Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy 12 éves fiú vagyok és...

Egy 12 éves fiú vagyok és iszonyatosan félek a szellemektől nem byrok egyedül a szobában lenni és nemtudom mit csináljak és nagyon félek tőlük kérem adjatok valami tanácsot?

Figyelt kérdés
12/F Kérem segítsetek borzalmas érzés!!!
2011. máj. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Én már láttam, nem is egyet.Egyik sem bántott, pedig volt olyan, amelyiknél úgy éreztem, rossz szándékú .Annak számára lehet ijesztő egy ilyen élmény, akinek fogalma sincs arról, mivel találkozhatott.Aki viszont valamennyire járatos az ezotéria témában, az tudja, hogy csak ártalmatlan jelenésről van szó, amihez hasonlót sokan láttak már és túlélték.A félelem és más negatív érzések a rossz szándékú entitásokat vonzzák, tehát okosabban teszed, ha nem félsz.
2011. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:

Na és ha az érzem este, hogy ott van egy az ágyamnál?

Használj Ouija táblát és kérdezd meg tőle, mit akar.

2011. máj. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
Elöttem lévö, TE HÜLYE MÉG CSAK AZ KÉNE! Kérdezö, uccsó elöttire NE HALGASS! Semmit ne idézgessél jó? Amúgy ha attól félsz, hogy ezek a szellemek bántani akarnak, akkor gondolj arra, hogy egykor ök is ugyan olyan emberek voltak, mint te, vagy én. És egy ember miért akarna ártani egy másiknak?:)
2011. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
Öcsi, épelméjű ember még akkor sem lát szellemeket, ha akar, szóval nincs mitől félned.
2011. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 Kecsusszi válasza:
Nyugi én 13 éves vagyok és látó vagyok mindennap látok szellemeket de semi gondom kivéve h velük nem hagynak aludni
2011. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 Kecsusszi válasza:
nyugi én mindennap látok szellemeket 13éves fiu vagyok semi gondom velükk kivéve h ne m hagynak aludni :S
2011. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:

semmi baj!nyugi!

amit tenned kell:

1.állj le a drogokkal!!

2.ne reagálj az 1. pontra!

3.felejtsd el amit eddig mondtam!

4.állj le kicsit ezzel a témával kapcsoltban!(ne nagyon olvasd ezt a topikot)

5.a többit elfelejtettem...


ne fossál a szellemektől,nem léteznek, ha meg látsz egyet akk nem álltál le a drogokkal!

2011. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim válasza:
hát ez azért elég rossz lehet...egy kérdésem lenne,,nem vagy te pánik beteg? mert attól,hogy hallassz valamit és bepánikolsz,az nem jó.van megoldás erre.ha gondolod vegyél fel msn-re és beszélünk egy kicsit ról..jozsefzsolt@hotmail.com
2011. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
73%
Nehogy felvedd az utolsó válaszolót msn-re, lehet hogy pedomaci, nekem nagyon gyanús! :DDD
2011. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim válasza:
utolsó! kikérem magamnak,amit írsz róllam! miaz,hogy pedó vagyok? szerintem minden ember magából indul ki,rádásul még bunkó is vagy,mert nem a kérdésre válaszoltál.!!!!
2011. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!