Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki nem hisz a szellemekben,...

Aki nem hisz a szellemekben, az komolyan elhiszi hogy az a sok ezer felvétel mind kamu vagy megmagyarázható? Vagy esetleg járt már személyesen állítólagosan kísértet járta helyen és nem tapasztalt semmit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 14:38
 141/162 A kérdező kommentje:

140

Látom hogy elfogytak az észérvek.

A lényeg az hogy a tudósok nem voltak és most sem valami mindentudó istenek, tévednek nem is kevésszer...

2020. dec. 4. 11:03
 142/162 A kérdező kommentje:

Amúgy a 135-ösben gyakorlatilag ezt írtad le:

"Esélyt sem adok annak a ténynek hogy létezhetnek "szellemek" vagy nem eme világi dolgok, tehát véleményem szerint minden feltételezett bizonyítékot csak e világi anyagi jelenségek okozhatták."

Ha valaminek esélyt sem adsz a bizonyítására, akkor bizonygathatok én neked akárhogy, megette azt a fene.

2020. dec. 4. 11:16
 143/162 anonim ***** válasza:
91%

Nem is mondta senki. Ellenben azt már mondtam, hogy idióta vagy.

De te az idiotizmust is valami új szintre helyezed...

Elmondom, hogy nem tudták, erre te azt kérdezed, hogy az általam mondottakkal ellentétben akkor mégsem tudták(azaz hittek benne)?

Gratulálok a szövegértelmezési készségeidhez...

2020. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/162 anonim ***** válasza:
Hol írtam én ezt, zsenikém? Már vak is vagyok, hogy sehol sem látok ilyet?:OOO
2020. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/162 anonim ***** válasza:

"Nem, te idióta, ők nem tudták" Képes vagy értelmezni ezt?

Segítek: ezt én írtam, és ez azt jelenti, hogy semmi bizonyítékuk nem volt a feltételezésükre, hipotézisükre, tehát legfeljebb hihettek benne. Tehát nem tudományos elmélet volt, tehát semmi köze az eredeti

kommenthez. De azért ügyes vagy:)

2020. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/162 A kérdező kommentje:

@131

"-Erre nem tudok mit mondani. Teljesen érthetően leírtam az előző kommentemben, hogy mindig csak a jelenlegi tudásunk szerint állíthatunk dolgokat. Se ezt, se a hit definícióját nem értetted meg. NEM, NEM HITTEK. TUDTAK. OTT és AKKOR tudtak." -Itt te azt állítottad hogy a tudósok soha nem a hisznek, hanem tudnak.

Erre azt írtam hogy a tudósoknál 1880-ig hivatalosan az volt az elfogadott teória hogy a rossz levegő okozza a fertőző betegségeket.

Erre te fogyatékosan azt írtad hogy: "ők nem tudták, mert semmi bizonyítékuk nem volt arra, hogy a "Mérgező levegőből" származnának.".

De hát nem azt állították hogy az okozza? Ha pedig semmi bizonyítékuk nem volt erre abból nem az következik hogy mégiscsak "hittek valamiben" és nem tudás volt a hátterében ennek a felvetésnek?

Figyelemmel rád, megpróbáltam úgy fogalmazni hogy még azt egy szellemi fogyatékos is megértse.

2020. dec. 4. 11:28
 147/162 A kérdező kommentje:

145

A theory mi a búbánatot jelent magyarul ha nem elméletet, még a végén kiderül hogy angolul sem tudsz? :O

2020. dec. 4. 11:30
 148/162 anonim ***** válasza:
94%

Phúú...

-Nem, semmi ilyesmit nem mondtam, csak te vagy olyan fogyatékos, hogy képtelen vagy értelmezni. _tudományos_ elméletekről_ van szó, mivel

a másik hozzászóló arról beszélt eredetileg. A tudományos elmélet pedig bizonyított hipotézist jelent. Ezért a tudományos elméletek mindig a TUDÁSBÓL, és nem a hitből származnak. Ha nem lennél ilyen fogyatékos, láthatnád a nagybetűs OTT és AKKOR szavakat. Abban az időben, azzal a dologgal kapcsolatban tudtak, csak nem biztos, hogy minden információ rendelkezésükre állt, ezért lehet, hogy rosszul.

Mindenesetre a 142-es komment után úgy gondolom, hogy azon kívül, hogy eszméletlenül buta vagy, még hazudozni is szeretsz. Mert fizikai képtelenség nem észrevenni azt a 2 marha nagy betűkkel írott szót.

-A rohadt életbe, hogy a fenébe lehet vki ennyire sötét? 3db kommentet szántam csak arra, hogy végre megértsd: igen, HITTEK, te *****.

-Képzeld, Kis Józsefet is lehet két méteres, attól hogy a neve Kis marad, a méretbeli besorolása "nagy" lesz.

Attól, hogy a neve elmélet, a tudományfilozófiai besorolása hipotézis marad. Ez gyakran téveszti meg a laikusokat. (pl. a húrelmélet is csak egy hipotézis).

Van a hipotézis, és van a tudományos elmélet(a tudományos elmélet nem egyezik meg a köznapi értelemben vett elmélettel)

A hipotézis az a feltételezés, az elmélet pedig egy kidolgozott, bizonyított hipotézis.

2020. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/162 A kérdező kommentje:

Tehát akkor most hittek? De hát nem azt írtad hogy TUDTAK és nem hittek?


Nem is érdekel mit ferdítesz meg mocskolódsz ide tovább, most aztán sikerült magadat ország világ előtt leégetni hogy mennyire egy ostoba, hazug, senkiházi vagy te. Hú, most ez aztán nagyon sz*r lehet annak az "eszed"-hez képest túlságosan nagy egódnak mi? 😆😆😆 El tudom képzelni ahogy fő a fejed a billentyűzet fölött a szégyentől, sajna eme intelligens

megnyílvánulásaidat már nem fogja letörölni az oldal, pedig el tudom képzelni mennyire remegnél érte. Ez van, talán legközelebb jobban körültekintesz hogy mikor kell befogni azt a nagy lepcses egoista pofádat.

Amúgy meg hogyha minden adandó alkalommal leidiótázól, attól te nem leszel több senki szemében maximum kevesebb. Összevetve te egy élettelen, okoskodó, fedora-kalapos ateista LÚZER vagy, nem is lehetsz más. Na jóéccakát, csak vigyázz nehogy álmodban megrezonáljon a szomszéd téged is!

2020. dec. 4. 12:12
 150/162 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem azt írtam. Viszont amit írtam, az teljesen érthető volt.

Te mégsem értetted meg. Nem tudok másra gondolni, minthogy: 1.direkt csinálod 2.hülye vagy

Akármelyik opció is a valóság, felesleges bármit mondanom.

Úgyhogy pá.

2020. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!