Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A világ legdurvább szellemes-i...

A világ legdurvább szellemes-idézős JÁTÉKA! Eddig senkinek sem sikerült! Te megmernéd csinálni? 18+

Figyelt kérdés

Csak 18. életévét betöltött olvassa végig, aki fiatalabb hagyja el az oldalt!


A legdurvább bátorságpróba, amit senki se mer megcsinálni!


Éjfélkor kell a tükör elé állni.Két gyertyát meggyújtani amire az ujjadból egy egy csepp vért cseppenteni, és meggyújtani a gyertyát.Ekkor hangosan a következőt kell mondani.Égjen a gyertya a gonosz 7 bűne erejével, és aludjon el ha elvisz innen.

ekkor 7szer azt kell hangosan mondani a tükör előtt hogy, "vigyen el a sötétség fejedelme."

A hetedik mondat után elfújni a gyertyát.

No itt a probléma ált.

A kísérlet végéig még senki sem jutott el, mert senki nem merte végig csinálni.

Eddig 3 embernél voltam jelen, de senki mert tovább menni 4-5 kijelentésnél.

Volt akinél megcsörrent a mobil ahogy a 6. kijelentésbe belekezdett volna, és aki hívta, csak annyit mondott, hogy aggódik érte, mert úgy érezte valami rossz történt vele.Ezután az ember sikítva futott el a tükör elől.


Ez amúgy egy beavatási szertartás része volt, még egy kőműves rendnél, de ott temetőben csinálták ezt, és aki átesett rajta az a sírok közt feküdve kellett hogy ezt mondja és ott égtek a gyertyák körülötte.

Valamelyik tudományos -fantasztikus csatornán mutatták be az eredeti verziót, természetesen színészekkel eljátszva.



Egyik ismerősöm is kiakarta próbálni és a 6. mondat után valaki kopogott a bejárati ajtón, de akkorát, hogy összecsinálta magát.


Aki nekem is mondta, annyi kikötéssel ajánlotta, hogy ezt csak erős idegzetűek gondolják végig, de senki ne próbálja ki, mert veszélyes lehet!


Te elhiszed hogy ez valódi?


Itt egy cikk, ahol hasonló esetekről írnak.


[link]



2014. ápr. 12. 21:20
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
83%

Kis iskolások csinálnak ilyet mikor elmennek táborozni:D


Komolyan ezt valaki elhiszi?

2014. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
81%
Én irgalmatlan hülyének érezném magam, ha ilyeneket mondanék a tükör előtt.
2014. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
72%

"Egyik ismerősöm is kiakarta próbálni és a 6. mondat után valaki kopogott a bejárati ajtón, de akkorát, hogy összecsinálta magát. "


Milyen illemtudóak ezek a gonosz szellemek hogy kopognak is mielőtt elrabolják a lelkemet!


*sarcasm off


Kérdező:Van egyáltalán már borostád?

2014. ápr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

"Most akartam írni, hogy pontban éjfélkor kell csinálni. "


Ó igen? És mikor van pontosan éjfél?

Ha a szomszéd órája 2 percet siet vagy késik az enyémhez, akkor az ő órája igazodik jobban az éjfélhez vagy az enyém? Akkor melyikünké az etalon?


Ó, és mi van az időzóna béli eltérésekkel?

Ha Japánba csinálom éjfélkor, akkor itt még csak este 6-7 óra van. Akkor miért is kellene működnie?


Egy szó, mint száz. Tele van buktatókkal és hülyeség :D A tükörhöz amúgy is számtalan babona kapcsolódik, nyilván ez is az egy kis szellemesdivel megspékelve.


És miért pont éjfél?:) Mert az olyan misztikus?:)


George Adamski

2014. ápr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
femina.hu xDDDDD
2014. ápr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

utolsó, a femina.hu oldalról egy hasonló cikk van belinkelve, nem az eredeti próba.

én nem mertem megcsinálni, azért megnézném hány szájkaratés próbálkozott ezzel éjfélkor.

Itt feljebb írt, egy válaszoló hogy eltréő helyeken más időpontokban lehet éjfél.

de ha jól értelmeztem amit a kérdező írt, akkor éjfélkor kell tükör előtt megcsinálni, mindegy hol vagy, éjfél legyen.

az biztos pár nagyszájú haverommal megcsináltatom, de van egy sanda gyanúm, hogy előbb lesz tele a gatya, mint hogy utoljára kimondja azt a mondatot, ami oda van írva.

2014. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
76%

És a nyelv számít?Vagy a dialektus?

Mer lehet hogy szegény démonok csak ógörögül és héberül tudnak...

2014. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

gondolom ha magyar vagy és ezen a nyelven beszélsz, itt láttad, akkor nem tört angollal fogod elmormolni a tükör előtt.

aki meg ógörög nyelven akarja elszavalni, az úgy mondja.

Hétvégén kanbuli, pár haverommal megcsináltatom az tuti.

2014. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biztos,hogy nem fogom kipróbálni,még olvasni is rossz volt...

Nagyon félős vagyok,de amikor egyszer belementem egy szellemidézésbe valami ott maradt,és azóta is ott van a barátnőméknél.

Meg nem próbálom még egyszer az biztos.

Bár nem lehet tudni,hogy igaz-e,de inkább nem kockáztatok.

2014. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
Akik meg mondják,hogy nem igaz,azok először próbálják ki és utána mondják,hogy nem igaz!
2014. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!