Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem "üldözne" engem?...

Szellem "üldözne" engem? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem a szellemekben,de az utóbbi időben kezdek kételkedni!Leírom eddig mik történtek:


1.Kimentem éjfél körül a WC-re,ami pont a szobámmal van szemben.Bementem,elvégeztem a dolgom.Mikor kijöttem,láttam,hogy a lépcsőn(kétemeletes a házunk) áll valaki.De pár másodperc múlva eltűnt!


2.Egyik este a tükörben láttam egy elsuhanó fekete árnyat.Mikor hátranéztem semmi nem volt ott.


3.Gyakran hallok lépteket,meg kopogó zajokat mikor egyedül vagyok a házban.De mikor megyek körülnézni semmit nem találok!


4.Egyszer a fotelben ülve TV-t néztem.A nappaliban van egy tükör amibe ha belenézel belátsz az egyik szobába.A szemem sarkából megpillantottam egy fekete alakot a tükörben,amint épp engem bámul.De mikor teljesen odanéztem eltűnt!


5.Haveromnál voltam,és elhatároztuk hogy poénból lefilmezünk egy szellemet.Letettük a kamerát,és kimentünk a szobából.Olyan 5-6 perc múlva visszamentünk,felraktuk gépre a felvételt és visszanéztük.A kamerával valaki többször zoomolt(közelített).De ez még nem minden.A kamera elfordult 15 fokos szögben.A falon elsuhant egy árny.Az asztal amin a kamera állt recsegett a felvétel alatt.


6.Gyakran érzem azt hogy valaki figyel.Tegnap történt pont hogy tök csendben gépeztem,és azt hallottam,hogy valaki a fülembe liheg!Visszafojtottam a lélegzetem(azt hittem az én lélegzetemet hallom valahogy)de így is hallottam!Ekkor kiborultam és azt mondtam légyszíves hagyj békén!Ekkor a lihegés elmúlt.


7.Gyakran érzek furcsa szagot a szobámban.Általában mindig tök váratlanul jön elő,de ez nagyon ritka(nem én büdösítek :D)



Kérdem én,mi ezekre az esetekre a logikus magyarázat?Eddig mindig is szkeptikus voltam szellemek terén,de kezdek kételkedni a létezésükben.

Lehet hogy a ház előző tulajdonosa az?(öngyilkos lett,a fiától béreljük a házat)

Vagy valaki más?Légyszíves komoly válaszokat írjatok,mert szeretném már tudni mi ez!Senki nem hisz nekem,csak egy-két ismerősöm,akik szintén tapasztaltak hasonlót,de rajtuk kívül senki,még rokonok sem!


2011. szept. 11. 15:51
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Jajj,bocs ezt elfelejtettem!!!!A 4.-ik sztori még a régi házunkban történt Budapesten!Ott a volt bérlő rákban halt meg.

Szóval a 4-es történet nem a mostani házban történt!

2011. szept. 20. 17:45
 22/48 anonim válasza:

szerintem hívj egy papot...

vagy ha azt mondod, hogy liheg (tehát van hangja és hallod) akkor kérdezd meg tőle, hogy mit akar tőled...

vagy költözz el

2011. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 SzellemKutató ***** válasza:
66%

Üdvözlet!

Először is el szeretném mondani, hogy se nem túl szkeptikus, se nem túl "hívő" nem vagyok: reálisan gondolkodom, így fejtem meg a dolgokat. Ezen a fórumon már nagyon-nagyon sok szellemes kérdésre válaszoltam, és csak egyre-kettőre mondtam igazat, hogy lehet, hogy szellemről van szó. És igen: az igazság szerint szerintem szellemmel van dolgunk (már ha tényleg igazat mondasz).

Írj privát üzenetet. (azért nem én írok, mert az első üzenet átmegy a moderátorok kezén, a többi már köztünk megy).

GH

2011. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
45%

Állitolag a az eltávozott lelkek ha nem fogták fel,hogy meghaltak,ugy csinálnak,mint ha élnének.TV-t kapcsolnak be,sütnek(ilyenkor egyszerre csak szagok érezhetők a házban),rádiót halkitanak,hangositanak,ki-be kapcsolnak.

