Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A világ legdurvább szellemes-i...

A világ legdurvább szellemes-idézős JÁTÉKA! Eddig senkinek sem sikerült! Te megmernéd csinálni? 18+

Figyelt kérdés

Csak 18. életévét betöltött olvassa végig, aki fiatalabb hagyja el az oldalt!


A legdurvább bátorságpróba, amit senki se mer megcsinálni!


Éjfélkor kell a tükör elé állni.Két gyertyát meggyújtani amire az ujjadból egy egy csepp vért cseppenteni, és meggyújtani a gyertyát.Ekkor hangosan a következőt kell mondani.Égjen a gyertya a gonosz 7 bűne erejével, és aludjon el ha elvisz innen.

ekkor 7szer azt kell hangosan mondani a tükör előtt hogy, "vigyen el a sötétség fejedelme."

A hetedik mondat után elfújni a gyertyát.

No itt a probléma ált.

A kísérlet végéig még senki sem jutott el, mert senki nem merte végig csinálni.

Eddig 3 embernél voltam jelen, de senki mert tovább menni 4-5 kijelentésnél.

Volt akinél megcsörrent a mobil ahogy a 6. kijelentésbe belekezdett volna, és aki hívta, csak annyit mondott, hogy aggódik érte, mert úgy érezte valami rossz történt vele.Ezután az ember sikítva futott el a tükör elől.


Ez amúgy egy beavatási szertartás része volt, még egy kőműves rendnél, de ott temetőben csinálták ezt, és aki átesett rajta az a sírok közt feküdve kellett hogy ezt mondja és ott égtek a gyertyák körülötte.

Valamelyik tudományos -fantasztikus csatornán mutatták be az eredeti verziót, természetesen színészekkel eljátszva.



Egyik ismerősöm is kiakarta próbálni és a 6. mondat után valaki kopogott a bejárati ajtón, de akkorát, hogy összecsinálta magát.


Aki nekem is mondta, annyi kikötéssel ajánlotta, hogy ezt csak erős idegzetűek gondolják végig, de senki ne próbálja ki, mert veszélyes lehet!


Te elhiszed hogy ez valódi?


Itt egy cikk, ahol hasonló esetekről írnak.


[link]



2014. ápr. 12. 21:20
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem ért hozzá,az csak egy hozzáértő jelenlétében csinálja végig,ki tudja,hogy egy békés,barátságos szellem mellett még hány szellem jön ki a szellem világból,akik nem olyan békések,mint aki előszöt kijött. Isten igenis létezik :) Csak nem olyan formában ahogy gondolunk rá. Egy amerikai kutató azzal az elmélettel állt elő,hogy mi emberek a földön kívüliektől származunk,akik a saját DNS-üket össze keverték az itteni Neander völgyi emberrel és így lettünk mi. Ezért égünk le a napon,ezért fáj a hátunk,ezért vannak gerinc problémáink,nincs olyan emlős a Földön,ami képes lenne emberré változni,a nők ezért nem bírják a szülést,mert nem erre a világra lettünk teremtve. Ha a majom lejött a fáról és hosszú idő után emberré változott,akkor most miért nem képes rá? Szóval itt az igazság. Létezhetett egy ősember(Neander völgyi)aki a hit szerint a majmokra hasonlított(be tudta hajlítani a hüvelyk ujját a tenyeréhez,erre a majmok is képesek. Az igaz,hogy a kezünkkel az ujjain mozgásával a majmokra hasonlítunk,de azért vagyunk ilyen fejlettek,mert egy fejlett lény DNS-e is van bennünk. Az is lehet,hogy ez egy börtön bolygó,ide hozták az emberi fajt,mert túl agresszívak vagyunk(Atom bomba,terrorizmus stb...) Ha a Mars bolygót nézzük akkor lehet,hogy eredetileg oda teremtődtünk de a sok Környezet szennyezés stb... miatt elsivatagosodott a bolygó és kénytelenek voltunk elhagyni. Ez a Földre is igaz,manapság olyan helyen is esik a hó ahol eddig soha(pl.:Afrika)olyan gyümölcsök teremnek meg bizonyos területeken ami ezelőtt x éve nem(Nekem van egy kis Mandarin fám,7-8 évvel ezelőtt még egy pici fűszálra hasonlított,most pedig egy pici fa lett belőle.) Ezek után lehet,hogy Isten egy olyan fejlett földönkívüli fajhoz tartozik,ahol egyedül ő képes emberi DNS-t alkotni a fent említett módon. Azért van ennyi UFO,mert mindig meglátogatnak minket. A gondolat olvasásra,a gondolat átvitelre és a gondolatban való beszélgetésre is képesek vagyunk,csak el kell érni egy bizonyos szintet,hogy az agyunk képes legyen rá. Ugyan úgy az Angyalok és más lények is léteznek,csak el kell érni egy bizonyos szintet,miután képesek leszünk kommunikálni velük.
2015. márc. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
Nem azért, mert én egy agyon vallásos őrült vagyok, de a szellemidézés nem hogy hülyeség, de 'pokolra' is lehet vele jutni.:) Most lehet ezzel is vitába szállni, de általában ha valaki szellemet idéz az csak rossz lehet, és voltaképpen szerintem senki se akarja az életét azért úgy tölteni, hogy fél és akkor igaz, hogy szellem 'kísérti' mert egy ilyen gyerekes hülyeséget kipróbálta, mert ugye a mai fiataloknál ez elterjedt, hogy idézzünk szellemet, mert az milyen jó pofa, csak nem gondolnak bele a következményekbe. :) Tényleg lehet velem veszekedni, nem azért mondom, mert akkora nagy hívő vagyok, csak egyszerűen úgy gondolom ez nem játék.:)
2015. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!