Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temető mellett lakunk, a...

Temető mellett lakunk, a szobám ablaka arra néz. Egyik reggel, minden ajtó ablak csukva. A szobámban a függöny erőteljesen mozogni kezdett. Először megijedtem, odadobtam a fésűt, akkor abbahagyta. Naponta 1-szer 2-szer jelentkezik. Ki lehet ő?

Figyelt kérdés
Annyit sikerült megtudnom tőle,hogy engem keres,és hogy nem akar bántani.Amikor újra mozgott a függöny,vettem a bátorságot és odamentem.Közel tettem a tenyerem a függönyhöz,végighúztam lassan mellette és hideg levegőt éreztem.Aztán magamtól elkezdtem sírni.Pedig semmi okom nem volt rá.Nem volt rossz érzés,csak olyan volt mintha én azt a valamit nagyon szeretném,és legszivesebben megölelném.Rokonom egy szál sincs,aki meghalt.Ki lehet ő?
2011. máj. 8. 21:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem két szellem jöhet számításba: Radiátor Robi, vagy Huzat Huba.
2011. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ja igen ...a függöny nem az ablakon volt,hanem 2szoba közt,hálófülke volt vele leválasztva a nagyszobáról.Szóval huzat tuti kizárva.
2011. máj. 8. 22:21
 13/33 anonim válasza:
Ez melyik temető?
2011. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Egerben van.
2011. máj. 8. 22:29
 15/33 A kérdező kommentje:
Aztán történt egy olyan,hogy lementem a városba,és a Bazilika előtt van egy park.Leültem az egyik padra,és nemsokkal később az ölembe hullott egy galambtoll.Ez csak véletlen,vagy lehet összefüggés?
2011. máj. 8. 22:30
 16/33 anonim ***** válasza:
85%
Mozgó függöny, közelében a kezeddel hideg légáramlatot tapasztaltál? Én is Huzat Hubára gyanakszom :)
2011. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Utóbb írtam hogy a függöny nem az ablakon volt,hanem 2 szoba volt elválasztva vele.Vastag sötétítőfüggöny.
2011. máj. 8. 23:57
 18/33 anonim ***** válasza:
65%
Értem. Így már valóban nincs rá logikus magyarázat.
2011. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
80%
Kérd meg, hogy pucolja meg az ablakot, ha már bejár rajta.
2011. máj. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy az ablakon közlekedik:D
2011. máj. 9. 00:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!