Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Borzasztóan félek az új...

Borzasztóan félek az új lakásunkban?

Figyelt kérdés

Panel. Fogalmam sincs mikor épülhetett nemis érdekelt nagyon. De olyan dolgok vannak amiktől frászt kapok. Egyedül vagyok itt és mostmár nem bírom. De nem azért vettem meg hogy elmeneküljek. A testvérem is velem lakott amíg ki nem ment külföldre. A szobája mindig itt lesz számára amikor szüksége van rá. Bevan csukva az ajtó csak takarítani járok be hozzá. Van hogy éjjel random bekapcsol nála a tv éjjel volt hogy kétszer is felkellett kelnem lekapcsolni. Volt hogy kimentem a konyhába és nyitva volt a szekrény ajtó pedig nem hagytam úgy nem vagyok hlye. Aztán a halk szuszogásról léptekről nem is beszélve. Volt olyan hogy becsapódott a bejárati ajtó. Pedig nem is volt nyitva semmi ablak és ami a legdurvább hogy biztos voltam benne hogy zárva kellene lennie. Nembírom ezt félek de nem merem elmondani senkinek mert azt hinnék baj van a fejembe..

És biztos vagyok benne hogy sokan ittis azt hiszik de esküszöm hogy itt valami nagy baj van.

Szoktam játszani egy számítógépes játékkal és messengeren szoktunk mikrofonon dumálgatni közben és bekapcsolva hagytam a mikrofnt amíg leugrottam a boltba és utánna megkérdezték hogy nem vagyok egyedül? Mert azt hallották hogy valaki kibe nyitogatja az ajtót. Aztsem szokták hallani amikor a konyhában kotoncolok vagy tényleg van nálam valaki es ott beszélgetek amíg eszünk. Szóval nem a szomszédot hallották. És torok köszörülést is halottak.

Nagyon para ez az egész.

Van köztetek olyan aki hasonlókat tapasztalt mit tegyek? Vegyek keresztet? Rózsafüzért? Hívjak papot Vagy mit?



2020. dec. 11. 17:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, készíts videó, vagy hangfelvételt, mert sokan szkeptikusok maradnak addig, amíg nincs bizonyíték ezeknek a létezésére!
2020. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
50%

Panel, tehát sokan laknak ott. Minél többen vannak összezsúfolva valahol, annál több mindent cipelhetnek a házba, amit nem kéne...

Tehát simán lehet, hogy valamelyik lakótól ered.

Pl egy ismerősömnél is voltak oknélküli ajtócsapódások meg hasonló para dolgok. Egyszer aztán kiderült, hogy a földszinten egy pali öngyilkos lett és már egy hete holtan feküdt a földszinti lakásban. És tessék, az emeletinél is parajelenségeket produkált. Miután elvitték a holttestet, ezek megszűntek. Persze nem kell ahhoz, hogy halott legyen az épületben, lehet ezer más oka is.

2020. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha azelőtt nem fordult elő veled ilyesmi, akkor a lakás a probléma. Tudom, hogy sajnálod eladni, de tedd meg, akkor is, ha ez némi veszteséggel járna. A lelki nyugalmad fontosabb, mint a pénz. Azt írod, nem szeretnél elmenekülni. Pedig néha az a legjobb megoldás. Minél tovább maradsz, annál rosszabb lesz. Nem természetfelettivel van dolgod. Ez annál rosszabb, és eddig még senkinek sem sikerült megküzdeni a jelenséggel. Erről többet nem írhatok, de ismétlem:fontolgasd a lakás eladását mielőbb. És nézd, hogy ne kisgyerekes családnak add el.
2020. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Goku Son ***** válasza:
Nos barátom nicsn aggógni való sok megoldást olvashattál de ha nem múlna el , aés léteznmének úgy tudod oket megolne ahogy az eloszo mondja kémiailag nem leteznek kvantumilag igen ha taplalod ha azt monodd nnem letezel akkor pápá, a félelembol és rágondolasbol táplálkoznak ,mert kihasználnak ,buntudattot ereztetnek holott nem követett el az emberisegrsem aztat ez egy matrix üzenj privátban segítek mndenben ,és pontosan leírom hogy mukodnek a dolgok ,lent tartjak a rezgesedet ugy h amegnoveled és eros tudatod van akkor nem hatolnak be az agyadba nekem beszktak nem gondolok rájk máris jobb kizavarom azokat a .... onnan az az eén helyezm !!! Léegy erős Veled vaygok,,Ha aztmondom sátán roszra gondolsz pedig ez hazugság ha aztmondom jezus jora gondolhatsz ez az általános , de ezek a lények és a világ irányitoi elakajak veled hitetni ez e gy matrix, csak magadban eleled meg az igaz utat , ha semmiben nem hsiszel mar, énis vagyok ugy mint te , voltam legyunk eggyu fogjunk össze vannak lények amik mér nem fizikailag léteznek több dimenzionalis általában az páratlan dimenziok stabilak és ott vannak jo lenyek pl 5 d 7d és 9d ...stb az igazi isten ha szoktaál imádkozni éy olyat érzel minte bunos lennel orokre kinoz a lelki ismeret depreszio az a hamis isten az igazi isten soha nem oylan valaki satan nak hivja valaki univerzum valaki istennek tokmindeggy ha magabiztosagaot érzel és örömöt és megkönnyebülést a vele létével akor jo ha nem akkor be akar téged hitetni valami kérd az igazi istent jézusnak egy kitalált személy de isten léteik és kétségbe setem akkor kihez fodultam régen? az igazi istenehez az univerzum atyahoz mert nem a név a lénye g hanem az hogy hogy a teremtot megkeresed , nevezheted az lletnek bátminek ez a létezés értelme az igatság, ne félj a gondolat hatalom ne hagyd az a tiéd , sátán emaga az issten csak becsaptak mindke tmas vallásokban máshogy hivjak ne az szamit minek hivod jézs vagy... a lényeg amit leirtem , Ő megvéd ezektol . és barmit olvasol pl jézusrol vagy satanrol ha oylat irnak ami nem tetszik nem iga, mert az igaz teremto ne buntet nem kárhozatra jutatt, és nem BÍRÁL!!! Csak él ,szeret Halgass 528 hz este ha annyira nem megy nem muszaj hangosan halkan fulhalgaton ne mert gyszer majdnem megfuladtam ...halkan telefnofn , lehet fáradtan kelsz tobb ok miatt is lehet de a magas rezgés szám az erőtol az élett minden legyoz ha átveszed és pozitiv leszel boldog akkor feladjak vagy észre sem veszed vagy roogsz a hulyeségkon , vagy tudatlanságukon isz egykor ok is jo lenyek lehettek , nehyagyd magad ,Irj ha kell valami itt egy link a szeretetrol sok mindnet tudok még mnodani irno ha kell mindent elmagyarazok irj bocsi a iraért siettem https://www.youtube.com/watch?v=hdmvMc7TZn0&t=5836s
2020. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 SZücsöm ***** válasza:
65%

