Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Borzasztóan félek az új...

Borzasztóan félek az új lakásunkban?

Figyelt kérdés

Panel. Fogalmam sincs mikor épülhetett nemis érdekelt nagyon. De olyan dolgok vannak amiktől frászt kapok. Egyedül vagyok itt és mostmár nem bírom. De nem azért vettem meg hogy elmeneküljek. A testvérem is velem lakott amíg ki nem ment külföldre. A szobája mindig itt lesz számára amikor szüksége van rá. Bevan csukva az ajtó csak takarítani járok be hozzá. Van hogy éjjel random bekapcsol nála a tv éjjel volt hogy kétszer is felkellett kelnem lekapcsolni. Volt hogy kimentem a konyhába és nyitva volt a szekrény ajtó pedig nem hagytam úgy nem vagyok hlye. Aztán a halk szuszogásról léptekről nem is beszélve. Volt olyan hogy becsapódott a bejárati ajtó. Pedig nem is volt nyitva semmi ablak és ami a legdurvább hogy biztos voltam benne hogy zárva kellene lennie. Nembírom ezt félek de nem merem elmondani senkinek mert azt hinnék baj van a fejembe..

És biztos vagyok benne hogy sokan ittis azt hiszik de esküszöm hogy itt valami nagy baj van.

Szoktam játszani egy számítógépes játékkal és messengeren szoktunk mikrofonon dumálgatni közben és bekapcsolva hagytam a mikrofnt amíg leugrottam a boltba és utánna megkérdezték hogy nem vagyok egyedül? Mert azt hallották hogy valaki kibe nyitogatja az ajtót. Aztsem szokták hallani amikor a konyhában kotoncolok vagy tényleg van nálam valaki es ott beszélgetek amíg eszünk. Szóval nem a szomszédot hallották. És torok köszörülést is halottak.

Nagyon para ez az egész.

Van köztetek olyan aki hasonlókat tapasztalt mit tegyek? Vegyek keresztet? Rózsafüzért? Hívjak papot Vagy mit?



2020. dec. 11. 17:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ha az ember egyedül van, felerősödnek az érzékeszervei, ezt tapasztaltam, amikor pár napra elutaztak a rokonaim. Ilyenkor odafigyelsz olyan zajokra is, amik társaságban elkerülik a figyelmedet, de amúgy teljesen természetesek. Amúgy ezt főleg úgy lehetne bizonyítani, ha egy ideig lakna veled ott valaki és még akkor is érzékelnéd ezeket, illetve ő is tapasztalná. Ettől függetlenül én is éltem már át természetfeletti élményeket, megálmodtam dolgokat, egyszer egy rokonomat láttam félálmomban a szobámban, amikor meghalt. De az esetek többségében van racionális magyarázat.

Ettől függetlenül lehet, hogy jobb lenne eladni és venni egy másik lakást. Olvasgass egy kicsit a Feng Shuiról térrendezés, lekberendezés területen és próbálj eszerint otthont találni. Ezek nem természetfeletti szempontok alapvetően, csak úgy alakítják ki a környezetet, ami jót tesz az ember lelkének. Pl. megmondják, hogy azért ne tégy tükröt a hálószobába, mert éjszaka felriadva megláthatod benne saját magadat mozogni és ettől megijedhetsz. Vagy hogy az ágy fölé akasztott polc azért nem jó, mert az ember tudat alatt attól fél, hogy rászakad. Én egyszer voltam egy feng shui szerint berendezett házban. Kívülről nem volt semmi extra, de hihehetetlen harmónia áradt belőle. Arra emlékszem, hogy csupa fény volt, mindenhonnan érkezett, mert az alsó szint gyakorlatilag egy tér volt körbe ablakokkal, ahol egybe volt minden, a nappali, a konyha, a gyerekek játszórésze. A teret mégis tagolták, nem volt hodály, volt benne néhány oszlop boltívvel, a gyerekek része fölött egy repülőgép makett úszott a levegőben, rémlik egy szép kandalló, egy gyönyörű nagy asztal, az asztalon átlátszó kancsóban tea a kertből szedett citromfűlevelekkel. A legjobban a fényre emlékszem és az érzésre, hogy milyen jó itt lenni. 3 kisgyermek volt, olyan 1,5-2 év körüli ikrek szőke göndör fürtökkel, máig emlékszem, ahogy ülnek az asztalnál és minden olyan rendben volt, senki nem volt befenyítve, csak mindenki nagyon jól érezte magát. Persze lehet, hogy nagy rendrakás előzte meg, mert tudták, hogy megyünk, de valahogy azt éreztem, hogy itt mindig ilyen rendben van minden. A gyerekeket nem babakocsiban, hanem egy kis szénáskordén vitte az apuka kirándulni, amit maga az apuka húzott. Legalább 20 éve jártam ott, de nagyon mély nyomot hagyott bennem.

