Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temető mellett lakunk, a...

Temető mellett lakunk, a szobám ablaka arra néz. Egyik reggel, minden ajtó ablak csukva. A szobámban a függöny erőteljesen mozogni kezdett. Először megijedtem, odadobtam a fésűt, akkor abbahagyta. Naponta 1-szer 2-szer jelentkezik. Ki lehet ő?

Figyelt kérdés
Annyit sikerült megtudnom tőle,hogy engem keres,és hogy nem akar bántani.Amikor újra mozgott a függöny,vettem a bátorságot és odamentem.Közel tettem a tenyerem a függönyhöz,végighúztam lassan mellette és hideg levegőt éreztem.Aztán magamtól elkezdtem sírni.Pedig semmi okom nem volt rá.Nem volt rossz érzés,csak olyan volt mintha én azt a valamit nagyon szeretném,és legszivesebben megölelném.Rokonom egy szál sincs,aki meghalt.Ki lehet ő?
2011. máj. 8. 21:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
50%
Casper unatkozott.
2011. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
12%

A galamb a Szentlélek jelképe.Isten vár téged,és ezen most gondolkozz el egy percig.Értelmesnek látod az életedet?Van benned egy űr,amit keresel,és mindenfélével próbálsz kitölteni(pl fekete mágia)?Minden rossz dolog kikészít az életedben,legszívesebben meghalnál?Szeretetre vágysz,de sosem kapod meg,vagy nem úgy,ahogyan neked szükséged lenne rá?Elmondok valamit.Ha Istennel élnél,akkor neked nem ilyen életed lenne.Egyedül rá van szükséged.És most ne a katolikusokat lásd magad előtt,mert megsúgom neked,nem sok közük van a Mindenhatóhoz.Isten nem olyan,mint ahogyan azt te látod a pl a katolikus vallásnak köszönhetően.

Az az Isten akiről én beszélek elküldte hozzánk a !Mennyből! az ő egyetlen fiát,a Földre,ami tele van gonoszsággal. A TÖKÉLETES megalázta magát,eljött közénk,sőt,szolgált a saját teremtményeinek.Hagyta,hogy kínozzuk,állatként bánjunk vele.Fogalmad sincs,milyen kínokat élt át:értünk...érted! Meghalt,és a harmadik napon feltámadt.

De nem,ez nem volt elég az emberiségnek!Tagadják Istent,és mindent amit értük tesz és tett.A saját tetteinkért,és döntéseinkért vádoljuk Őt.Sokszor még én magam is. :(

http://www.youtube.com/watch?v=Dooif2-yAoI&feature=related Az igaz Istent így dicséri sok milliárd ember.


UI.:A fekete mágia veszélyes dolog,ne akarj a hordozója lenni.Még most elmondom neked,hogy rontást fog hozni az életedre,a lelkedre.Akár más emberekre...

2011. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Legalàbb csendesek a szomszédaid
2017. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!