Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A világ legdurvább szellemes-i...

A világ legdurvább szellemes-idézős JÁTÉKA! Eddig senkinek sem sikerült! Te megmernéd csinálni? 18+

Figyelt kérdés

Csak 18. életévét betöltött olvassa végig, aki fiatalabb hagyja el az oldalt!


A legdurvább bátorságpróba, amit senki se mer megcsinálni!


Éjfélkor kell a tükör elé állni.Két gyertyát meggyújtani amire az ujjadból egy egy csepp vért cseppenteni, és meggyújtani a gyertyát.Ekkor hangosan a következőt kell mondani.Égjen a gyertya a gonosz 7 bűne erejével, és aludjon el ha elvisz innen.

ekkor 7szer azt kell hangosan mondani a tükör előtt hogy, "vigyen el a sötétség fejedelme."

A hetedik mondat után elfújni a gyertyát.

No itt a probléma ált.

A kísérlet végéig még senki sem jutott el, mert senki nem merte végig csinálni.

Eddig 3 embernél voltam jelen, de senki mert tovább menni 4-5 kijelentésnél.

Volt akinél megcsörrent a mobil ahogy a 6. kijelentésbe belekezdett volna, és aki hívta, csak annyit mondott, hogy aggódik érte, mert úgy érezte valami rossz történt vele.Ezután az ember sikítva futott el a tükör elől.


Ez amúgy egy beavatási szertartás része volt, még egy kőműves rendnél, de ott temetőben csinálták ezt, és aki átesett rajta az a sírok közt feküdve kellett hogy ezt mondja és ott égtek a gyertyák körülötte.

Valamelyik tudományos -fantasztikus csatornán mutatták be az eredeti verziót, természetesen színészekkel eljátszva.



Egyik ismerősöm is kiakarta próbálni és a 6. mondat után valaki kopogott a bejárati ajtón, de akkorát, hogy összecsinálta magát.


Aki nekem is mondta, annyi kikötéssel ajánlotta, hogy ezt csak erős idegzetűek gondolják végig, de senki ne próbálja ki, mert veszélyes lehet!


Te elhiszed hogy ez valódi?


Itt egy cikk, ahol hasonló esetekről írnak.


[link]



2014. ápr. 12. 21:20
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%

Azèrt el kell ismerni elèg fèlelmetesen hangzik ahhoz hogy csak ugy tükör elè álljunk ès elmondjuk ezt a kis versikèt.

Kiváncsi vagyok az itt kommentelők közül hányan mernèk ezt tènyleg vègigmondani.

2014. máj. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sehányan, csak ugye arcoskodni kell, meg van itt pár szkeptikus aki előadja magát, de ha oda kerülne a sor, tele lenne a gatya, vonalkóddal!

Én azóta próbáltam megcsináltatni egy haverral, ott voltam mellette a fürdőszoba ajtóban, és ugyanezt ami ide le van írva, hogy csinálja meg, talán a 2.mondatig eljutott, és olyan félelemérzete lett, hogy kirohant, még a gyertyát sem merte elfújni.

2014. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
47%

Nézd: ez az egész a félelemről szól.

Mindenki fél tőle - én is.

De ettől még nem lesz igaz.


Próbáld ki inkább azt, amit leírtam.

2014. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
56%

"Azèrt el kell ismerni elèg fèlelmetesen hangzik ahhoz hogy csak ugy tükör elè álljunk ès elmondjuk ezt a kis versikèt.

Kiváncsi vagyok az itt kommentelők közül hányan mernèk ezt tènyleg vègigmondani."

Nem értem, hogy miért mindenki magából indul ki. Azért, mert neked ilyesztő... Olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy a Kört lehetetlen végignézni, mert ő megijedt tőle. Ezzel a példával élve, a Kör szerintem egyáltalán nem ilyesztő. Jól ki van maszkírozva a csaj, csak a mai világban egyáltalán nem lehetséges, sőt, a régi VHS-korban is valótlan az eset. Ugyanez áll az összes többi horrorra, és a fenti szellemidézésre. Megcsináltam, nem ijedtem meg, nem tapasztaltam semmit.