Én egy gyerekkel se tudtam elérni ezt a harmóniát, bár tündéri kislányom van, valahogy kicsúsznak a kezemből a dolgok. A ház is nyomaszt, nagyon régóta érzem, hogy el kellett volna menni innen, miután meghalt a testvérem. De több minden miatt nem mertem meglépni ezt a lépést, főleg azért sem, mert a ház fele apámé és nem tudnánk a fél ház árából külön menni.

2020. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. Most az is jól esik hogy nem néz mindenki teljesen hülyének.

Tegnap este kipróbáltam az első tanácsot. Bizar volt nem összekulcsolt kézzel imádkozni. És áldással fejeztem be.

Elolvastam a leveleket is amiket kaptam. Felkell dolgozzam ezt a sok információt. Mindent szeretnék kipróbálni ami segíthet. Mégegyszer köszönöm.

2020. dec. 12. 20:10
 33/42 anonim ***** válasza:
8-as, igen, szerintem is most van ez, én is ilyeneket tapasztalok 1-2 hónapja
2020. dec. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
47%

Igen én írtam az első üzenetet az imádkozás technikájáról de sajnos hiába írom le az igazságot,ha nem vagy tisztában a hátterével és esetleg ezért nem hiszel benne..Pedig az egyetlen teremtőereje a hitvilágodnak van.Ha te abban hiszel,hogy az összekulcsolt kéz segít az ámennel akkor azt csináld de a lényeg,hogy a végeredmény is meglegyen..

Fehér zsályából a köteget érdemes tisztításra,mert a pálcikás füstölős illatosított adalékokat is tartalmaz és a spirituális exorcisták is ezt használják:


[link]


Először minden módszert próbálj ki persze,de csak azt hagyd meg amiről belülről is érzed,hogy segít...


31-es: én megbolondulnék egy ilyen közegben :D Az a sok fény és a világos színek a kis szőkékkel maga a pokol.. :)

Szerencsére a feng-shui lehet személyre szabott is...

2020. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Tofika2 ***** válasza:
47%
Hagyjátok ezeket a ,,varázslásokat"zsálya meg ilyenek. Egyedül Jézus tudd csak itt segíteni semmi más.
2020. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy hány éves lehet az épület amiben laksz illetve hogy mikor újították fel legutoljára. Amikor kisgyerek voltam nagyon sokat költöztünk a szüleimmel, régi lakótelepi lakásokban laktunk és olyan dolgokat láttam amiket nem írok ide le. Szakértők szerint régi épületekben sokkal gyakoribbak. Teljes felújítást a lakásnak vagy költözz el.
2020. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 kretens ***** válasza:
100%
Én arra a meggyőződésre jutottam amikor valamilyen megmagyarázhatatlan jelenségek történnek körülöttem hogy ezeket nem szellemek démonok meg egyéb entitások okozzák hanem egy egészen más dologról van szó.Sok szellemvideót megnéztem már sőt mentálisan teljesen rendben lévő barátaimtól is kaptam furcsa felvételeket amiket analizáltam a saját meglátásom szerint.Arra a meggyőződésre jutottam hogy amikor ilyeneket tapasztalunk akkor csak arról van szó hogy ilyenkor vagy egy múltbéli vagy egy jövőbeni történés válik láthatóvá.Ez hogy miért van az már vitatható lehet hogy a világegyetemünk nem stabil vagy maga a bolygónk produkál a felszinen kiugróan eltérő elektromágneses anomáliákat egy kis területen ahol éppen lehet hogy egy ház van és furcsa dolgokat lát az ember.
2020. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Tofika2 ***** válasza:
Utolsó: Nem hiszem hogy ez lenne a megoldás, hogy jönnek ide a múltbéli/jövőbeli történések?
2020. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 kretens ***** válasza:
38-as.Hogy hogyan jönnek ide a múltbéli/jövőbeli történések?Például kaptam már olyan felvételt ahol egy átlátszó emberalak az idősebb magas fákat kikerülte de a kisebb fiatalabb fákon simán átment de fizikailag nem változott semmi tehát ha ott épp egy ember állt volna azon is át ment volna de semmit nem érzett volna belőle.Tehát csak az történhetett hogy azon a helyen egy korábbi történés láthatóvá vált mivel a kisebb fák akkor még nem voltak a nagyobbak meg már megvoltak azért kerülte ki.tehát nekünk ha ilyet látunk akkor mindjárt azt hisszük hogy hűha ez egy kisértet volt.én szerintem annyira nem butaság a saját elképzelésem ezekről a dolgokról.
2020. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Tofika2 ***** válasza:

Én elfogadom hogy ezt te így látod.

Nem tudom van-e ilyen.

De sajnos vannak esetek amikor ,,magától"megmozdul valami, valaki hangokat hall(persze itt most nem a mentális betegről van szó), illetve sokak tapasztalnak megmagyaráhatatlan jelenségeket, nem csak árnyakat szoktak emberek látni, van hogy tárgyak mozognak, az nem lehet jövőbeli történés, arra csak egy magyarázat van, nem csak a fizikai világ létezik. Mondjuk nem tudom hívő vagy-e vagy nem, de véleményem szerint ez így van.

2020. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!