Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Borzasztóan félek az új...

Borzasztóan félek az új lakásunkban?

Figyelt kérdés

Panel. Fogalmam sincs mikor épülhetett nemis érdekelt nagyon. De olyan dolgok vannak amiktől frászt kapok. Egyedül vagyok itt és mostmár nem bírom. De nem azért vettem meg hogy elmeneküljek. A testvérem is velem lakott amíg ki nem ment külföldre. A szobája mindig itt lesz számára amikor szüksége van rá. Bevan csukva az ajtó csak takarítani járok be hozzá. Van hogy éjjel random bekapcsol nála a tv éjjel volt hogy kétszer is felkellett kelnem lekapcsolni. Volt hogy kimentem a konyhába és nyitva volt a szekrény ajtó pedig nem hagytam úgy nem vagyok hlye. Aztán a halk szuszogásról léptekről nem is beszélve. Volt olyan hogy becsapódott a bejárati ajtó. Pedig nem is volt nyitva semmi ablak és ami a legdurvább hogy biztos voltam benne hogy zárva kellene lennie. Nembírom ezt félek de nem merem elmondani senkinek mert azt hinnék baj van a fejembe..

És biztos vagyok benne hogy sokan ittis azt hiszik de esküszöm hogy itt valami nagy baj van.

Szoktam játszani egy számítógépes játékkal és messengeren szoktunk mikrofonon dumálgatni közben és bekapcsolva hagytam a mikrofnt amíg leugrottam a boltba és utánna megkérdezték hogy nem vagyok egyedül? Mert azt hallották hogy valaki kibe nyitogatja az ajtót. Aztsem szokták hallani amikor a konyhában kotoncolok vagy tényleg van nálam valaki es ott beszélgetek amíg eszünk. Szóval nem a szomszédot hallották. És torok köszörülést is halottak.

Nagyon para ez az egész.

Van köztetek olyan aki hasonlókat tapasztalt mit tegyek? Vegyek keresztet? Rózsafüzért? Hívjak papot Vagy mit?



2020. dec. 11. 17:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

#39

Szerintem nem elég jó magyarázat, lehet, hogy a jelenben volt ott attól még. Elég sok olyan sztori is van ahol nyilvánvaló, hogy érzékelik az élők jelenlétét, sőt kommunikálnak is velük. Ezt nem lehet időbeli hibának tulajdonítani.

2020. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
szia, hogy vagy ott laksz meg? vannak meg furcsa dolgok?
2021. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!