Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Furcsa lények egy álomban, mi...

Furcsa lények egy álomban, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Néha vannak különösen tiszta álmaim. Logikus éles környezetben. Nagyon ritkán. Körülbelül fél éve tapasztaltam először egy nagyon furcsa élményt.


Álmomban a barátaim képében kísérettel "utaztam" akik körbemutogatták ezt a világot, bár inkább csak vittek A-ból B-be, elkísértek valahova. Egy ponton elkóboroltam.


Benéztem egy sikátorba, a mélye sötét volt, mint az éj, és állt benne egy lény. Nem volt sem ember, sem állat. Asszimetrikus feje volt és kicsit emberszerű teste, de teljesen el volt torzulva, olyan volt mint egy ufó és egy démon keveréke. Nem volt mérges tekintete, csak bámult, és szinte már keződödött volna a rémálom amikor valaki megfogta a vállam:


gyere el onnan!


Eljöttünk a többiekhez (körülbelül 4-5 ember kísért, ebből volt két határozott férfiszerű, és egy gyönyörű vonzó nő aki nagyon kedves volt velem, a többiekre nem emlékszem pontosan) kérdeztem tőlük mi volt az, azt mondták nem számít, csak az, hogy gyere el onnan.


Kísértek tovább, és átkerültem egy nagyon idilli álomképbe. Nyugodt volt, csöndes, beszűrődő napsugarak mindenütt, ragyogó gyümölcsök a piacok standjain. Stb.


Aztán felébredtem. De a démonra, vagy mire emlékeztem. És arra is, hogy kísérettel álmodtam.


Mi történt volna ha nincsenek ott? Egyáltalán mi lehetett ez?


Légyszi részletes és komoly válaszokat írjatok


2011. szept. 9. 21:50
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

nem voltak hosszú fülei, bár nem emlékszem, én is démonra tippelek. hiszek abban egyébként, hogy ha nem is mindig, de néha álmunk közben másfele utazgatunk. még érdekesebb, hogy kísérettel mentem, és. ez meg a másik, általában úgy ahogy kiszámíthatóak az álmaim, ösztönszerűek. de ez, hogy valaki kiránt a képből, pont egy olyan jelenet közepén amikor egyáltalán nem tudok másra figyelni, (még kitalálni sem) és még szól is hozzám.... ezt elképzelhetetlennek tartom. mármint azt, hogy a puszta véletlen műve.


ilyen démonokkal egyébként találkozhatsz az életben is. sátánistáknak hívják őket, és bár nem tudatosan, de mindent megtesznek, hogy az eredeti testükhöz hasonlítsanak. szinte teljesen eltűtetik a szemöldöküket, a tekintetük gonosz, üres, nem emberszerű.


Egyébként nem tudtam volna elképzelni, hogy az a lény beszéljen hozzám. annyira "szörny"szerű volt.

2011. szept. 10. 17:24
 12/28 A kérdező kommentje:
egyébként lehetséges, hogy fontos ember vagy, ezért szeretnének eltéríteni. mivel foglalkozol? történt valami furcsa az életedben?
2011. szept. 10. 17:31
 13/28 anonim ***** válasza:
46%

Igen, álmunk közben néha "másfele" utazgatunk, másféle valóságokba is szerintem.Az álmaink nem mindig csak agyszülemények, úgy gondolom.

Azt hiszem, ebben az álmodban is elkalandoztál egy másik síkra és ott védelmezőkkel is találkoztál.Állítólag vannak szellemi vezetőink, ők mindig figyelnek ránk, tanácsot adnak.Van, aki őrangyalnak nevezi.Szerintem Te velük találkozhattál.



Elakarnának téríteni?Különleges lennék?Hát...talán picikét..

De azért elég átlagos az életem,a munkám,elfoglaltságaim.Bár tapasztaltam jó pár különös jelenséget, ezért is kezdtem el érdeklődni az ezoterikus témák iránt, mert választ kerestem a tapasztalataimra.


Érdekes a történeted, mert érzek benne némi összefüggést az én esetemmel.Ha nem is egyformák teljesen a lények,amiket láttunk, azért az megeshet, hogy egy helyről valók.

2011. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy sátánistát még nem láttam és nem is akarok.Az biztos, hogy attól jobban félnék, mint egy akármilyen dimenzióbeli démontól :)
2011. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

15:36


Velem sajnos élőben (nem álomban) történt hasonló dolog, ráadásul nagyon érzékeny vagyok.

2011. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, azt írtam-e már,de először én is élőben láttam.Aztán már csak rémálmaimban.
2011. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Élőben? Leírnátok részletesen ezeket az eseteket?
2011. szept. 10. 19:35
 18/28 A kérdező kommentje:

[link]


leginkább erre hasonlított a lény, de vonatkoztassatok el a medvétől, amiről a filmben mintázták. A szemei, főbb arányai, bőre ilyen volt, de a szája teljesen más. Azért a szemei is mélyebbek voltak és mondom asszimetrikus. Olyan volt mint valami ufonauta, nem az ertelmesebbik fajtabol.

2011. szept. 10. 19:39
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer nagymamámnak kellett volna vigyáznia rám éjjel.Nagyon félős gyerek voltam, azelőtt sosem aludtam egyedül.A fura az, hogy annak ellenére, hogy féltem, kizavartam mamámat és egyedül maradtam, valami különös félelemmel teli várakozást éreztem.

Aztán nem emlékszem, mi történt abban a kb 6 órában, amit egyedül töltöttem a szobában, csak az az egyetlen emlékem, hogy ez a ..lény áll az ágyam mellett és néz.Aztán átszaladt mamám az ordításomra.Tuti, hogy nem aludtam,egy gyerek, aki fél, az nem alszik el csak úgy egyszerűen.Nos, ez volt gyermekkorom egyetlen egyedül töltött éjszakája, többet sem vállalkoztam ilyesmire, még nappal is sokszor kimenekültem a házból, mert úgy éreztem, mintha figyelne valami....(folyt.köv)

2011. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Uhh.
2011. szept. 10. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!