Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Figyelt kérdés

Hali!

Biztos valakinek furán hangzik a kérdés de komoly!

Neten írnak pár dolgot de abból nem tom megvalósítani :S

Szóval segítséget szeretnék kérni!

A családomban van energiavámpír!

De én rendesen vámpír akarok lenni! A vérivással sem lenne gond. Aki tudja azt is írja le miket kell ahhoz csinálni,ha tudtok oldalt is linkeljetek köszi!

De én nem csak a viselkedésüket akarom csinálni,

hanem átalakulni vámpírrá!Az egész életem megváltozna!Elegem van olyan uncsi az életem,csak ez segít!Max.vérfarkas esetleg de az nem annyira akarok lenni:/

Előre is köszi!


2010. nov. 29. 08:15
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim válasza:
5%
Mi az hogy nincsenek vámpírok...levegő is van mégse látod. Én megértelek...és minket nem úgy kell elképzelni...hogy csillogunk a fényen mint abba a sz@r alkonyatba...én szívesen átváltoztatlak...írd le e-mail-edet...csak aztán éld túl.
2010. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
jó bejegyzés volt, utolsó, de sajnos egyértelműen semmi közöd a vámpírokhoz..
2010. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim válasza:
Hmm...te már csak tudod hogy ki vagyok...napersze. (utolsó előtti)
2010. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

tudom. Egy kreatív, vicceskedő ember.

a vámpír természet nem ilyen :)

2010. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim válasza:
Helló én is hiszek a vámpírokban írj privátot úgy tudunk dumálni erről!
2010. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim válasza:
Tudod nekem sok oldalam van...érzéseim nincsenek. Üres vagyok...Nem törődöm mások érzéseivel. Nincsenek érzéseim... üres vagyok mint egy végtelen puszta. Ha tényleg olyanná akarsz válni, mint én akkor arra is gondolj, hogy egy hidegvérű, önző, gyilkos leszel. Én nem választattam. Ez nem olyan mint a twilight-ban meg ilyen sz*r vámpíros filmekben...semmi igazság alapjuk sincs szinte. Ha átgondoltad és még mindig az szeretnél lenni írj...
2010. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi hülyét szabadlábon........ :DDDDD
2010. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretném tudni, hogy az a válaszoló, aki azt gondolja magáról, hogy vámpír, az mégis miből jutott erre a következtetésre.

Nem akarok senkit ledegradálni, csak kíváncsi vagyok, hogy mitől vámpír? Fényérzékenység? Nem elég! Kiálló szemfogak? Nem elég! Érzéketlen vagy, és bunkó? Sokan vannak, úgyhogy nem elég! Vért is iszol? Nos sajnos még ez sem elég ahhoz, hogy vámpírnak kiáltsd ki magad. Szóval, mi más van még, persze, ha ezek mind meg is vannak, ami miatt vámpír lenne valaki?

2010. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
hát, el szokták felejteni, hogy a vámpír egy mászkáló holt test. Élőhalott, mint a zombi, csak jobb a marketingje.
2010. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Hát így van. Én sem nagyon értem. Nekem van ismerősöm, aki úgy néz ki, mint egy vámpír (lány). Nem goth, nem rocker, nem a stílusa miatt, hanem a feje egyszerűen csak hasonlít arra a vámpírideálra, amit a legtöbb filmben megfilmesítenek. Fehér bőr, ijesztően világos kék szem, fekete haj. A vámpíros filmeket is szereti, még a vér ízét is kivételesen (azért mondom, hogy kivételesen, mert a legtöbb lány undorodik az ilyesmiktől - legalábbis akiket ismerek), ha mosolyog, akkor pedig kibukik a szemfoga a szájából. Mégsem hiszi azt magáról, hogy vámpír. Ja, és a fehérbőrűségéből adódóan, napon 3 perc alatt képes leégni - erre tanú voltam nyáron a strandon.
2010. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!