Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Hogyan képzelitek el a túlvilágot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:13
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:

Szerintem a halál után nincs "élet". Bár ez attól függ, milyen szempontból nézzük. Mi az élet? Vagy ki hal meg és ki él? Ha te meghalsz, én tovább élek, tehát a halálod után van élet. :P Egyébként én nem hiszek benne. Mikor valaki meghal, egyszerűen lekapcsolják a villanyt, és attól kezdve az az ember nem létezik.


Ellenben azon rengeteget szoktam gondolkozni, vajon, ha egy embert szíven (vagy fejbe) lőnek, az érzi még az utolsó fájdalmat?

Illetve én a túlvilágon is szoktam merengeni, de csak költői szemmel. "Ha lenne, milyen lenne"-alapon. Szerintem fekete lenne, sötét, ahol a sok halott lélek botladozva keresi vissza az utat ebbe a világba, és nem találják, mert vakon egy olyan nagy helyen, ami a túlvilág lenne, nem lehet eligazodni. :)

2011. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
Szerintem pedig van élet. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy nincs semmi, csak nagy feketeség. De ez teljesen normális, mert az agy nem bírja felfogni hogy mi lehet utána. Talán úgy tudnánk megmagyarázni, hogy az élet a halál után olyan, mint amilyen az élet volt azelőtt hogy megszülettünk. Senki sem tudja hogy milyen volt, pedig mielőtt megszületett volna az illető, tegyük fel hogy eltelt mondjuk 1950 év. És akkor is volt élet. Aztán mikor megszülettünk már ott volt a mi életünk is. De az előtte lévő időszakról semmit sem tudunk mondani.
2011. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim válasza:
Nincs élet a halál után, ez tudományos tény. Ha lenne is, tuti nem olyan, mint ahogyan mi elképzeljük, az már röhejes lenne...XD
2011. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
Ez azért elég baromság. Mi az hogy tudományos tény??? szerinted már meghalt valaki és visszajött hogy 'képzeljétek nincs semmi élet a halál után..'
2011. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
nincs elet a halal utan a biblia is azt irja h a halottak nem tudnak semmirol nem ereznek semmit nem latnak es nem hallanak. es a biblia sohasem hazudik!!!! ha van bibliad nezd csak meg benne h mit ir errol!!!
2011. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
te biztos olyan okos vagy hogy elhiszed.. :)
2011. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
várj, megyek megnézem!
2011. júl. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:

05:57

na mire jutottál? :D

2011. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Bármit is mondjon a Biblia, valójában csak a test hal meg. De mi nem a test vagyunk, hanem a Lelkek akik a testben élünk. Halálunkkor levetjük mint egy ruhát és visszanyerjük az emlékeink a valódi önmagunkról.
2011. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Persze! Napóleon meghalt, mi meg még élünk!
2011. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!