Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Rejtélyes igazságok c....

A Rejtélyes igazságok c. filmet csak én hiszem kicsit gyanúsnak, vagy más is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Imádom, egyik, sőt, megkockáztatom, kedvenc sorozatfilmem, de néha eléggé gyanús.

Ezalatt azt értem, hogy oké, hiszek a szellemekben, de ott azért olyan dolgokra nyomják rá a "fact"-et, ami azért már komolyan mondom, egyszerűen meghaladja azt a határt is, amin belül a természetfeletti világ képes hatással lenni az emberekre.

A "fiction" feliratot meg sokszor olyanra nyomják rá, amik viszont egészen hihetőek.


Néha már horrorba megy át egy-egy rész, és azokra "fact"-et adnak.


Lehet, az a helyes magyarázat ezekre, hogy néhány ember extrém képzelgéseket lát akkor, amikor meghal valaki, valaki segíteni akar neki, és ezáltal olyan dolgokat csinál/lát, amiket ő maga sem hinne el, de a helyzet mégiscsak megmutatja neki? Az amolyan horrorosabb részeknél pedig mindig az van, hogy csakis a főszereplő látja magát rossznak, rondának, félelmetesnek...

Ez még úgy kábé meg is nyugtathatná a gyengébb lelkű nézőket, viszont sok olyan rész is van, amiben ártatlanokkal történnek a rossz dolgok.


Csak én gondolom így a sorozat lelkes nézői köüzül, vagy más is belegondol néha, hogy ez már azért kicsit túlzás?


Normálisan, légyszíves!


(ugyan még csak 11 vagyok, de mivel a sorozat hatására elkezdtem érdeklődni a másvilág iránt, eleget tudok róla, és ezért tudom ilyen szemmel nézni a filmet. Ja, és kérlek ne írjatok olyanokat, hogy ilyen idősen még nem ilyen filmeket kéne néznem, meg hasonlók, mert engem ez érdekel, és már szeretnék végre normális válaszokat kapni erre a kérdésemre...)


2010. nov. 7. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:

2010-11-28 18:02

Áááááá, b+.... Én nem láttam ezt a részt, de megnyitottam a linkedet, aztán azzal a mozdulattal qrva gyorsan be is zártam xD


Most néztem meg párat amúgy, amiket letöltöttem, a szekrényest még régebben láttam, de az nekem is felfoghatatlan, már ha egyáltalán megtörtént.

2011. febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
én is gyorsan bezártam,még most is látom magam előtt a képet:)
2011. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
áááááááá ez tegnap volt,még jó hogy nem álmodtam rosszat :DDD
2011. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:
Én napokig nem aludtam utána.
2011. márc. 3. 18:49
 55/75 anonim ***** válasza:
körbeküldtem az osztálytársaimnak,és az egyik ki rakta háttérképnek... :D
2011. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy ilyesmi osztálytársam (neki bőrpofa a háttérképe). Ha elküldeném neki, tuti kirakná!
2011. márc. 5. 05:22
 57/75 anonim ***** válasza:
de szerintem valamennyire biztos fél tőle csak "raj" akar lenni :D
2011. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim válasza:

(Ré)


én nem tudom kb. mindent elhiszek mert oda meg vissza vagyok ezekért a természet feletti meg okkult dolgokért :D. Amit múltkor írtatok a Napóleon-os székes hogyishívjákról az igaz! Igazából ez így van: Ez a szék egy Busby nevű bűnöző kedvenc széke volt. Élete során folyamatosan a székben ült, mintha megszállta volna a lelkét. Halála után kapott szárnyra a szóbeszéd ami igaz volt. Jelenleg Angliában (azt hiszem) egy múzeumban van fellógatva, hogy senki nem ülhessen bele. Am az én egyik kedvenc részem egy vámpíros, amikor vérplazmák tűnnek el a kórházból, ez mondjuk azért is mert egyik osztálytársamat állandóan azzal csesztetjűk h vámpír :D. Nekem tökre bejönnek ezek a furcsa dolgok! De léci ne találj ilyen "jó kis" képeket (a fodrászos, ronda izére értem) , mert vagy 5 éve láttam azt a részt (és akkor durván megijedtem) és most olyan érzés volt mintha elcsapott volna egy metró XD (am 13 vagyok)

2011. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:

Nem tudjátok honnan lehet magyarul letölteni részeket?

Csak a 3. évadot találtam meg rendesen.

2011. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim válasza:

(Ré)

A harmadik évadot hol találtad?

2011. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!