Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érezte már valaki a halál...

Érezte már valaki a halál jelenlétét?

Figyelt kérdés
Kórházban dolgozom, pár nappal ezelőtt, éjszakás volt a következő történt. Ugye bementünk átvettük a műszakot, már akkor éreztem valami furcsát, nem olyan volt a levegő mint szokott lenni,minden nyugtalan volt. Elmentem a nappalosok,ketten vagyunk éjszaka. A szokásos pelenkázás,kaja-, gyogyszerosztás stb.. egész idő alatt nekem is és munkatársamnak is olyan érzése volt mintha valaki figyelne, állandó recsegés ropogás innen onnan. Papucs léptek, ajto zárodás, a villany kiégett a folyoson az egyik lámpában. Folyton körbe mentünk de sehol senki. A zajok viszont folyamatosan voltak. Aztán hajnal 3/4 kettő körül bementünk az egyik nénihez,aki egész éjszaka zaklatott volt, dobált..kiabált stb. Felültettük,ivott,aztán annyit mondott fáj a mellkasom,és azzal szinte másodpercek alatt meghalt..embólia..nem volt mit tenni. Utána gondolkodtam és az jutott eszembe, hogy biztosan a halál járt ott egész éjszaka..az ő jelenlétét éreztük,és érezte a néni is. Ebben biztos vagyok. Sose gondoltam volna hogy van ilyen.
2013. febr. 7. 21:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
54%

Na azért ne essünk át a ló túloldalára hogy démonok.

Ott akik meghaltak mert ügye sokan meghalnak egy kórházban, esetleg ott ragadhattak.

Örülhetsz is szerintem hogy nem látod az ilyeneket.

Mivel az egy kórház ezért gondolom esélytelen egy papot oda hívni hogy tömjénezzen ki, és szentelje meg a teret.

2013. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
10%

démon ölte meg az asszonyt, a szellemeknek nincs olyan hatalma, hogy belészálljon egy emberbe és megölje, csak démonnak!

ha folyamatosan vannak ilyen furcsa dolgok a kórházban az azt jelenti, hogy komoly gonosz szellem és démon megszállás alatt van az épület!

2013. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
ez is elképzelhető!! meg ugye elég régi épület ez már,ki tudja annak idején mire épitették,mi volt ott előtte.. meg mint mondottam régebben volt ott szülészet,traumatológia, stb,csak ugye mindent bezárnak. 6 Emeletes az épület, ebből 4.5.6. emeleten vannak már csak osztályok a többi üres,le van zárva.. Régebben voltak az osztályon reikisek,nem tudom nekik mennyire lehet hinni,bár részemről hiszek ezekben a dolgokban, ők azt mondták tele van kóbor lelkekkel az egész épület. Van kereszt is kitéve az osztályon,meg szoktunk fehérgyertyát meggyujtani mindig mikor meghal valaki,de sokat nem ér.
2013. febr. 15. 22:41
 24/35 A kérdező kommentje:
na meg ugye az 5.6. emelet Ápolási osztály,azaz elfekvő, sok az idős beteg,sokat bedugnak oda szószerint a hozzátartozók... fizetik neki az ápolási dijat csak hogy ne kelljen otthon bajlodni vele. Aztán nagyritkán ha meglátogatják. Ezek az emberek biztos hogy sok sok elrendezetlen dolgot hagynak maguk után,nem tudnak megnyugodni, bolyong a lelkük. Némelyik nagyon nagyon nehezen is hal meg, sokszor van olyan hogy muszály a hozzátartozónak szólni ugyan jöjjön már be,mert a mama haldoklik és nem tud elmenni vár valakit,bejönnek és persze a néninek nem sokkal utána(van hogy percek) meg is hal. Várnak valakit...
2013. febr. 15. 22:45
 25/35 Lilith1994 ***** válasza:
Én el búcsúztam a a szeretteimtől mielőtt meg haltak, a papám volt a kivétel mert ő hirtelen halt meg.
2013. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon jó érzed kérdező. Az ilyen démon dolgokkal nem kell ijesztgetni, ilyen helyen ahol sokan meghalnak egyszerűen csak nagy esély van rá hogy ott maradnak olyanok akiknek ahogy a kérdező is mondta befejezetlen dolguk volt, és nem tudtak elszakadni.

Ha lehet gyertyát gyújtani, akkor beszerezhetnél egy szép dekorált Jézusos,Máriás gyertyát ami rátud segíteni a hitedre, esetleg szenteltesd fel egy pappal, vagy szenteltvízzel mielőtt meggyújtod imádkozol pl. a gyertyára festett valakihez hogy vigye el magával Istenhez ezeket az itt ragadt lelkeket az örök szeretetbe.

Majd gyújtsd meg, és közben gondolj arra hogy ez a gyertyaláng a szeretet lángja és minden nem oda való önként felszáll szeretetben az Istenhez megnyugvásként.

Gondolhatsz arra is hogy személyesen megkéred őket is hogy tegyenek így, jobb lesz nekik.

Egyébként nem véletlen az ilyen helyeket le is bontják nem csak az idő múlása miatt. Hanem mert még a leglezártabb ember is érzi hogy valami nyomasztó van a helyben.

Ezért gondolom azt hogy az országnak sokat segítene ha a régi dolgokat elbontanák a francba és kezdenénk valami újat a jelenben a haladás jegyében.

2013. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

tévedsz utolsó, a démonok mindenhol ott vannak!!! még a templomokban is, sajnos!

és minden régi épületet nem lehet lerombolni, mert nincs ki ezt fizesse! jó hogy nem rombolják le az összes 50 évesnél régebbi épületet!!!

2013. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Lilith1994 ***** válasza:
73%
szerintem sem kéne mindent le rombolni, de az olyan helyeket mint régi kórházak, idősek otthona stb. azokat igen. Másrészt templomba nem szokott előfordulni démon, mert meg szenteltet hely.A rég elhagyott templomokban viszont igen, mert az már nem szent, megszentségtelenítik. Honnan veszed hogy körbe vesznek minket a démonok?
2013. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
54%

A démonokkal kapcsolatban: én hiszek benne, hogy léteznek, és hogy van, aki látja őket. Ugyanakkor hiszek Kerstin Gier akár kitalált, akár alaposán alátámasztott, de hihető elméletének, miszerint nagyon ritkán élnek a démonok, és nem is találkoznak egymással. De templomban is előfordulnak néha.(Ui.: ez csupán a vízköpő démonokra vonatkozik)


A kérdezőnek: próbálkozzatok szelleműzéssel vagy bármivel, ami használhat. Például az a gyertyás, amit az egyik válaszoló írt. Minél erősebb a hited, annál nagyobb az esélye, hogy használ;)


Még valami. Néztem valamikor egy paranormális jelenségekkel foglalkozó sorozatot, ami különböző helyzeteken keresztül mutat be megmagyarázhatatlan jelenségeket. Például párszáz évvel ezelőtt leégett egy tehénistálló(gazda később meg is halt), épült rá egy lóistálló, és minden reggelre a lovak átrendeződtek. Füstszagot lehetett érezni, aminek az eredetét még a tűzoltók sem tudták megérezni. A szellemirtók pedig bebizonyították, hogy valami paranormális jelenség van ott.

2013. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Ajánlom hogy most nézd meg a Paranormal Activity c. filmet. :DDD
2013. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!