Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miben hisztek a halál után mi...

Miben hisztek a halál után mi lehet? Reinkarnáció, szellemé lesz az ember, menny-pokol. Vagy a nagy üres semmi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
81%

A kocsi lerepült az útról, haránt tengelye körül megpördült majd fejre állt, és én épségben kiszálltam.


Azt kérdezték:

Féltem közben, vagy talán lepergett az életem?

Én azt válaszoltam:

Még soha sem éreztem magam olyan biztonságban!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__88..

2010. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy tudom,hogy aki jó ember volt,az a mennybe megy,aki rosszvolt az életében az a pokolba megy
2010. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
34%
Szerintem semmi nincs a halál után, de mindenkinek más a véleménye. Nem tudom elképzelni, hogy legyen utána valami, meg hát bizonyíték sincs rá.
2010. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

menny azok számára,akik a 144ooohez tartoznak és pokol mások számára,gyehenna azok számára,akiket Isten soha többé nem szándékozik feltámasztani.

pokol=hádesz=seol=emberiség közös sirja=a sirgödör,ahová az embert eltemetik halálakor.

2010. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Pokol maga a probákkal,kínokkal,akadályokkal,küzdelmekkel teli élet.Menny a felszabadulás, amit halálnak hívunk. Klasszikus értelembe vett menny pokol humbug csak tanmese,tulbuzgó agyú bibliaírók agyszüleménye,amivel legyen riogatni az erre fogékonyakat.Semmi több.Reinkarnáció szintén humbug szerintem,tuláradó fantázia terméke szintén. halál után nincs semmi, pont mint születés elött.Ugyanugy. De közvetlenül a halál után ettől függetlenül még a lélek hogy valameddig tovább létezik,azt nem vitatom,mert hallottam róla meggyőző dolgokat.De kell hogy legyen vég. Bele tudnál gondolnia bba,hogy milyen örökké létezni? Nem nagyon sokáig, örökké kötelezően! Szeirntem elképzelhetetlen, pont mint a világmindenség létrejövetele. Unalm tényező pedig kötelezően szükségessé teszi az elmúlás tényét, örökké semmit nem lehet élvezni.Még ha nagyon sokáig igen,de valamennyi idő után minden elcsépelté,sivárrá, jellegtelenné válik.Kell hogy megszünjön.
2010. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Reinkarnáció addig amíg elvégezzük a feladatunkat, és ha elvégeztük utána a Mennybe jutunk.:)
2015. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Hát én a menny-pokol dologban és a reinkarnációban nen hiszek. Inkább akkor a szellemek de nem ilyen izék hanem rendesen a halottak stellemei. Viszont senkit sem szabad elítélni v leszólni h ki mibe hosz mert még semelyiket nem bizonyították
2017. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!