Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Rejtélyes igazságok c....

A Rejtélyes igazságok c. filmet csak én hiszem kicsit gyanúsnak, vagy más is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Imádom, egyik, sőt, megkockáztatom, kedvenc sorozatfilmem, de néha eléggé gyanús.

Ezalatt azt értem, hogy oké, hiszek a szellemekben, de ott azért olyan dolgokra nyomják rá a "fact"-et, ami azért már komolyan mondom, egyszerűen meghaladja azt a határt is, amin belül a természetfeletti világ képes hatással lenni az emberekre.

A "fiction" feliratot meg sokszor olyanra nyomják rá, amik viszont egészen hihetőek.


Néha már horrorba megy át egy-egy rész, és azokra "fact"-et adnak.


Lehet, az a helyes magyarázat ezekre, hogy néhány ember extrém képzelgéseket lát akkor, amikor meghal valaki, valaki segíteni akar neki, és ezáltal olyan dolgokat csinál/lát, amiket ő maga sem hinne el, de a helyzet mégiscsak megmutatja neki? Az amolyan horrorosabb részeknél pedig mindig az van, hogy csakis a főszereplő látja magát rossznak, rondának, félelmetesnek...

Ez még úgy kábé meg is nyugtathatná a gyengébb lelkű nézőket, viszont sok olyan rész is van, amiben ártatlanokkal történnek a rossz dolgok.


Csak én gondolom így a sorozat lelkes nézői köüzül, vagy más is belegondol néha, hogy ez már azért kicsit túlzás?


Normálisan, légyszíves!


(ugyan még csak 11 vagyok, de mivel a sorozat hatására elkezdtem érdeklődni a másvilág iránt, eleget tudok róla, és ezért tudom ilyen szemmel nézni a filmet. Ja, és kérlek ne írjatok olyanokat, hogy ilyen idősen még nem ilyen filmeket kéne néznem, meg hasonlók, mert engem ez érdekel, és már szeretnék végre normális válaszokat kapni erre a kérdésemre...)


2010. nov. 7. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
a képregényeset vágod? nekem az volt a kedvencem, én is kb a te korodban néztem. azóta picit megnőttem, de akkoriban is azt gondoltam, hogy sok kamura mondják, hogy true, de hát istenem. én inkább szórakoztató műsornak nevezném, de én alapból nem hiszek ilyen dolgokban.
2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:

Az a képregényes, amikor a srác azt kéri a fiatalabbtól, hogy ijessze őt meg, mert egy semmi a munkája, aztán erre a rajzoló öngyilkos lesz, és megrajzolja a saját halálát?

Azt igen, láttam, és én attól valahogy nem ijedtem meg, pedig már fele olyan rémisztőtől is váltottam csatornát.

2010. nov. 7. 15:48
 13/75 anonim ***** válasza:
azazazaz. na az is igaz volt..:D
2010. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
91%

Akkora emeletes marhasűg, hogy na ! a lifenetworkon adják ma is. Olyan butaságokra mondják, hogy megtörtént ami nyílván nem. Az a szekrényes fiú az egyik kedvencem, bivaly marhaság a sorozat. Minden bábú ezek szerint levágja minden szőke nő fejét, mert maria Antonattet lefejezték egyszer :D.


Van Charles Berlitznek egy furcsaságok c. könyve azt olvasd abban megtörtént dolgok vannak. Régi történeteket hallani ithhonról is. Pl, a 70-es években egy család költözése után a csecsemőt otthagyták pár percre az új szobában, majd visszaérkezve már holtan volt. Kiderült, hogy az egyik bútorban egy menyét volt és az kimászott, és az ölte meg a gyereket. Lényegében minden mesében kell lennie valóságnak csak olyannak mire nem gondolunk, de ha nincsen benne akkor az biztosan hamis.

2010. nov. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azt a viaszbábúsat már láttam, az tetszett, de azt hiszem az is igaz volt. Nem?


Köszönöm az eddigi válaszolóknak.

2010. nov. 8. 06:27
 16/75 anonim ***** válasza:
kedves negyedik válaszoló attól hogy valaki szeret gépezni és mesét nézni attól még nem lesz földhöz ragaszkodó gondolású vagy mit mondtál. ennyi erővel mondhatnám hogyha kávézól vagy cigizel sörözöl buta vagy és hidd el azok milliószor rosszabbak mint a gép és a tévé....
2010. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
földhöz ragadt*
2010. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicst, nagyon gyanús :D


Volt egy rész, arról hogy egy kutya elkóborolt, majd a ház elött elütötték , aztán pár nappal késöbb eltemették, következő nap a kisfiú ment iskolába, és majdnem elütötték, de a kutya, kai már halott volt megmentette ... és erre igazat nyomtak :S Ja és a kutya aztán feléledt, magyarul ott maradt , nem volt halott

2010. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 A kérdező kommentje:
Amúgy a life networkon hánykor megy?
2010. nov. 11. 06:47
 20/75 anonim válasza:
100%
Azok a sztorik, amelyek igazak, csak valós történeten ALAPULNAK, vagyis szerintem van egy valós, kicsit furcsább eset, aztán hozzáírnak valami természetfeletti kamut. Viszont egyik részben például olyan történetre mondták, hogy igaz, amiben a nő látott egy szellemet és utána közvetlen meghalt. Kérdem én: honnan a francból tudták, hogy mit látott, ha alkalma sem volt elmondani. És ismétlem, igaz volt!!
2010. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!