"Szerintem sehányan, csak ugye arcoskodni kell, meg van itt pár szkeptikus aki előadja magát, de ha oda kerülne a sor, tele lenne a gatya, vonalkóddal! "

Már több szkeptikus is(köztük én is) írta, hogy megcsinálta. Nem értem, hogy ebben mi a hihetetlen. Azért, mert a barátod megijedt, még nem kell, hogy mindenki megijedjen. Van, aki jobban bírja a horrort, van, aki nem. Van, aki jobban bírja az ilyen értelmetlen játékokat, van, aki nem. Egyébként ezekben az "érvekben" is megmutatkozik az egoizmus, és a történetek és a személyek iránti elfogultság. " x jóbarát és/vagy én nem tudta/tudtam/tudtuk megcsinálni, ezért lehetetlen, hogy más is megcsinálja". Így leírva ugye, hogy mennyire életszerűtlen az egész, igaz? De ha ez sem igaz, akkor kérlek írd le, hogy mi lenne ebben a természetfeletti vagy ijesztő? Az, hogy egy tükör előttállunk egy gyertyával? Vagy értelmetlen mondatoakt kántálunk? Mi van, ha a megidézendő lény külföldi, és nem ért magyarul? Vagy ha más időzónában él? Még akkor is, ha próbálunk benne hinni, valószínűtlen és rengeteg benne a logikai buktató. Mellesleg a femina.hu nem éppen az a forrás, ahonnan a hiteles és komoly tudományos dolgok származnak...

2014. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
0%

41.vagyok.

Az utòlsò most akkora baromságot ìrt !

Mi van akkor ha az a termèszetfeletti lèny külföldi ès nem èrti....

Amikor imát mondassz magyarul, ennyi erővel feleslegesen teszed, ugyanis isten csak angol, nèmet ès spanyol nyelven èrt.

2014. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
31%

"Az utòlsò most akkora baromságot ìrt "

Az még okés, hogy hülyének nevezel, nem veszem magamra, csak legalább jó ékezeteket írnál! NEm tudom, mi ebben a nehéz...

"Amikor imát mondassz magyarul, ennyi erővel feleslegesen teszed, ugyanis isten csak angol, nèmet ès spanyol nyelven èrt."

Atesita vagyok, úgyhogy az én világképemben sehogy nem neszél, mert nem létezik. És igen, szerintem csak értékes perceket veszel el az életedből az imádkozással.

Érvet viszont még mindig nem írtál, de ilyen nehéz dolgot ugye nem kérhetek tőled...

2014. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mondtam hogy hülye vagy,valamit te félre értettél,vagy csak nem tudsz olvasni...
2014. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:

jaj de jót röhögtem, atyaég.

tükörmágia meg a magusban van.

2014. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
25%
Akár hiszitek, akár nem, csak egy pohár és egy lap kell az egész szellemidézéshez! Fontos hogy három gyertyát gyújtsatok előtte mert ezzel jelzitek az eltávozottnak hogy békével hívod. Ha többen vagytok a pohár oda fog fordúlni ahoz a személyhez akinek mondani valója, üzenete van és a lapba elkezdenek beleégni a mondatok.. Volt hogy tarotból jósoltam elhalt felől mert az idézéstől többen félnek. A lényeg hogy amikor hazaértem éreztem magamkörül hol a karomnál, hol a hátamnál elhaladó hideget. Nem zavart, nem kopogott nem volt semmi fúrcsa csak éreztem. A szüleim már idősek és ők féltek az igaz, aztán gyújtottam egy gyertyát és megkértem hogy mennyen azaz visszaküldtem és akkor olyan volt mint ha megnyugodott volna minden.. Azóta nem jósolok halottról. Egyébként meg veszélyes! Nem tréfa dolog ez, aki nincs tisztában a szellemvilággal az ne csináljon ilyet! Ennek is megvan a maga etikettye..
2014. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:

Ne veszekedjetek, a kérdésre válaszoljatok inkább. :)

Én nem hiszem, hogy történne valami, de nem merném megcsinálni.

2014. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!