Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ezt mire véljem? /szkepti...

Most ezt mire véljem? /szkeptikusok kíméljenek/

Figyelt kérdés
A lakásban nincs huzat,csukva van minden mert hideg van.Mégis kinyílt egy szekrényajtó,aminek a nyitójára kabátok vannak akasztva,tehát nem nyílik olyan nagyon könnyen.Ès különben is legalább 3 hete lógnak ott a kabátok,és eddig nem nyílt ki.Amikor kinyílt,olyan volt mintha egy árnyék suhant volna el,de ezt lehet hogy márcsak odaképzeltem.Tegnap éjszaka viszont amikor jöttem vissza a szobába a klotyórol,az ajtó egy kicsit jobban kinyílt elöttem,pedig hozzá se értem.Meg is lepödtem.Szerintetek?
2011. aug. 8. 16:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

16:44,mindkettö!

szerintem semmi keresnivalótok ebben a témában.Van aki hisz az ilyenekben,valaki nem -.-"

2011. aug. 8. 16:50
 12/17 bp1985 válasza:
51%
Sőt elmondom neked, nálunk még a hűtő is szokott kattogni. Ez a szellem egy nagy baromság, valamikor valami idióta kitalálta, azóta sok ember meg hú, akkor biztos vannak. Senki nem tud semmit alátámasztani arról, hogy hogyan nézne ki, mit csinálna, ha valóban lenne.
2011. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nézd a szekrények és áltlban a fa tulajdonsága hogy állandóan a lakásban lévő párának megfelelő víz van bennük. ha csökken a pára szintje, a szekrény zsugorodik, míg ha nő, akkor duzzad. Ez az egyes részekben akár eltérő is lehet.

lehet hanyag asztalosmunka, vagy későbbi rásegítés miatt:)

2011. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szia három dolog is lehet amit az előzőek irtak, (de azért vannak nem feltétlen egértelmü fizikai reakciói a szekrénynek ajtónak. Lehet szellem de lehet akár a saját energiád, mert egy kicsit már megijdetél .
2011. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Pepebaba ***** válasza:
48%

17:53 -asnak

Kedves válaszoló!

Istenben is nagyon sokan hisznek és az ő létezését sem bizonyították. És attól még h te nem látod a szellemeket még létezhetnek! -.-"

2011. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
31%

Én még a büdös életben nem láttam szemtől-szembe a páriszi Eiffel-tornyot, csak képen. Mi van, ha odahamisították, és nincs is? Ugyan már...

Az emberek akkor elleneznek így vmit, hogyha tudnák, hogy létezik, nagyon félnének tőle. Vagy mert már eleve a gondolat is túl ijesztő. Miért kell lekorlátolni a gondolkozást csak a fizika törvényeire? Vagy a kémiájéra? Legyetek már kicsit nyíltabbak!

Igen, való igaz, van esélye annak, hogy recseg a fa a hőtágulás miatt, és az is lehet, hogy rosszul csuktad be az ajtót és kinyílt.

De az is lehet, hogy nem. Ez a későbbiekben derül ki. Ha majd a szemed láttára zállnak a tányérok, akkor Isten se bizonyítja be, hogy a gravitáció hirtelen megszűnése okozta :P Tehát lehetett szellem is. :) De ne félj tőle! ;)

2011. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért butítunk le mindent fizikai törvényekre, mert ha valaki nem ismeri őket akkor egyből mindent szellemekkel meg kísértetekkel próbál megmagyarázni, akár a leghétköznapibb dolgokat is. PL "kaparászást halok de ha felmegyek a padra nincs ott lehet hogy szellem?" az fel se merül a fejébe esetleg valami állat bejutott a lakásba.

Ez olyan hogy hiszem hogy vannak idegenek meg űrlények mert a világegyetem elég óriási ahhoz hogy máshol is létrejöjjön élet (lsd. Mars ahol bizonyított tény mára hogy valamiféle egysejtű életforma létrejött) ugyan akkor nem hiszem, hogy lettek volna a Földön

2011. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!