Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Furcsa lények egy álomban, mi...

Furcsa lények egy álomban, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Néha vannak különösen tiszta álmaim. Logikus éles környezetben. Nagyon ritkán. Körülbelül fél éve tapasztaltam először egy nagyon furcsa élményt.


Álmomban a barátaim képében kísérettel "utaztam" akik körbemutogatták ezt a világot, bár inkább csak vittek A-ból B-be, elkísértek valahova. Egy ponton elkóboroltam.


Benéztem egy sikátorba, a mélye sötét volt, mint az éj, és állt benne egy lény. Nem volt sem ember, sem állat. Asszimetrikus feje volt és kicsit emberszerű teste, de teljesen el volt torzulva, olyan volt mint egy ufó és egy démon keveréke. Nem volt mérges tekintete, csak bámult, és szinte már keződödött volna a rémálom amikor valaki megfogta a vállam:


gyere el onnan!


Eljöttünk a többiekhez (körülbelül 4-5 ember kísért, ebből volt két határozott férfiszerű, és egy gyönyörű vonzó nő aki nagyon kedves volt velem, a többiekre nem emlékszem pontosan) kérdeztem tőlük mi volt az, azt mondták nem számít, csak az, hogy gyere el onnan.


Kísértek tovább, és átkerültem egy nagyon idilli álomképbe. Nyugodt volt, csöndes, beszűrődő napsugarak mindenütt, ragyogó gyümölcsök a piacok standjain. Stb.


Aztán felébredtem. De a démonra, vagy mire emlékeztem. És arra is, hogy kísérettel álmodtam.


Mi történt volna ha nincsenek ott? Egyáltalán mi lehetett ez?


Légyszi részletes és komoly válaszokat írjatok


2011. szept. 9. 21:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Jöhetne a folytatás
2011. szept. 11. 19:01
 22/28 A kérdező kommentje:

A donnie darko amugy egy nagyon regi film, es a hosszu fulek alapjan ez ugrott be : [link]



nem ez okozta a rossz almodat?

2011. szept. 11. 19:04
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

A folytatásban annyit akartam még írni, hogy az általad először linkelt kép egyáltalán nem emlékeztet arra, amit én láttam.

Utána néztem ennek a donnie darko című filmnek, nos itt viszont kicsit megállt bennem az ütő, mert ez a randa nyúlfigura nagyon emlékeztet arra, amit láttam, legalábbis a feje, mert az enyémnek a teste nagyon sovány volt, nem ilyen nagydarab.De a színe is hasonlatos kicsit.

De ez a film , ha jól látom, kb 10 éve készülhetett.Én viszont azt a lényt sokkal régebben láttam,még a 70-es években.

2011. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valószínűleg egy Démon, ha a vékony testűként vesszük figyelembe.

[link]

2011. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Érdekes, mesélnél még erről az egészről?
2011. szept. 12. 22:30
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sokkal többet nem nagyon tudok hozzáfűzni.Gyerekkoromban rengetegszer éreztem furcsa jelenlétet a házban és akkor ez a lény ugrott be, hogy ott van megbújva valahol,de sosem láttam többé éber állapotban, csak álmomban.
2011. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
72%
démon,org,veszett mikulás
2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.( Nagyon érdekel a téma,mert: )

Én egyszer azt álmodtam,hogy szellem vagyok a szobámban át megyek a falakon,és valami 3 as járt az eszemben, mikor el kezdett kergetni 3 árnyék szerű csuklyás valami, és elbújtam. Mikor el mentek mellettem utána fel ébredtem.


De volt vissza térő álmom is ,mikor 1 hétig folytatódott az álom,ugyan azon a helyen,időnként meg változott a története, kinézete a tájnak,de mindig ugyan azok az épületek voltak majdnem mindig ugyan azt a helyet jártam végig,mindig másokkal,de egy idő után egy védő "tiranosaurus" rex őskori hülő szegődött mellém,és ahányszor meg támadott álmomban valami,az a hüllő mindig meg védett mindentől,és egy hónappal később a hátán ülve mentem tovább. Sok érdekes álmom volt ,de arról inkább nem írnék,mert így is hosszú lenne.


- Ma reggel arra keltem fel,hogy valakivel vagyok egy fura helyen,és egy ítélő (kaszás) szerű lény azt akivel voltam meg akarta támadni azt a valakit,de én nem engedtem és egyszer csak egy arany színű pajzs jött létre a társam és körém,mintha belőlem jött volna ki az a fényes valami és nem tudott oda menni a közelébe én persze nem értettem,miért akarja őt meg támadni, mi rosszat tett kérdeztem tőle, de nem válaszolt,csak nézte azt a fickót mellettem ,és nem állt le egy pillanatra sem ütötte a pajzsot ahogy bírta,azt utána fel keltett az ébresztő órám! :S XD Már arra is kíváncsi lettem ,volna,most ki védi meg az álmomban azt a fickót :D


- Mondjuk ,csak azt reméltem,hogy álmunkban nem lépünk át olyan dimenzió kapukon amiben az események sorozata végtelen,és valahol létező világokról álmodok,esetleg meg is történhet valahol "álmok világban" a téridő eltolódásai miatt,ha persze lenne valami bizonyíték,esetleg valamit jelenthetnek ezek az álmok, a többsége véletlen szerű értelmetlen,de amikor túl nagy logika van az álomban

,az már különös gyanakvást rejt az "álmok világában" vagy annak lehetséges létezésében.


-köszönöm,hogy elolvastátok a történetemet,erről a fura álmokról, ja és visszatérve a visszatérő álomra,1 évvel később ugyan ezt álmodtam, ugyancsak másképpen,más volt a történet, de a kép tája, még sosem láttam ilyen világot ,mit ahol én jártam álmomban se filmben,se jó magam nem jártam ilyen épületek mellett.


-Hozzá teszem: (űr hajókat is láttam azon a tájon,olyan magasan, hogy alig láttam. Az ég tetején volt valahol és ezek a hajók,nem űr lényeké voltak, hanem embereké volt, ők ültek bele, a legkülönösebb formájú űr járművekbe.

Volt 2-3 jármű ,amiben fogalmam sincs mi ült benne,és az sokkal furább volt. ennyit röviden,ha érdekelne ezek közül,valamelyik,csak írjatok és mesélek ,még érdekes story t köszönöm hogy elolvastátok -e hozzá szólásomat

2011. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!