Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miben hisztek a halál után mi...

Miben hisztek a halál után mi lehet? Reinkarnáció, szellemé lesz az ember, menny-pokol. Vagy a nagy üres semmi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:26
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
72%
nemtudom mivel altattak, de azt tudom, hogy a madarász utcai korház bal szárnyában voltam és az altatáshoz maszkot használtak, tehát légnemú altató volt. Egyébként azt mondták számoljak 10ig de a három volt az utolsó emlékem.
2010. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
60%
Menny-Pokol
2010. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
77%
Újra meg újra megszületünk. Minden születéskor egyre jobbak vagyunk. Előbb utóbb Istennel kell eggyéválnunk. Aki hamarabb odaér, az hamarabb kerül új életbe. Előbb- uóbb mindenki odaér, és hamarabb fog eggyéválni vele. Ezeket olvastam különféle bölcsességes könyvekben.
2010. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
57%

Ez egy igen fogas kérdés, csak találgatni lehet. Hiszek a reinkarnációban, hiszek a mennyben, pokolban, hiszek a megsemmisülésben,hiszek abban, hogy további életünket az asztrálsíkon töltjük majd,stb... Egyszerre hiszek bennük, ez ilyen ambivalens érzés nálam.

Mindenesetre úgy gondolom, hogy az ember halála után oda kerül, amit az életében hitt a halál utáni életről, tehát, ha valaki a reinkarnációban hitt, akkor újjászületik, ha valaki a mennyben,pokolban, akkor a kettő közül az egyik helyre kerül, aki nem hitt, annak nincs túlvilág.

Bár tudom,hogy elég nyers a fogalmazásom, de ez csak az én véleményem...

2010. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
57%

szerintem:

menny-pokol


tovább oda-vissza, vagy jó-rossz helyre (reinkarnálódni) nem a földre


tisztítótűz:

vissza a földre újra az egészet

2010. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nekem is van ilyen emlékem az elalvás szerű állapotról és a tökéletes boldogságról. És az hogy olyan helyen vagyok, ahol szeretnek. Nem csak hogy engem, hanem olyan szeretet légkör an. azóta is erre vágyom. Ez egy hipnózis-szerűség volt. Volt egy ilyen hanyattfektető szent embernek az előadása. Amúgy amit beszélt, nem érdekelt. De egy csöpp kis érintéssel elfektetett. Ott feküdtek sorban a többiek is. Mikor felkeltem és vége lett az egésznek, olyan boldog voltam, azt hittem, kirepülök az ablakon. Beültem a kocsiba, de nem mertem elindulni, féltem, hogy nem tudok az úton megmaradni. Aztán elmúlt lassan. És baj nélkül hazamentem. Erre az érzédre vágyom azóta is.
2010. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
67%

A cserebogár pajorok vitatkoznak a föld alatt, hogy van-e túlvilág. Aztán mikor kirepülnek, kiderül, hogy van. Na, de ha a tyúk bekapja valamelyiket, akkor a túlvilágnak is vége. Viszont onnan is tovább megy és megszületik újra, mondjuk most már tegyük fel egy madár alakjában fog újjászületni. És így tovább...Nekem ezt tanították, és én el is hiszem. Helyesebben ebben a tudatban élek.

[link]

2010. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
57%
szerintem reinkarnálódás,és azok lesznek szellemek akiknekmég valami elintézni valójuk van,búcsúzás,vagy a földön ragadnak mert nemlettek tisztességesen eltemetve,vagy eröszakkal ölték meg,vagy ilyesmi
2010. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
76%
semmi
2010. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
66%

"imagine there's no heaven it's easy if you try "


:D

2010. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!