Én is videóval/hangfelvétellel kezdeném hátha legalább saját magamnak be tudnám bizonyítani hogy nem csak képzelődöm.


Koborlo1 A módszer amit írtál honnan van? Balogh Bélától hallottam valami hasonlót egy videójában. Az is valamiféle fény védelem volt és azt állította hogy volt egy tanár ismerőse aki megpróbálta felhúzni ezt a fajta fény védelmet (bár még nem olvastam azt a könyvét ahol leírja hogy kell ezt felépíteni) és lerepült egy könyv a polcáról visszatette és újra kezdte a folyamatot aminek az lett az eredménye hogy másodjára is lerepült. Állítólag csak másodjára "sz*rt" be mert akkora képződött le a fejében hogy valószínűleg nem csak "véletlenül" esett le magától a könyv.


Ezt állítólag meg is említette BB-nek aki annyit mondott hogy ez annyit jelent hogy valóban van oka felhúznia a védelmet hisz nem véletlen hogy megpróbálta (sikeresen) megakadályozni egy entitás ennek a végrehajtásában.

2020. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
65%

15-ös, nem egy konkrét technika ez, inkább e kérdezőre és a problémájára szabott lehetséges megoldás...a tudat teremt...ha valahová fényt akarunk vinni, ott fény lesz :)


Balogh Béla hiteles, nem ismerem mélységében a munkásságát, de mindenképpen pozitív szereplő.

2020. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Goku Son ***** válasza:
De minden esetre energia létezik és az lehet rossz hatással a másikra még a materalisták is be ismerik hogy az anyag energiánol áll és vannak pl eletrmos áram negativ tolsés ami lehuzza az embert agyilag , és a tudatosságát, maga ez pl mégneses sugárzás ami energia mivel hullám , kérdő hogy ami enegia él e vagy mi az élő egy folyamat vagy amnek van tudata , de az élő aminek a udata yenge és alvó udatban vanb? ezek érdekes krédések vagy csak szértporlad oszt kész molekulákkal gondollkozol oszt jovan, ...de igaza van attol még szellemek nem lléteznek, ha ugy kivanjaa tudatod ez a te dontesed, ez volt a nygy kérdés a fizikaban is monjad mar einstein és niels bhor koözztt a valosag akor van amikor létrehozod vagy akkor is létezik valami ha nem tudodd pl a hold ot van ha nem nézel rá vagy abban a pillanatban alkotod meg? Na? segíts ezek nehéz kérdések mai napig keresni lhetne a valaszt , bar valaki lehet tudja ...
2020. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Egyetértek 19-es, már amit értek belőle.

Mondjuk a Holdra vonatkoztatva fura lenne elfogadni, hogy ha nem nézed akkor nincs ott, és a tudattól függetlenül nem létezik, de a kvantumfizika kb tényleg ezt mondja, bár az atomnál kisebb alkotókra vonatkoztatva.

A mi valóságunk a helyi logoszunk elképzelései alapján épült, a valóságra vonatkozó szabályok a résztvevő tudatok közmegegyezésével el vannak fogadva. Amikor leszületsz ide emberként, -akár honnan jött is a lélek, akár milyen magasan szintű- el kell fogadnia ennek a világnak a szabályait. Képességeket, emlékeket csak nagyon korlátozottan lehet áthozni, a fizikai törvényeket el kell fogadni, mások szabad akaratát a világképük felfogásában megsérteni nem szabad.

2020. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Igen,mert aki nem hiaz benne rögtön az italra fogja

Hát csak mondom ,soha nem ittam és nem vagyok hulye


Priviben ras irok

2020. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Zsálya füstölés
2020. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!