Érdekes a szituáció,szellem lehet,ami jobb mint a démon.őt még el lehet könnyebben kergetni.Irj,hogy mik történtek azóta.



köszönöm szépen

2012. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 csak egy csajszii válasza:
100%
Velem volt olyan hogy felkapcsoltam a lámpát, kimentem egy pohár vízért és mikor újra bementem a lámpa már le volt kapcsolva! Én is hallottam néha lihegést, kopogást! Sokszor volt olyan hogy úgy éreztem hogy figyelnek! Nagyon féltem. Olyan is volt hogy azon gondolkodtam "mi lenne ha most csörögne a telefon" erre elkezdett csörögni. Kimentem felvenni de nem szólt bele senki! Elmentem egy pszichiáterhez! Azt mondta semmi bajom csak túl sokat jár ezeken a dolgokon az agyam, sokat vagyok ideges! Azt mondta hogy igyak nyugtató teákat! Ne idegeskedjek! Bevált! Egy idő után elmúlt minden szellemre utaló jel! Javaslom ezt neked is! Sok sikert! :)
2012. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
vagy szellem vagy démon lesz .. mivel fekete csak rossz lehet :SS bár furcsállom hogy a kérésedre elment .. irj privit!
2012. júl. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
25%
Nemlehet hogy egy csöves hippi betörő ?
2012. júl. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 kozmahun1 válasza:
it az lesz mint a Paranormal Activity-ben is így kezdődöt későb pedig meghaltak akik észlelték a szellemet!!!
2012. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
46%

Ird meg regénybe, mert fantáziád az van.


A holt lélek először is nem valamiféle fekete árny. nem recseg és nem lök semmit arrébb és nincs árnyéka!! Aztán a lélek soha nem áll tükör elé, és nem büdös, mert nincs tömege ami szagosodna.


A lélek fehér energia hullám részecskék alkotta energia szálaknak ember forma rajzolata-- az élő lélek aranysárga a holt lélek ezüstös fehér. szabad szemmel egyik se látható.


A holt lelkek nem korzóznak, nem ücsörögnek nem élősködnek nem bántanak senkit és max 5 percig vannak itt a valóságban de csak akkor ha messze vannak valakitől és még nem köszöntek el-- különben az első pillanatban elindul minden holt lélek az utolsó útra az isteni Fény felé a Földünk szívéhez!!

2012. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Szóval ahogy írta a csajszi beiró-- egy csésze nyugtató tea és eltűnnek a fantázia képzetek


Szóval kérdező ne fantáziálj és ne is gondolj ilyen butaságokra, mert különös egy szerkezet az agy-- minél többet gondol valaki valamire egy villanás miatt egy kivülről beáramló szag miatt-- akkor a képzelt dolgok egyre csak szaporodni fognak mert a félelem figyelmetlenné tesz, az agy logikai képessége pedig még hallucinációt is kivetíthet vagy hallásit vagy látást.


Az igaz az embert meglátogathatja egy holt eltávozott lélek, ha szerettünk vagy a szomszédunk volt-- de úgy is hogy valaki előtte ott lakott és elköltözött-- de visszatérhet mert talán ott volt boldog és keres valakit valamit.


DE! csak pár pillanat 1-2-3 perc ha, megérinthet, megfoghatja a vállunkat, megsimogathat érintő érzést okozva, érezhetünk egy hűvös fuvallatot-- ha csak elmebeteg nagyon sérült lélek nem volt-- akkor soha egy lélek se bánt senkit se, mert a lélek inkább jót szeretne tenni, vagy bocsánatát kifejezni, vagy csak érintve hozzáérni ahhoz akit szeretet.


De ez nagyon ritka eset- mert abban a pillanatban amikor kiszakad a testből szinte a fénysebességgel száguld is tovább-- és lenyűgözi a végtelen Tér amiben úgy érzi hogy szinte ő maga is azzá vált része a végtelenségnek-- S bizony 99% ban elfelejtik még saját életüket is!!!!!


S ami még nagyon furcsa, hogy mi az ember újra és újra kérdezzük mi vár reánk a halál után mi lesz velünk van mennyországa van alvilág vagy hova leszünk? és mindenféle butaságot gyártottunk már az idő kezdete óta beleképzelve halottainkat fába és sziklába és a csuda tudja mibe.


Holott a lelkünk abban a pillanatban amikor elhagyja a testét azonnal tudja hogy hova kell és merre kell mennie és miért kell mennie oda a FÉNY energiához. Igaz ugyan hogy egész életünkben szinte sejt valamit az ember, de érdekes soha nem hozza tudomásunkra még saját lelkünk se-- miért nem? ezen magam is sokat gondolkodtam.


Ha bárki ilyen szellem históriákat mesél, nem kell meghallgatni, mert csak képzelődést válhat ki. Egyet ellehet hinni bár néha kicsit lódítanak hozzá-- ha valakit visszahoznak a klinikai a halálból azt amit átélt és emlékszik is rá és elmesél el lehet hinni.

2012. okt. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!