Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A világ legdurvább szellemes-i...

A világ legdurvább szellemes-idézős JÁTÉKA! Eddig senkinek sem sikerült! Te megmernéd csinálni? 18+

Figyelt kérdés

Csak 18. életévét betöltött olvassa végig, aki fiatalabb hagyja el az oldalt!


A legdurvább bátorságpróba, amit senki se mer megcsinálni!


Éjfélkor kell a tükör elé állni.Két gyertyát meggyújtani amire az ujjadból egy egy csepp vért cseppenteni, és meggyújtani a gyertyát.Ekkor hangosan a következőt kell mondani.Égjen a gyertya a gonosz 7 bűne erejével, és aludjon el ha elvisz innen.

ekkor 7szer azt kell hangosan mondani a tükör előtt hogy, "vigyen el a sötétség fejedelme."

A hetedik mondat után elfújni a gyertyát.

No itt a probléma ált.

A kísérlet végéig még senki sem jutott el, mert senki nem merte végig csinálni.

Eddig 3 embernél voltam jelen, de senki mert tovább menni 4-5 kijelentésnél.

Volt akinél megcsörrent a mobil ahogy a 6. kijelentésbe belekezdett volna, és aki hívta, csak annyit mondott, hogy aggódik érte, mert úgy érezte valami rossz történt vele.Ezután az ember sikítva futott el a tükör elől.


Ez amúgy egy beavatási szertartás része volt, még egy kőműves rendnél, de ott temetőben csinálták ezt, és aki átesett rajta az a sírok közt feküdve kellett hogy ezt mondja és ott égtek a gyertyák körülötte.

Valamelyik tudományos -fantasztikus csatornán mutatták be az eredeti verziót, természetesen színészekkel eljátszva.



Egyik ismerősöm is kiakarta próbálni és a 6. mondat után valaki kopogott a bejárati ajtón, de akkorát, hogy összecsinálta magát.


Aki nekem is mondta, annyi kikötéssel ajánlotta, hogy ezt csak erős idegzetűek gondolják végig, de senki ne próbálja ki, mert veszélyes lehet!


Te elhiszed hogy ez valódi?


Itt egy cikk, ahol hasonló esetekről írnak.


[link]



2014. ápr. 12. 21:20
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim válasza:
paranormal activity 3. reszeben is benne van. eloszor semmi aztan a csavot megharspja valami es kicsapodik az ajto es a szobaban a szekek meg az asztal elrepulnek
2014. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim válasza:
jah elozo vagyok. az bloody mary volt amit mondtak :D
2014. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
72%

"itt egy bátorság próba, de ti kisregényt írtok hozzá! "

Nem tehetek róla, hogy gyorsan gépelek, és emiatt hosszabb szövegeket is tudok írni... De ha neked ez szúrja a szemed, akkor bocsánat. Én legalább értelmes módon közelítem meg a válaszadást, plusz utálom, amikor egy ostoba kioktat.

"Vagy ez a legjobb szórakozás, ami ma estére van?"

Hát igen, eléggé szórakoztató. Emellett pedig hasznos is, mert a hozzád hasonló idióták legalább művelödnek. Vessünk gyöngyöt a disznók elé :)

Szórakozásom meg van bőven, csak mint írtam, gyorsan gépelek.

De mint 30-as, én is várom az érveket, hogy:

1) neked miért baj, ha gyorsan írok hosszú szövegeket,

2) miért nincs jobb dolgod annál, hogy ezt észrevételezd másoknál, és erre elpazarolj egy kommentet,

3) mi miatt szúrja annyira a szemedet a válasz, hogy érvek híján beszólogass. Netalán meghaladjuk az értelmi szinted? :)

2014. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim válasza:
Én erre csak röviden annyit mondanék, hogy a tükör mindig átkelő! Ha megnyitod, hát megnyitottad. Onnantól nem tudni mi jön át és miért. Aki nem hisz benne, az meg nem. Én tiszteletben tartom természetesen azt is!
2014. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A tükör egy üvegdarab, ami egy fizikai jelenséget mutat be. Igazából csak a tárgyakról visszaverődő fény jut a tükörbe, ami meg pontosan visszaveri az említett fényt. Semmi kísérteties nincs a tükörrel.
2014. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

35. válaszoló!

54%os


Van egy jó kis könyv, Tükörmágia, ez a címe.

Attól még hogy nem hiszel benne, csak olvasd el.

Utána se fogsz hinni benne, de az életedet megváltoztatja!

Az biztos.

2014. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
54%

A könyv bevezetőjének első két mondata:

"Ősidők óta ismert, hogy a tükrök titokzatos erők birtokosai. A tükröket koncentrációhoz, meditációhoz, tisztánlátáshoz valamint gyógyításra, és mások befolyásolására használták."

Kösz, de nem akarok magamnak migrént okozni ilyen hülyeségekkel. A tükörnek nincs varázsereje, és se gyógyítani, se másokat befolyásolni nem lehet vele. JÓ, persze ha a másik szemébe világítasz vele, vagy a fejéhez vágod. Azzal biztos, hogy befolyásolod.

2014. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
42%
13 éves lány vagyok..elolvastam ez egészet..
2014. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, te hülye vagy, és gyermeteg is - és gyanús, hogy még 50 évesen is ilyen leszel.

Én sem fogom szurkálni magam vagy ilyeneket mondani még a kedvedért sem - pedig én tudom, hogy nem igaz, és max. megijednék. Mivel az összes tevékenység, amit mondtál, az érzelmekre hat és ezt okozza.


Viszont van egy érdekes kísérlet, amit valaki ajánlott.

Napfényes időben menj fel egy padlásra, ahova besüt a Nap, és az ablak előtt száll a por.

Mondjad hangosan: "Ha van itt lélek, kérem, hogy mutassa meg magát!"

Erre - ha tényleg van ott egy lélek (nem szellem), akkor az egyik villogó porszem megáll a levegőben és ott áll kb. 10 másodpercig.

Egyszerű, könnyen kivitelezhető kísérlet, jól azonosítható eredménnyel.

Kíváncsi vagyok, hogy hányan végzik el és mire jutnak.

2014. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Utánanéztem a kísérletnek, és mégis van valami valóságalapja. Ha a teljes sötétségben csak minimális fény jut az ember szemébe, és az is tükörből(ergo mögötte világít) jut a szemedbe, akkor egy idő után a saját arcodat torznak fogod látni. Ha jól emlékszem, eddig nincs erre magyarázat, de az biztos, hogy az emberben kifejlődött ösztönök miatt van. A hatás nevére nem emléksz de megpróbálok utánanézni.
2014. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!