Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kérdés a következő:Lehet,...

A kérdés a következő:Lehet, hogy valaMI elvitte? Tudom, hogy ez nagyon abszurd, de egyszerűen nem találok racionális megoldást. Amúgy is, hatalmas, régi házunk van, ahol történnek néha hasonló "furcsaságok"

Figyelt kérdés
Oké, hülyén fog hangzani, de please, vegyetek komolyan! Tegnap hazajöttem medencéről, és a kulcsot a kapuban hagytam, de nem csuktam be. Aztán (a szemem láttára) az öcsém odament, becsukta, és bennehagyta a kulcsot a kapuban (mindig úgy szoktuk) Reggelre már nem volt ott a kulcs, (ezt csak onnan tudom, hogy anyu nem találta ott). Fölhívta aput, de ő se tudott róla semmit.
2010. júl. 13. 07:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek a természetfelettiben/ vagyis nem is kérdés, hogy van-e?

De az emberi butasággal naponta találkozom. Ebből lehet jó sportot űzni.

Ki mit tud-kocka módra?

2010. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

De NEM esett ki és SENKI NEM vette ki!Mért NEM lehet Ezt megérteni?!

Hányingerem van az ilyenektől...

2010. júl. 13. 08:52
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

és nincs pótkulcs?

Bent szorultál a lakásban?

2010. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem vette ki senki? Mondjuk valaki belépett érte az utcáról, míg te az igazak álmát aludtad? (igen, tudom, két méteres vaskerítés, még én is átmászom rajta nő létemre...)

Egyszerűen nem tudhatod, úgyhogy nyugi, csak valami tévedés, vagy félreértés az egész. Mi anno három hétig kerestük apám műhelyének a kuélcsát, amit ő is mindig az ajtóban hagyott, aztán kiderült, hogy mégis zsebre vágta egyszer, és kimostuk :)


Ha meg azt akarod, hogy élénk eszmecserébe bonyolódjon veled valaki a lakáskulcsfetisiszta természetfeletti lényekről, akkor menj valami okkult oldalra, ahol alig vérják, hogy valaki beállítson valami friss koholmánnyal. De ott legalább meghallgatnának :)

2010. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
kösz szépen,ez legalább jóindulatú volt..
2010. júl. 13. 09:11
 26/41 BlackSword ***** válasza:
78%

Hidd el, hogy ki lehet szedni a kulcsot kivülről úgy is, ha egyébként nem lehet átnyúlni a kerítésen... Egyik ismerősöm lakatos... Főleg bentragadt ajtókhoz és kapu8khoz hívják... Ő elmondta, hogy kell... Most részletesen nem írom le, de a lényege az, hogy beforgatja jó szögbe a kulcsot, kapu alatt átdug egy lapot, kilöki a kulcsot, és kihúzza... Csak egy speciális fogó kell, hogy be tudja függőlegesbe forgatni... Hát megcsinálni könnyebb, mint leírni...

Szóval azonnali zárcsere... Szerintem ők sem ma kezdték a szakmát...

2010. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a ház előtt elvonuló spiritiszta kivonzotta a kulcsot a kulcslyukon keresztül. Vagy az Ági. M. Ágnes.
2010. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
100%

step one:hülye vagy

step two:ettől kapunk ám csak agyfaszt

step three:ikszdé b.azdmeg

2010. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik a kérdés,nyugodtan elszteppelhetsz máshova is...mondjuk,a pics*ba...ikszdé(még csak azért is)
2010. júl. 13. 16:04
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Juuuj, de megmondtad!

Kemény vagy, mint a két napos Tesco-s zsemle!

2010. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!