Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Figyelt kérdés

Hali!

Biztos valakinek furán hangzik a kérdés de komoly!

Neten írnak pár dolgot de abból nem tom megvalósítani :S

Szóval segítséget szeretnék kérni!

A családomban van energiavámpír!

De én rendesen vámpír akarok lenni! A vérivással sem lenne gond. Aki tudja azt is írja le miket kell ahhoz csinálni,ha tudtok oldalt is linkeljetek köszi!

De én nem csak a viselkedésüket akarom csinálni,

hanem átalakulni vámpírrá!Az egész életem megváltozna!Elegem van olyan uncsi az életem,csak ez segít!Max.vérfarkas esetleg de az nem annyira akarok lenni:/

Előre is köszi!


2010. nov. 29. 08:15
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim válasza:
nézd meg tizszer a vampire suck cimü filmet és azzá válsz
2011. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim válasza:
2010-11-29 08:29 válaszát olvassátok el figyelmesen...
2012. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán léteznek, kérj meg egyet, és átváltoztat.
2012. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Valahogy egy olyan testnedvével.
2012. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
60%

A fajtám nevében is elnézéseteket kérem, kicsi földi mitugrászok, hogy nem rohangálunk 290 km/h-val köztetek s nem csillogunk, de ennél jobb elfoglaltságaink is vannak. Én például a pasimmal lógok, aki velem egyetemben ár bőven a 2. évszázadát tapossa ezen a szánalmas kis bolygón. Ha esetleg valakinek van értelmes beszélgetési alapja, az írjon nekem, szívesen válaszolok. De ameddig ilyen elcsépelt csillogó alakokról fantáziáltok, mint Edward Cullen, nincs miről beszélnünk. Damon Salvatore példának okáért tízszer olyan helyes és még létezik is -.-" ja igen, őt is nálam éritek el.

további kellemes tévhitben ringatózást:

249/ L alias Agnes Honeykiss

UI: átváltoztatásról is eshet szó ;)

2012. febr. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim válasza:
Hasonló problémám volt és farkasember lettem, de ne teljesen úgy képzeljétek el mint egy filmben
2013. jan. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Tom Riddle szerintem menj el orvoshoz
2013. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
mert sok gond lehet oda bent
2013. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 AnunimuS/HUN/ válasza:
nem tudom hány éves vagy de ez lehetetlen bár sose lehet tudni a középkorban azt monták hogy az ember nem tud repülni aztán most minden nap több ezer repülögép szál fel ezzel csak azt akarom mondani h lehet kisérletezni DE lehet beviszek a közeledbe élet egy elmegyógyba
2014. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 AnunimuS/HUN/ válasza:
Tom Riddle a végén még a kis 10 évesek tényleg beveszik
2014. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!