Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Hogyan képzelitek el a túlvilágot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:13
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
71%

Biztosan van. Bárki is mondjon bármit.

A test csak a tanulóruha, amit a Föld nevű iskola után levetünk magunkról.

Én emlékszem arra amikor a testembe kerültem és emlékszem a földre születésem okára.

Ahogy elkezdenek lekötni a földi dolgok, úgy felejted el a korábbi létezésed. De ez a felejtés csak átmeneti.

0-100 év. Aki nem hisz nekem most, majd bocsánatot kérhet odaát :)

Mindenki fénylik odahaza.

2011. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 -Alucard- ***** válasza:
Az újjászületésünk után törlődnek azok az emlékek, gondolatok amiket még előző életünkbe élhettünk meg vagy tapasztaltunk meg szóval az hogy te "emlékszel" ezekre szerintem nem úgy érted hogy konkrétan emlékszel pontos részletességgel hogy mi volt akkor csak képtöredékekre amiket próbálsz összerakni mint egy puzzle-t Nincs igazam?
2011. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy az itt töltött idő alatt megtapasztaltakra sem egyformán emlékszem, ugyanúgy az odahaza történtekre sem egyformán. Van ami egészben előttem van és van ami csak részletekben. Például azt tudom, hogy odahaza velem egykorú Lelkek csoportjához tartozom. Ez is egy "iskolai osztály" szerű csoport. Azt tudom, hogy a csoportomból mások is jöttek ide egy időben velem, de nem tudom kik Ők most, és milyen szerepet vállaltam az itteni életükben és Ők az enyémben. De emlékszem beszélgetésekre is egészen részletesen. Emlékszem arra is, hogy vágyódtam a Földre és arra is, hogy miket gondoltam az emberekről. Arra is, hogy tehetetlennek éreztem magam amikor ebbe a testbe kerültem és megijedtem, hogy nem tudok mozogni. Nem értettem, hogy ez a test miatt van és ezt meg kell tanulni használni. Stb...

Rengeteget írhatnék még.

A jelenlegi pl. óvodás koromból pedig csak olyanokra emlékszem, hogy magasra löktem magam a hintán és rámszólt az óvónő. Vagy krumpliból kifaragott figurákat nyomkodok a színes tintába, aztán a papírra.


Bocs ha kicsit töményre sikerült. Nem akartam túl hosszú választ írni.

2011. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
Aberráltak.
2011. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
90%

Nem túlvilág van, hanem köztes lét, ahol addig időzöl, amíg újra le nem születsz a földre. Erre millió bizonyíték van, csak tájékozódni kell.

Szerintem pont az az aberrált, aki annyira földhözragadt, hogy ezeket a dolgokat nem tudja elfogadni.

2011. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 alfonz64 ***** válasza:
43%
Előtte mi volt emlékszel? Igen semmi. Utána is ez lesz.
2011. júl. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:

Szerintem van.Több elképzelésem is van róla.

Az egyik lényegében annyi,hogy ha meghalunk utána más formában születünk újra,nem feltétlen emberi alakba,hanem pl állatiba.

A másik pedig,hogy mindenki emberként születik újra,és egészen más helyre más alakban.

2011. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim válasza:

De hosszan lehetne erről regélni, csak be kell vallanom, nincs kedvem rátok pazarolni a gondolataim.


Miből gondoljátok, hogy most nem ott vagyunk? :)

2011. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
szerintem wan élet..és ott kurwa jó lehet,mert még senki se jött wissza reklamálni...
2011. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Alucard, ha nem hiszel a Mennyben és Pokolban, akkor miért írod le a Miatyánkot meg az Üdvözlégyet latinul?(köztudottan keresztény fohászok) jah és a klinikai halál az nem ugyanaz mint teljesen meghalni....ugyanis a halálból nincs visszaút én csak egyvalakit tudok aki visszajött onnan, Jézus és neki hiszek mindenben ami életről, halálról és túlvilágról szól
2011. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!