Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Figyelt kérdés

Hali!

Biztos valakinek furán hangzik a kérdés de komoly!

Neten írnak pár dolgot de abból nem tom megvalósítani :S

Szóval segítséget szeretnék kérni!

A családomban van energiavámpír!

De én rendesen vámpír akarok lenni! A vérivással sem lenne gond. Aki tudja azt is írja le miket kell ahhoz csinálni,ha tudtok oldalt is linkeljetek köszi!

De én nem csak a viselkedésüket akarom csinálni,

hanem átalakulni vámpírrá!Az egész életem megváltozna!Elegem van olyan uncsi az életem,csak ez segít!Max.vérfarkas esetleg de az nem annyira akarok lenni:/

Előre is köszi!


2010. nov. 29. 08:15
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
92%
Megáll az eszem. Vámpír akarsz lenni. Megszált az ördög, vagy mi a fene van veled. Ez egy téveszme ami veled történik. Ajánlom menjél el pzsichiáterhez.
2010. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim válasza:
93%
Hát, még van hova fejlődni, ez nem botránkoztatta meg az embereket annyira mint a 12 évesen terhes vagyok sztori..., de azért elég ügyes vagy, jó kérdés, de nem döntesz vele rekordot! kamugép...
2010. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
94%
Utazz el Olaszországba és keresd fel a Volturit.
2010. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
87%

Én is szeretem a vámpirokat,ha akkarsz róla beszélni írj.

De amugy nem léteznek és nem lehetsz az sehogy se.

Majd írj ha akkarsz vellem beszélni róla.

2010. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
92%

A vérivás rendben lenne? No és az ember ölés? Rendben lenne az is, hogy semmit nem éreznél többé? Rendben lenne hogy képtelen lennél a világgal változni?


Hagyd ezt a vámpír dolgot, hidd el, nincs mód rá, hogy az legyél.

Arra viszont van, hogy felrázd az életed: gondold át, mit szeretsz illetve szeretnél csinálni. Mi az amire vágysz, de eddig nem tetted meg, és kezd el ezt a kis listát végigvinni, és keresni a többi lehetőséget a szokottól eltérő tapasztalatokra.

Érdemes a világlátásodon is változtatni egy kicsit, és újra megteremteni a helyed a változott világodban. Imádod a fantasyt? Éld meg a világot úgy, hogy mosolyogj egy különlegesen szép virágra, mintha tündér lenne.. próbáld meg a napod eseményeit más nézőpontból újra megélni, esetleg regénybe foglalni :)


kezdetnek pedig javaslom, hogy haverokkal menj el ide egy órára:

[link]

2010. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
91%

Szerezd be valahogy a vámpírlegendák alapjául szolgáló, porfíria nevű betegséget:

[link]

:)

2010. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
86%
Egy kis gandzsaától bármi lehetsz.MÉg pókember is
2010. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim válasza:
93%

Könyörgöm , a 21-dik században vagyunk !? Nem gondolhatod komolyan..

amugy:

30 dkg liszt

4 tojás

4 dl tej


1 evőkanál porcukor ( ízlés szerint )

olaj vagy zsír

szódavíz

A tojásokat elkeverjük a porcukorral, egy kevés sóval, a liszttel és a tejjell. Ha szükséges annyi szódavizet adunk hozzát, hogy körülbelül tejszín sűrűségű, csomómentes tésztát kapjunk. A palacsinta tésztát legalább fél órát pihentetjük, majd lehetőleg teflon bevonatú serpenyőben pirosra sütjük a palacsinta mindkét oldalát. Ez a mennyiség kb. 20-25 palacsintához elegendő, attól függően, ki milyen vastagon szereti a palacsintát.

Ha ezt megeszed egyből átváltozol..

2010. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 nebula válasza:
92%
konyorgom...hany eves vagy es hol elsz?? vampirok nem hinnem h lennenek....ha meg vannak akkor qva jok me az emberiseg 5000 ev alatt nem talalt egyet se meg beloluk...sokminden lehetseges,de szerintem ez azert mar nem!
2010. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
89%
Szia.Én elég sokmindenben hiszek (szellemek,ufók stb.),de szerintem sem léteznek vámpírok.véleményem szerint ez inkább amolyan életforma...
2010. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!