Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Figyelt kérdés

Hali!

Biztos valakinek furán hangzik a kérdés de komoly!

Neten írnak pár dolgot de abból nem tom megvalósítani :S

Szóval segítséget szeretnék kérni!

A családomban van energiavámpír!

De én rendesen vámpír akarok lenni! A vérivással sem lenne gond. Aki tudja azt is írja le miket kell ahhoz csinálni,ha tudtok oldalt is linkeljetek köszi!

De én nem csak a viselkedésüket akarom csinálni,

hanem átalakulni vámpírrá!Az egész életem megváltozna!Elegem van olyan uncsi az életem,csak ez segít!Max.vérfarkas esetleg de az nem annyira akarok lenni:/

Előre is köszi!


2010. nov. 29. 08:15
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim válasza:

szia én is hiszek a vámpírokban és el szeretném hinni hogy léteznek de már csak rájottunk volna hogy vannak ha már 5000 éve itt élunk a foldon:itt a civilizált emberrol beszélek.

én is szeretnék vámpírrá válni de én se tudom hogy hogyan lehetséges.

és kérlek ne nézzetek hulyének,ok:

de aki azt állítja magárol hogy vámpír azt tannácsolom ne hidd el mert ha az lenne akkor nem mondená meg és a tobbi stb.

azért majd szolj ha át tudtál vááltozni és légyszi mond meg nekem hogy hogyan sikerult.

sok szerencsét hozzá

2010. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Na egy újabb 10en éves lökött tini csaj. mi van megnézted az alkonyatot vagy a vámpírnaplókat és már is vámpírnak hiszed magadat? ez kész. pont az ilyenek miatt utálom a mostani vámpírásgot. az egész egy idióta divat lett. mert egy nő megírta az alkonyatot és a tini lányok bugyija nedves lesz attól ha egy fiú vámpírt játszik. hol van már a régi szép idő mikor még 1992 írtunk és Gary Oldman főszereplésével megjelent a dracula című film? Hol van már 1994 Anne Rice könyvéből készült film az Interjú a vámpírral. Ha ezekről hallottál volna vagy elolvastad volna akkor azt mondom hogy nem is hallottad volna az ostoba kifejezést hogy energiavámpír. meg vámpírokról írsz és szmájlikat raksz be. áá. az egész szar. elegem van. nyálazzatok csak a szexi tini vámpírokra.
2010. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim válasza:

szia és is zseretnék vámpír lenni.

drukkolok neked hozzá.

majd szolj ha sikerrult és légyszi majd áruld el nekem is.

sajnos én is azt tanácsolom hogy ne higgy annnak aki azt mondja hogy vámpír mer ha tényleg az lenne akkor nem mondaná meg.

2011. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 Tom White ***** válasza:
Szia én is szeretnék vámpír lenni és már az is vagyok, mert nem merek kimenni a napra, félek a sok vámpíros filmtől már amit megnéztem. Szerintem az ilyen ember sürgősen beszélgessen el egy pszihiáterrel.
2011. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
érdekes válaszok vannak............... szerintem hülyeség az egész........... poén hogy vámpír akarsz lenni........... rengeteg az alkonyatos idiótaság.............. hagyjuk mielőtt tényleg fölhúzom magam...............
2011. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Szóval elakarsz égni . Egy picit sem mehetnél napra még suliba sem mert elégnél ... egyébként vmi Géneket kéne beléd rakni
2011. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Nem olyan a vámpir amit a filmekben látsz. Egésznap vért érzel meg nem áll az éhség kise birnád mindenkit megölnél és még nem lenne szabad perced se. Elégnél a napon .
2011. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim válasza:
Miért akarsz vámpír lenni??? Először gondold végig, hogy miért??? Utána pedig nézz szembe a valósággal, vámpírok nem léteznek, max. energia vámpírok. Én csak tudom, mert energia vámpír vagyok. De ez csak egy elnevezés azokról akik totál kifárasztanak más embereket. :P
2011. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Ma már nincsenek vérivó vámpírok.. evolválódtak, úgyhogy most már energiát, érzelmeket szívnak..


Nem azokra az emberekre gondolok akik divatból kijelentik hogy energiavámpírok és nem is azokra, akik időszakosan ilyenné válnak... a családodban sem rendes vámpír él...

2011. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim válasza:
oké ez tényleg furcsa kérdés volt de azért szeretnék a tinik védelmére kelni!!:D 15/l vagyok imádom a vámpíros filmeket pl alkonyat vámpír naplók, dracula, és még az interjú egy vámpírral is jöhet DE azért az hogy valaki ilyet ír nekem is sokkoló. én nyitott vagyok mindenre, még a természetfelettire is de azért ennyire őrült nem vagyok...
2011. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!