Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temető mellett lakunk, a...

Temető mellett lakunk, a szobám ablaka arra néz. Egyik reggel, minden ajtó ablak csukva. A szobámban a függöny erőteljesen mozogni kezdett. Először megijedtem, odadobtam a fésűt, akkor abbahagyta. Naponta 1-szer 2-szer jelentkezik. Ki lehet ő?

Figyelt kérdés
Annyit sikerült megtudnom tőle,hogy engem keres,és hogy nem akar bántani.Amikor újra mozgott a függöny,vettem a bátorságot és odamentem.Közel tettem a tenyerem a függönyhöz,végighúztam lassan mellette és hideg levegőt éreztem.Aztán magamtól elkezdtem sírni.Pedig semmi okom nem volt rá.Nem volt rossz érzés,csak olyan volt mintha én azt a valamit nagyon szeretném,és legszivesebben megölelném.Rokonom egy szál sincs,aki meghalt.Ki lehet ő?
2011. máj. 8. 21:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
70%
Nemcsak az ablak/ajtó közvetlen szomszédságában van huzat, gyermekem. Én hiszek megmagyarázhatatlan dolgokban, de ez eléggé megmagyarázható. A levegő olyan pici réseken is átmászkál, amit te nem is látsz....
2011. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a két szoba közt lévő vastag függönyt a szellő rángatja gyors ütemben oda-vissza!!!
2011. máj. 9. 13:21
 23/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ annak,aki próbált segíteni.
2011. máj. 9. 14:50
 24/33 anonim ***** válasza:
70%

Én is temető mellett lakom, tény, hogy vannak furcsa dolgok, de engem nem zavarnak :-)

A fekete mágiával meg addig szórakozz, amíg vissza nem üt. Az univerzum törvénye. Ha szerencséd van, csak az ablak, vagy a félelmeid kivetítése.

2011. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
54%

Szerintem, amikor este megjelenik, mondd neki, hogy BÉLA! - nem véletlenül Béla, mert nagyon sok meghalt embernek korábban Béla volt a neve. Ezután két dolog történhet. Vagy abbahagyja a függöny a mozgást, vagy nem. Namost, ha abbahagyja, akkor tépd le a falról, és köpködd jól meg a függönyt, mert valószínűleg elromlott. Ha nem hagyja abba, akkor gyújts meg 43 gyertyát és kis konyhai pörzsölővel olvasd meg a viaszt, majd öntsd végig a függönyön, ezután közöld édesanyáddal, hogy "nézze meg a függönyt, majd adja oda az örökséged, mert önálló életet akarsz kezdeni". Ezután 3 dolog történhet.

1. Megkapod, berúgsz, elherdálod, csövi leszel, megfagysz télen és mész a temetőbe.

2. Nem adja oda, te sírva fakadsz, és felvágod az ereidet Hirosima Panziót hallgatva, és mehetsz a temetőbe.

3. Anyád meglátja a függönyt, úgy elver, hogy többé nem mersz hülyeségeket kérdezni a gyakorikerdesek.hu-n

2011. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
14.50-es szívből kívánom neked,hogy egyszer találjon meg valami rossz dolog,és akkor majd összefosod magad remélem:D
2011. máj. 10. 19:00
 27/33 kris' ***** válasza:
78%

Fekete mágia. Brrrr. Te tudod, hogy mit csinálsz? A mágia nem játék. Én lassan 20 éve foglalkozom mágiával, ha szükség van rá, de még a "fehér mágia" is veszélyes, ha nem értesz hozzá. Azért tettem idézőjelbe, mert nagyon árnyalt a különbség a kettő között. Ha érdekel a mágia keress tanítót. Ha egy kicsit utána nézel nagyon sok tanfolyamot találsz a neten is.

A lény pedig aki időközönként meglátogat, ismerhetted őt az előző életedből is, de gyakran előfordul, hogy amit éreztél azt ő közvetítette neked.

Én ilyenkor megnyitom az utat nekik a másik oldalra. Be tud "nézni" oda és ahogy felismeri a szeretteit odaát, könnyebben elmegy. Ők itt rekedt emberi szellemek, akik emberként gondolkodnak,éreznek, félnek, szeretnek, vagy akár viccelnek is. A legtöbb amit szerintem te tehetsz imádkozz (feltételezem, h hiszel Istenben, ha mágiáztál már)érte, kérd Istent, h mutassa meg neki a fényt.

Ha mindenáron beszélni akarsz vele, (megidézni), ami szintén nem ajánlatos elegendő tapasztalat nélkül, mondd neki, hogy keresse meg a fényt és aztán köszönj el és többet ne beszélj vele.

Bocsi a hosszúságért, remélem hasznos voltam.

2011. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nah, ez no comment. Ha "állítólag" eddig is fekete mágiáztál, és értesz is hozzá, akkor talán saját kútfőből kéne kitalálni mi ráncigálta a függönyödet, nem pedig a GY.K-en kérdezgetni. Viszont ez azt mutatja, hogy csak belekontárkodtál valami olyanba, amit magad sem értesz. Ebben a helyzetben pedig szerintem azonnal fejezz be mindenféle fekete, sátánista badarságot, és gondolkozz el rajta, melyik amatőr szellemidézésed sült el rosszul. Ezek után én a helyedben egy kicsit félteném az életemet, vagy legalábbis a lelkiüdvemet.
2011. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
51%
bocsesz az én voltam...
2011. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Tom Benko ***** válasza:
Valami hallástartományon kívüli hang?
2011. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!