Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy 12 éves fiú vagyok és...

Egy 12 éves fiú vagyok és iszonyatosan félek a szellemektől nem byrok egyedül a szobában lenni és nemtudom mit csináljak és nagyon félek tőlük kérem adjatok valami tanácsot?

Figyelt kérdés
12/F Kérem segítsetek borzalmas érzés!!!
2011. máj. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
Szólíthatod bátran CSUBI-nak nem fog megsértődni esküszöm. :)
2011. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, én meg tudlak érteni, velem is ez volt. megnyugtatsul csak annyit tudok mondani, hogy ahogy nagyobb lettem, úgy múlt el. ma már nem is figyelek az ilyesmire, simán elalszom a fal felé fordulva is, pedig régen ez sem ment.
2011. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
jó most viccen kívül kérdezem, segíteni akarok: szoktál sowder klubot nézni vagy rádiókaparét hallgatni vagy vmi ilyet?
2011. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim válasza:
Ne félj! Mégha esetleg látnál is szellemet, nem fog bántani! Én se láttam még, de ha látnék is, nem történne semmi baj.
2011. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A kérdésedre én is egy kérdéssel tudok válaszolni: Miért?

Miért kell ilyenektől félni? Amiket leírtál, azt mind feltételes módba írtad, tehát "Mi történne ha..", "De ha mégis" stb...

Ez olyan, mintha azt kérdezném: "Mi lenne, ha éjszaka kimennék a konyhába és meginnám az összes pálinkát?" vagy "Mi lenne, ha éjszaka elszöknék otthonról?"

De miért tenném ezeket? Éppen ezt kérdem én is tőled: Miért támadnának meg szellemek? Nem tudom, hogy léteznek-e, de ha igen, akkor sem bántanának, ha te nem bántottad őket.

Sok szerencsét,

Szevasz

2011. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:
igen showder klub a kedvenceeem :)
2011. máj. 23. 20:28
 47/81 anonim ***** válasza:
Na látod, máris jobb a helyzet :)
2011. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 Killgun ***** válasza:
55%
Ne félj tőlük!Én ugyan szellemmel nem(biztos,hogy)találkoztam,de démonnal volt dolgom és hát ha ők sem tehetnek semmit,ha erős az akaratod.Egy szellem pedig végképp nem fog bántani,ha nem ártó szellem,de őket meg küld el a f@szba már bocsánat :') A lényeg:egy sima szellem nem bánt,vagy szórakozik,vagy segítséget kér(jó tett helyébe jót várj).Az ártókat pedig ha nem félsz tőlük elküldheted,de ha nem idézgetsz,kevés az esély rá,hogy találkozz egyel is nyugi. :') De azért beszél egy szakemberrel ő többet segíthet mint az összes gyik felhasználó!
2011. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
na, 20:18as vagyok (asszem) azért kérdeztem, mert figyelj, elmondom, hogy én hogy alszom el. régebben én is ilyen voltam, hogy féltem a sötétben, és nem bírtam elaludni, mert csak kattogott az agyam, hogy jujj, mi lesz ha jön vmi, meg stb, és aztán torrent oldalról letöltöttem egy ilyen rádió kabaré pakkot, amiben csak az ilyen jelenetek vannak, (nem, tudom, hogy hallgattál-e már rádiókabarét, de az ugyanugy olyan mint a showder klub, szova van egy "házigazda", meg további fellépők, csak azal a különbséggel hogy még olyanokat is beletesznek, amiket jeleneteknek hívnak, olyanok, hogy az ilyen stand-up-osok által kitalált történet, beszélgetés több ember közt és ezt más humoristák adják elő, és ezek ilyen kb 5 percesek) na ezt a totál jelenetes pakkot feltettem telóra, de csak azért, mert mentünk kirándulni, és hogy legyen mit hallgatni, de később rájöttem, hogy ha alvás előtt, mikor fekszem az ágyban, mondjuk párna mellé leteszem és hagyom, hogy mennyen, akkor nem kattogok, és nem gondolok a sötétre, hanem csak hallgatom, és egy idő után bealszok tőle. és azért jóó, hogy ilyen rövidek,mert mondjuk egyet elindítok, akkor utána leáll, és akk nem megy egész este, és ha mondjuk nem alszok el akkor benyomok mégegyet. mostmár lassan másfél éve csinálom és elértem oda, hogy már öt napja minden reggel rájövök, hogy nem tudtasm végighallgatni ugyanazt az egy jelenetet, mert mindig az első percben elaludtam tőle és nem bírom végighallgatni, de így ezalatt meg rájöttem hogy a sötéttel már egyáltalán nincs problémám mert ezalatt a módszer alatt teljesen elmúlt, szoval kabaré nélkül is simán el tudok aludni, csak már megszokásból hallgatom minden este. bocs, hogy ilyen hosszú lett, sztem próbáld ki, mert ha szereted a showder klubot, akkor a rádiókabarét is fogod szeretni, mert gyakorlatilag az összes stand upos szokott szerepelni/fellépni a rádiókabaréban vagy írni bele jeleneteket. szerintem próbáld ki, nekem segített.
2011. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:

ma 20:37

Inkább a szüleivel beszélgessen el, vagy valaki olyannak, akiben megbízik, ne egy pszichológussal, mert azok legtöbbször nagyobb pszichopaták, mint pácienseik, csak a pénzre éheznek.

2011. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!