal szinte másodpercek alatt meghalt..embólia..nem volt mit tenni. Utána gondolkodtam és az jutott eszembe, hogy biztosan a halál járt ott egész éjszaka..az ő jelenlétét éreztük,és érezte a néni is. Ebben biztos vagyok. Sose gondoltam volna hogy van ilyen.
2013. febr. 7. 21:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Minél erősebb a hited, annál nagyobb az esélye, hogy használ"

Az ilyen para dolgoknál szinte mindegy mit csinálsz, csak higgy benne, hogy az használ.


Az csak nekem tűnt fel, hogy a démonos hozzászóló csak poénkodik? Néha én is szoktam ilyet, ha olyan kedvem van :D

2013. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

„nem olyan volt a levegő mint szokott lenni „


„Jött egy új dolgozó, ő még éjszakára nem volt beosztva de egyik nap magától megkérdezte,hogy ti is tapasztaltatok itt furcsa dolgokat? illetve érezzük e milyen energiák vannak itt. „


„ időnként bizony,egyes betegek éjszaka de még néha nappal is,gyerekekről beszélnek,korát,nemét pontosan leírja..  „


„Van kereszt is kitéve az osztályon,meg szoktunk fehérgyertyát meggyujtani mindig mikor meghal valaki,de sokat nem ér. „


„na meg ugye az 5.6. emelet Ápolási osztály,azaz elfekvő, sok az idős beteg,sokat bedugnak oda szószerint a hozzátartozók... fizetik neki az ápolási dijat csak hogy ne kelljen otthon bajlodni vele. Aztán nagyritkán ha meglátogatják. Ezek az emberek biztos hogy sok sok elrendezetlen dolgot hagynak maguk után,nem tudnak megnyugodni, bolyong a lelkük. Némelyik nagyon nagyon nehezen is hal meg, sokszor van olyan hogy muszály a hozzátartozónak szólni ugyan jöjjön már be,mert a mama haldoklik és nem tud elmenni vár valakit,bejönnek és persze a néninek nem sokkal utána(van hogy percek) meg is hal. Várnak valakit... „

2013. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írod - szerintem - kérdező!


Ezek - véleményem szerint - energetikai jelenségek, következésképp megérthetőek... viszont eléggé elementáris tapasztalások is - az átélőknek.

2013. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Én sok különös dolgot tudnék mesélni. Ami nagyon megragadt bennem az az a történet volt amikor a mamám sírjára mindenszentek alkalmából egy koszorút köttetett anyukám és apukám. A koszorú szalagjára ezt a szöveget akarták íratni:

Lányod, vejed, unokád. Viszont véletlenül ez a szöveg lett odaírva:

Lányod, vejed, unokáid. Anyukám utána tudta csak meg, hogy terhes a testvéremmel.

2013. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Az egó nagyon is hajlamos a halál illúziójának átélésére. Amikor a teljességet megtapasztalom, az egóm megrémül.
2013. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!