Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Figyelt kérdés

Hali!

Biztos valakinek furán hangzik a kérdés de komoly!

Neten írnak pár dolgot de abból nem tom megvalósítani :S

Szóval segítséget szeretnék kérni!

A családomban van energiavámpír!

De én rendesen vámpír akarok lenni! A vérivással sem lenne gond. Aki tudja azt is írja le miket kell ahhoz csinálni,ha tudtok oldalt is linkeljetek köszi!

De én nem csak a viselkedésüket akarom csinálni,

hanem átalakulni vámpírrá!Az egész életem megváltozna!Elegem van olyan uncsi az életem,csak ez segít!Max.vérfarkas esetleg de az nem annyira akarok lenni:/

Előre is köszi!


2010. nov. 29. 08:15
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
94%
Küldd a VÉR szót a 2787-es számra és derítsd ki, milyen vámpír lesz belöled! A hívás díja csak 535Ft + Áfa.
2010. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
94%
Egyél Babi néni bauxit főzelékéből!
2010. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim válasza:
34%
Huuu,...engem is foglalkoztat ez!!! Orvendek hogy kaptam olyan valakit aki komolyan gondolja:P Tudsz privit irni???
2010. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

aki írta h beszélgetne velem erről: nem lehet neked privit:S

utolsónak se.

írjatok ide nekem ( gyk-s cím direkt):

ediiina@citromail.hu

2010. nov. 29. 22:51
 25/60 anonim ***** válasza:
78%
omg,hány éves vagy?10? Vámpírok és vérfarkasok nem léteznek,túl sokat ültél a moziban -.-"
2010. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 Fényhordozó ***** válasza:

Az energiavámpír a boszorkányvallások szerint létezik, de ezek a legendás, vérivó vámpírok még ezek a vallások szerint is csak legendák...

Magyarra lefordítva: sehogy nem válhatsz azzá, mivel soha nem léteztek. Kevesebb filmet kéne nézned, ha nem tudod megkülönböztetni a valóságot a mesétől...

2010. dec. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 Tom White ***** válasza:
Egyél sok pufit.
2010. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim válasza:
A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 09:14 Nem 10 eves vagyok es nem is voltam soha moziba...amugy meg csak kivancsi vagyok hogy valoban leteznek-e...nem akarok azza valni vagy ilyenek, de nem tudod bizonyitani hogy nincsenek, ahogy azt sem hogy vannak!!!
2010. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim válasza:
Ne nézz több Alkonyatot.
2010. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 amanojaku ***** válasza:
ez tényleg diliházba való lenne, de elvileg a halottakat a mágusok (vudu) változtatják át, és nem kell a vériváshoz vámpírfog, elég ha hegyes, ét tudsz szúrni egy eret, a vámpírokn ak nincs cső a fogukban, ami a nyelőcsőbe vezet, max alvadásgátló mirigyek vannak benne, hogyle tudja nyelni
2010. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!