Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kérdés a következő:Lehet,...

A kérdés a következő:Lehet, hogy valaMI elvitte? Tudom, hogy ez nagyon abszurd, de egyszerűen nem találok racionális megoldást. Amúgy is, hatalmas, régi házunk van, ahol történnek néha hasonló "furcsaságok"

Figyelt kérdés
Oké, hülyén fog hangzani, de please, vegyetek komolyan! Tegnap hazajöttem medencéről, és a kulcsot a kapuban hagytam, de nem csuktam be. Aztán (a szemem láttára) az öcsém odament, becsukta, és bennehagyta a kulcsot a kapuban (mindig úgy szoktuk) Reggelre már nem volt ott a kulcs, (ezt csak onnan tudom, hogy anyu nem találta ott). Fölhívta aput, de ő se tudott róla semmit.
2010. júl. 13. 07:57
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Én nem gyökereztelek le téged,de te úgy érzed hogy megteheted?Emberke,lehet,hogy úgy érzed neked van igazad,de attól még nem kell komplett idiótának nézni.Nem is ismersz,és ne gyere nekem azzal,hogy ezek alapján biztos majom vagyok(vagy hasonló)
2010. júl. 13. 08:38
 12/41 anonim ***** válasza:
91%

onestep, twostep....köszi, mostmár én is értem! Eddig nem zártam még be kaput, mert egy steril, mesterséges, párhuzamos világban élek. Most csak tér-ugrottam egyet.

Ja, a kulcs simán elgörbül, majd eltünik a tér-idő kontinuumban. Nálunk is van ilyen, nem nagy szám.

2010. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
milyen szuper,hogy mindenki hülyének néz..Imádom ezt..
2010. júl. 13. 08:39
 14/41 anonim ***** válasza:
94%

Hát talán nem kéne csodálkoznod, ha egy eltűnt lakáskulcs (aminek tálcán kínáltatok mindenféle eltűnési lehetsőéget) miatt azonnal UFO-jelenségre gyanakszol és még ki is oktatod a népet a kapukinyitás fortélyairól. Kóros vagy.

Majd menj be ezzel a szöveggel a suliba ősszel, és nézd meg a fejeket. Na, olyan fejet vágunk mi is.

2010. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha holnapig nem kerül elő, igencsak szedném a lábam, hogy új zárat csináltassak, főleg, ha nincs kutya, vagy riasztó... mert az UFOk talán nem törnének be a hűtőért meg a mikróért, de egyéb kisebbségek igen, be fognak :)
2010. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem elvitte a cica. Vagy a kismanók.
2010. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Húha,mostaztán jöttek ide a kedves felsőbbrendű lények,hogy kioktassák szegény kis pisist..köszönöm szépen,de erre nincs szükségem.

Amúgy azért van az emberiség azon a szinten,amelyiken van,mert azt,aki hisz a természettfeletti dolgokban,rögtön süsünek nézik,és nem veszik komolyan.

2010. júl. 13. 08:45
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
ezek idióták.
2010. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

De baz+ egy eltűnt lakáskulcs esetében???!!! Ha még elraboltak volna, vagy valami jeleket találtál volna a testeden, vagy mittomén! De eltűnt a lakáskulcs? Ez természetfölötti? Én tavaly elhagytam az enyém a vonaton, de akkor biztos az elfek szedték ki a zsebemből. Nincs bajom a természetfölöttivel, de ahol nincs, ott minek erőltetni? Bemagyarázni? Elolvastad már a hsz-ed mennyire ostoba? Nem is azellen érvelsz, hogy ki vitte el, hanem a kapunyitogatást magyarázod, hát hihetetlen.

Olvastam az összes Daniken könyvet, meg csupa UFOjelenséggel kapcsolatos dolgot, mert érdekelnek az okkult esetek, de ez NEM okkult! ez bénaság! Kísértitek a sorsot, ha a kapuban tartjátok a kulcsot! Ennyi a magyarázat. Vagy kiesett, vagy valaki mégis kivette.

2010. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
8:45! Nem lehet,hogy véletlenül az anyád?
2010. júl. 13. 08:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!