Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem "üldözne" engem?...

Szellem "üldözne" engem? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem a szellemekben,de az utóbbi időben kezdek kételkedni!Leírom eddig mik történtek:


1.Kimentem éjfél körül a WC-re,ami pont a szobámmal van szemben.Bementem,elvégeztem a dolgom.Mikor kijöttem,láttam,hogy a lépcsőn(kétemeletes a házunk) áll valaki.De pár másodperc múlva eltűnt!


2.Egyik este a tükörben láttam egy elsuhanó fekete árnyat.Mikor hátranéztem semmi nem volt ott.


3.Gyakran hallok lépteket,meg kopogó zajokat mikor egyedül vagyok a házban.De mikor megyek körülnézni semmit nem találok!


4.Egyszer a fotelben ülve TV-t néztem.A nappaliban van egy tükör amibe ha belenézel belátsz az egyik szobába.A szemem sarkából megpillantottam egy fekete alakot a tükörben,amint épp engem bámul.De mikor teljesen odanéztem eltűnt!


5.Haveromnál voltam,és elhatároztuk hogy poénból lefilmezünk egy szellemet.Letettük a kamerát,és kimentünk a szobából.Olyan 5-6 perc múlva visszamentünk,felraktuk gépre a felvételt és visszanéztük.A kamerával valaki többször zoomolt(közelített).De ez még nem minden.A kamera elfordult 15 fokos szögben.A falon elsuhant egy árny.Az asztal amin a kamera állt recsegett a felvétel alatt.


6.Gyakran érzem azt hogy valaki figyel.Tegnap történt pont hogy tök csendben gépeztem,és azt hallottam,hogy valaki a fülembe liheg!Visszafojtottam a lélegzetem(azt hittem az én lélegzetemet hallom valahogy)de így is hallottam!Ekkor kiborultam és azt mondtam légyszíves hagyj békén!Ekkor a lihegés elmúlt.


7.Gyakran érzek furcsa szagot a szobámban.Általában mindig tök váratlanul jön elő,de ez nagyon ritka(nem én büdösítek :D)



Kérdem én,mi ezekre az esetekre a logikus magyarázat?Eddig mindig is szkeptikus voltam szellemek terén,de kezdek kételkedni a létezésükben.

Lehet hogy a ház előző tulajdonosa az?(öngyilkos lett,a fiától béreljük a házat)

Vagy valaki más?Légyszíves komoly válaszokat írjatok,mert szeretném már tudni mi ez!Senki nem hisz nekem,csak egy-két ismerősöm,akik szintén tapasztaltak hasonlót,de rajtuk kívül senki,még rokonok sem!


2011. szept. 11. 15:51
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
56%

OFF:Én is kíváncsi vagyok erre, privátba nem tudnád elküldeni a kamerafelvételt?Most hogy ezt elolvastam, elég hihetőnek tűnik szerintem nem kamu, viszont nagyon berezeltem.:'D

12L

2011. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 mandarinmag válasza:
41%
nekemissss *szépennéz*
2011. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim válasza:
41%
jujj szerintem valami ezoterikus tanácsadót kérdezz meg....naon naon ...nm nm semmi
2011. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
80%
Ez ha nem kamu kérdés akkor szellem.Nézz utána hogy lehet elküldeni ezoterikus újságokba ha nem működik végső esetben lehet h paphoz kell fordulni.
2011. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 Jaewy ***** válasza:
100%

Megadtad már magadnak a választ :)


Ez teljes bizonyossággal az előző tulajdonos, és azért fekete a kör vonala mivel negatív lélek, hiszen öngyilkos lett. (Önmagában egy szellem nem tud veled semmit tenni, csak fel idegesíteni vagy megrémiszteni, hisz ebből táplálkozik) Ha már túlságosan zavar, küld el a maga módján.


Üdv. Jaewy

2011. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 B. Elek ***** válasza:
34%
lehet hogy szoftveres problémája volt a kamerának és ezért zoomolt. az elfordulást lehet hogy valami kisebb állat okozta( olyanra gondolok ami az asztalon elfér és elég erős hogy elfordítsa a kamerát)
2011. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 Tibroda ***** válasza:
41%
én ezotirius tanácsadó vagyok szakmám az hogy szellemekel foglalkozom
2011. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Kisállat nem lehetett.Haveroméknak van egy kutyája,kint a kertben,meg papagájaik,gekkó de azok mind ketrecben/terráriumban,a szoba pedig teljesen üres volt!Direkt mondtuk is mindenkinek hogy senki ne menjen be amíg filmezünk!
2011. szept. 17. 10:23
 19/48 kérdező111 válasza:

Melyik megyében van a ház?

Más is tapasztalt ilyesmit v csak te?

amúgy a felvételt megoszthatnád, érdekelne...

2011. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Fejér megye.Egyébként csak én tapasztalok ilyeneket,a felvételt meg nem tudom megosztani,mert haverom telóján volt rajta,de ő már szerintem kitörölte,elég régi felvétel volt már.De ha meglenne megosztanám szívesen!
2011. szept. 20. 17:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!