Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Hogyan képzelitek el a túlvilágot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:13
1 2 3 4 5 6
 11/51 Smartguy86 ***** válasza:
11%

Ha lenne túlvilág, ráadásul olyan túlvilág, ahol mindenki happy lehet örökké, akkor mi értelme lenne az életnek? Vagy Isten csak azért találta ki a Földi életet, hogy az ember kijárja, mint egy iskolát, aztán a végén van az érettségi??? Ugyanmár. Csak szeretnék hinni sokan, hogy a végén valami jobb jön, pedig a menny és a pokol is itt van előttünk, csak rajtunk áll, hogy melyiket választjuk.


A Biblia olyan értelmezése, ami szó szerint veszi az egész történetet és nem csak szimbólumokban, az téves. És ez igaz az összes vallásra... Csak vannak akik nem képesek olvasni a sorok között, mindent szó szerint vesznek és nem tudnak elvonatkoztatni...



13:05 - a halál nem zárja ki az energia megmaradást, ha a materialista szemléletben nézed!

2011. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim válasza:

meghalt már közületek valaki, hogy ennyire tudja, hogy van élet a halál után? szerintem még senki. csak akkor derül ki ha már meghalt, és azt már nem mondhatja el senkinek...


igaz, nem mondom, hogy nem lehetséges, hogy van :)

2011. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 -Alucard- ***** válasza:

4-szer voltam élet és halál közt az utolsóba majd nem belehaltam én ott jártam amiről ti csak képzelődni tudtok.

Van élet a halál után de az nem élet még létnek sem mondható csak egy várakozó, várni arra hogy újjászülessünk persze nem mindenki tud az ember tele van gátlásokkal,önkritikával, bánattal falakat zár maga köré gátakat, akadályokat amiket még talán ő maga se tud többé átlépni. A túlvilág valójában Köztes világnak nevezik de ezt nem mondom el még egyszer a fény pedig nem létezik csak hallucináció mikor a szív megáll az agy még él pár másodpercig ezt még a hülye is tudja..... az alatt az idő alatt az agy oxigén hiány végett szépen lassan fokozatosan elveszti józan ítélő képességét... hallucinál.

Isten nincs velünk sosem volt nem azért mert nincs nem létezik hanem mert minek mért legyen velünk? Nincs rá szükségünk és ezt ő is tudja megálltunk mi a saját lábunkon sok mindent átvészeltünk már mégis itt vagyunk.

Nincs Mennyország nincs Pokol nincsenek angyalok,démonok,törpék sellők, koboldok,goblinok ez csak az ember határtalan képzelő erejének kimutatása, megjelenítése képeken, filmekben, zenében,kiárusításukban és minden egyébben. Sajnálom hogy ezt a képetekbe lököm de ez az igazság, tudományosan nem lehet megérteni amiket leírtam a Köztes világról mert bár eltérő mégis kölcsönösen viszonyozzák egymást.


Ha hiszel bennük a szeretteidben,barátaidban, családtagjaidban nem vész el a lelkük mert amíg vannak akik tudják hogy valahol még most is "élnek" sikeresebben léphetnek át második életükbe mint akik más hogy gondolják ezt. Ne okozzatok csalódást nagyapátoknak és nagyanyátoknak illetve azoknak akik nem rég hunytak el mert ők hisznek bennetek és vajon ti hisztek bennük?


Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

És ezzel vége.


Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum, benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui, Jesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis, peccatoribus, nunc, et in hora mortis nostrae. Amen.

2011. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 Dadim ***** válasza:
Remélem van :)
2011. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
69%

„Lenni vagy nem lenni: az itt a kérdés.

Akkor nemesb-e a lélek, ha tűri

Balsorsa minden nyűgét s nyilait;

Vagy, ha kiszáll tenger fájdalma ellen,

S fegyvert ragadva véget vet neki?”

2011. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Majd Draculát házhoz hívjuk és teremt életet nekünk a mágikus szent mantráival.
2011. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:
szerintem az ugy van hogy az ember lelke ugy kiszall a testbol megminden aztan egy olyan helyre kerul ahol nincs semmi...komolyan semmi nem mondom hogy lat midnent de kepes peldaul almokban megjelnni stb. es egy ido utan ujjaszuletik :D lehet h hulyen hangzik deen igy kepzelem el.
2011. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 -Alucard- ***** válasza:
És nem is gondolod rosszul mert bár nem pont úgy de eltaláltad utolsó.
2011. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
40%

Halálutáni élet van én tudom és hiszem is.

A világ legelterjdtetebb vallása a kereszténység ami azt vallja a jóknak jó sorsuk lessz a halálután rosszaknak rossz.

A második legelterjedebb vallás az iszlám ami szintén ugyan ezt vallja csak kicsit másképp.


Bármeik világvallást nézzük mindegyik szinte azt mondja menny és pokol.

Vannak olyan vallások amelyek nem ezt mondják de azoknak nincs hosszú érdekes történelmük csak egy ember fogta magát és elhatározta hogy megalapítja a sátánizmust vagy akármi ilyesmi vallást.


Én úgy vélekedek mindenkinek olyan sorsa lesz amient megérdemelem ahogy viselkedett és teljesített a földön.

2011. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 -Alucard- ***** válasza:
Lényegtelen milyen vagy az életben mert így is úgy is előbb vagy utóbb de ugyan oda fogsz kerülni ahogyan mindenki más is..... se nem élő se nem holt köztes lét egy Köztes világban ahol nincs fény de sötétség sem.
2011. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!