Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy 12 éves fiú vagyok és...

Egy 12 éves fiú vagyok és iszonyatosan félek a szellemektől nem byrok egyedül a szobában lenni és nemtudom mit csináljak és nagyon félek tőlük kérem adjatok valami tanácsot?

Figyelt kérdés
12/F Kérem segítsetek borzalmas érzés!!!
2011. máj. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12 éves lány vagyok. Én is féltem de most már nem. Tegnap is néztem egy horror filmet még el is aludtam rajta XD szóval nyugi!!!
2011. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim válasza:
Ha mész vhova kérdezd meg hogy van e ott valaki max. a szüleid, testvéreid, vendégek tudnak válaszolni. régebben én is féltem ezektől az izéktől,nem mertem este kinyitni a szemem ezt csináltam egyre többet mentem fel az emeletre, és most már 12 ig laptopozok az ágyamban. 13/L
2011. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
12 éves lány vagyok, szintén. Huh. Valahogy együtt érzek veled. Mostanában én is így vagyok. Nem merek befordulni a fal felé, becsukni az ajtót, stb. Egyik éjjel azt hallottam, hogy a padláson futkorászik valami... Azt hittem szívrohamot kapok. A tanács...: Kapcsold be a tévét, vagy kapcsold fel a lámpát és úgy aludj el! Vagy nem mutatod ki az ottani szellemnek, hogy félsz. Mert ha azt megérzi, akkor tovább fog kísérteni. Szóval inkább ne parázz annyira.
2011. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:

Szerintem ott keresendő a probléma, hogy a mai gyereknek kevés gondjuk van, így ösztönösen találnak ki maguknak.

Ilyen az is, amikor serdülőkorban "hobbiból" depressziósak lesznek egyesek...

Üdvözlettel: egy pszichológus

2011. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
Igen, persze, csak hobbiból magyarázom be magamnak, hogy a szívroham jön rám egy éjjel, igaz? -.-" Egy olyan ember, aki még ilyet nem tapasztalt, az inkább ne okoskodjon. Én értem hogy pszichológus, de jó lenne, hogy a mai gyerekeket nem ilyenné állítaná be. Ez nem paranoia, se hobbi, se depresszió. Hanem a valóság.
2011. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:

ma 14:33

És hogyhogy a mai gyereknek vannak ilyen gondjaik, nekünk 10-20 éve nem voltak, és mi nyugodtan aludtunk?

Talán azért, mert a mai gyerekeknek nagyon tág a fantáziájuk, túl sokat néznek horrorfilmeket és sok videojátékot játszanak.

Értelmes gyerek nem kezd el félni olyantól, amitől nem kell. Lehet félni pl. tűztől, balesetektől stb., de ezek is elkerülhetőek, így önmagában senkinek sem kell félnie.

2011. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
változik az idő, a világ, egyben változnak az emberek és a gyerekek.
2011. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:

"...itt is olvastam dolgokat és nagyon megrémiszt..."


Látjátok? Látjátok milyen hülye, ostoba barmok vagytok? Ilyenkor annyira fel tud bennem menni a pumpa, hogy mindet jól megpokrócoznám! Oké, hogy ilyen beteg retardáltak vagytok, de 12-13 éves gyerekek lelkét mi a kutya farkának kell megrontani? Mondjátok magatonak, csapkodjatok az üres szobában, meg töltsetek védőpajzsot, üvöltözzetek egyedül a tök üres házban, nem érdekel senkit, hogy te betegek vagytok, de miért kell GYERKEK agyát így eltozítani? Miért kell, hogy ők is betegesek legyenek miattatok? Ebbe még soha nem gondoltatok bele? Hogy lehettek ennyire felelőtlenek? Bár mit vár az ember egy beteg ember beteg agyától... Ennyire nem lehettek ostobák nagy EZÓS KÖCSÖGÖK!


Nem baj töki, nem kell félni a szellemektől meg a gonosz manóktól, mert nincsenek. Mondom NINCSENEK. Nem léteznek, kitalációk. Hagyd itt ezt a tróger Ezotéria témát, és dumáld meg a szüleiddel a dolgot.

2011. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 Kecsusszi válasza:
A 3. válaszoloval szivesen megismerkednék aludnék vele h ne féljen xD
2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti:


Akkor megeshet, hogy azt is bebeszéltem magamnak, hogy futkosást hallottam a padlásról?

2011. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!