Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Álom volt vagy tényleg megtört...

Álom volt vagy tényleg megtörtént? Vagy csak szimplán skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv emberek! Amit most leírok, szóról szóra igaz, és nekem hatalmas traumát jelent a mai napig. Kezdem is...


Egy olyan sztoriról lenne szó, hogy pontosan nem emlékszem, hány éves lehettem, de a mai napig előttem van minden egyes pillanat, és úgy érzem, hogy tényleg megtörtént, bár elvileg lehetetlen...


Éjszaka volt, az egész család aludt. A szobában sötét volt, így nem láttam semmit... Nem tudtam aludni, így fent szenvedtem, és vártam, hogy elaludjak... Hirtelen éreztem, hogy valami megfogta a karomat -Itt ki esik egy pillanat- mikor magamhoz tértem, a plafon környékén "lebegtem" , és akárhogyan is könyörögtem, kiabáltam, nem akart elengedni... -Itt is ki esett egy rész...Szerencsére- Majd ez után anyáék keltettek, állítólag alig akartam magamhoz térni, de ezt nem mondtam el nekik, mert féltem...


Az igazat bevallva ezt akár mikor próbálom szóban elmondani, sajnos nem megy, mintha az agyam leblokkolna, elkezdek könnyezni, gyorsabban veszem a levegőt, és nem tudom kimondani, hogy mi is történt azon az éjszakán.


Tudom, hogy sokan azt hiszitek, hogy ez hülyeség, hogy csak kitaláltam, de sajnos ez igaz, és a mai napig érzem, előttem van minden pillanata, és senkinek nem kívánom ezt a fájdalmat, mit akkor éltem át...

A mai napig attól rettegek, hogy ez újra meg fog történni, és hogy ezt még egyszer nem fogom kibírni.


Csak értelmes hozzászólásokat várok. Előre is köszönöm mindenkinek.



2013. ápr. 8. 19:17
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Vannak olyan dolgok,amikre sajnos nem lehet épp eszű magyarázatot adni... Sokan segítettek, és nagyon haszos dolgokat kaptam privátban is, de sajnos még mindig nem tudom, hogy pontosan mivel lehetne ezt az egészet meg magyarázni... Idő kérdése minden, ha nem olyan komoly, úgy is el felejtem egyszer, de ha komolyabb jelentése van, akkor úgy is jelentkezik majd, ha el jön az ideje.
2013. máj. 16. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!