Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Hogyan képzelitek el a túlvilágot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:13
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
én hiszek abban hogy van menny és pokol, mennybe kerül, aki elfogadja hogy Jézus kifizette a büntetést az összes bűnéért és pokolba aki nem. a pokol örök eltaszítottság a menny pedig olyan lehet,mint amit C.S. Lewis ír az igazi Narniáról, minden, ami ebben a világban szép és jó, csak árnyéka annak aami a mennyben van, és ott lehetetlen félelmet, szomorúságot és bármiféle negatív érzést érezni, még ha meg is próbálnánk
2011. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim válasza:
szerintem ujjászületik a halott egy másik testbe
2011. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
Szerintem van elet a halal utan ,vagyis a reinkarnacio.En nagyon remelem h tenleg van ,mert en hiszek benne:)
2011. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim válasza:

szerintem reinkarnálódunk

én nem hiszek ezekben a menny és pokol sztorikban.

2011. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Dr.Michael Newton:Lelkünk útja,- ezt olvassátok el, mindent megmagyaráz!
2011. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:
Van élet a halál után! Köztes létben élünk itt a Földön, ami nagyon fontos tanulás számunkra. Ahhoz, hogy tovább tudjunk lépni, el kell érnünk egy érettséget. Nehéz dolgunk van, mert meg kell találnunk az egyensúlyt a szellemünk, lelkünk,testünk fölött. Egyedül ebben a létezésben tud együtt lenni a szellem a test a lélek. Meg kellett felelnünk egy vizsgán, ahhoz, hogy itt lehessünk. Becsüljük meg a földi létünket, igyekezzünk, hogy továbbléphessünk.
2011. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=O9iJ5ZVpkTs&playnext=1&list=P..


Ha még nem láttátok és van pár szabad percetek mindenképp érdemes végignézni, roppant érdekes..sok kérdést felvet, vagy meg is válaszol akár..

2011. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a reinkarnációban hiszek - mert ezt tartom logikusnak. A világban minden előre halad, minden fejlődik, tehát az emberi lélek is. Nyilván, ehhez az szükséges, hogy valamilyen szinten hívő legyek, de mivel nem a vallásom a kérdés, így ez nem is annyira fontos.


A menny-pokol teória számomra abszolút elképzelhetetlen. Logikátlan, mondjuk így, ha az előbb már ennek ellenkezőjével érveltem a reinkarnációra. Egyrészt nem hiszek abban, hogy egy végtelenül mindenttudó (és tegyük fel szeretetteljes) lény olyannyira hülye legyen, hogy ne lássa át a "rossz tettek" mögötti összefüggéseket és olyan kicsinyes legyen, hogy csak úgy örök szenvedésre vagy semmire ítéli azokat, akik elbuktak - mert ugye emberi szokás tévedni. Mellesleg, eme verzió esetén nyoma sincs a hosszútávú fejlődésnek.

2011. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:

Körülbelül én is a reinkarnációba hiszek, kivéve a lélek részét. Lényegében a lelkünk a tudásunk leképeződése, kétlem hogy tovább lehetne cipelni egy következő életbe. A testünk nem a börtönünk, csak a mi ba*ott nagy szerencsénk.

Halál után megyünk a komposztba, és újra bele kerülünk a körforgásba, meg nem marad semmi a múltunkból.

2011. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim válasza:
van.Ha meghalsz attol még mások élnek
2011. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!