Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem "üldözne" engem?...

Szellem "üldözne" engem? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem a szellemekben,de az utóbbi időben kezdek kételkedni!Leírom eddig mik történtek:


1.Kimentem éjfél körül a WC-re,ami pont a szobámmal van szemben.Bementem,elvégeztem a dolgom.Mikor kijöttem,láttam,hogy a lépcsőn(kétemeletes a házunk) áll valaki.De pár másodperc múlva eltűnt!


2.Egyik este a tükörben láttam egy elsuhanó fekete árnyat.Mikor hátranéztem semmi nem volt ott.


3.Gyakran hallok lépteket,meg kopogó zajokat mikor egyedül vagyok a házban.De mikor megyek körülnézni semmit nem találok!


4.Egyszer a fotelben ülve TV-t néztem.A nappaliban van egy tükör amibe ha belenézel belátsz az egyik szobába.A szemem sarkából megpillantottam egy fekete alakot a tükörben,amint épp engem bámul.De mikor teljesen odanéztem eltűnt!


5.Haveromnál voltam,és elhatároztuk hogy poénból lefilmezünk egy szellemet.Letettük a kamerát,és kimentünk a szobából.Olyan 5-6 perc múlva visszamentünk,felraktuk gépre a felvételt és visszanéztük.A kamerával valaki többször zoomolt(közelített).De ez még nem minden.A kamera elfordult 15 fokos szögben.A falon elsuhant egy árny.Az asztal amin a kamera állt recsegett a felvétel alatt.


6.Gyakran érzem azt hogy valaki figyel.Tegnap történt pont hogy tök csendben gépeztem,és azt hallottam,hogy valaki a fülembe liheg!Visszafojtottam a lélegzetem(azt hittem az én lélegzetemet hallom valahogy)de így is hallottam!Ekkor kiborultam és azt mondtam légyszíves hagyj békén!Ekkor a lihegés elmúlt.


7.Gyakran érzek furcsa szagot a szobámban.Általában mindig tök váratlanul jön elő,de ez nagyon ritka(nem én büdösítek :D)



Kérdem én,mi ezekre az esetekre a logikus magyarázat?Eddig mindig is szkeptikus voltam szellemek terén,de kezdek kételkedni a létezésükben.

Lehet hogy a ház előző tulajdonosa az?(öngyilkos lett,a fiától béreljük a házat)

Vagy valaki más?Légyszíves komoly válaszokat írjatok,mert szeretném már tudni mi ez!Senki nem hisz nekem,csak egy-két ismerősöm,akik szintén tapasztaltak hasonlót,de rajtuk kívül senki,még rokonok sem!


2011. szept. 11. 15:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Brr...csak a rossz és gonosz lelkeknek lehet fekete árnyuk...
2013. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim válasza:
59%
érdekesnek találom....nem vagyok szkeptikus,de mintha azt mondtad volna hogy a kamera elmozdult az asztalrol...most meg aztmondod hogy telefonon van a felvétel?? ...hmm...
2013. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:

Utolsó:miért,a telefonon nincs kamera???

Amúgy kérdező elég érdekes,fejlemény?

2013. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 Zombi Nóci válasza:

"Szellemes" Kérdezők!


Írod te is hogy felvettétek (volt már egy)

ám kérésre hogy:"töltsd fel légyszi youtube-ra

v. máshová". A válaszotok: "Nemtom haverom telóján van

valszeg letörölte".

Hát szerintem így elég hihetetlen a történet.

Bocsi.

2014. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 glaszkacs válasza:

Szia nekem is elküldöd a felvételt priátba?

Kösz.

2014. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Én nem igazán hiszek ebben ,de néha úgy érzem mikor alszok akkor figyel valaki. És ez még nem minden!!! Aztán mikor pl.tavaly nyáron a barátnőméknél voltunk akkor poénból bloodymaryztünk és magától leesett a tükör és kiment a biztosíték. Szoval én is kíváncsi vagyok.
2015. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
58%

Kedves kérdező!

Velem is szoktak történni hasonló dolgok... most is a WC-n ülve laptopozok mert berohantam a félelemtől.. kopogást hallok mintha lépkednének és mintha sikítanának is.. nekem ez nemrég jött elő bár egy fél éve ezzel küszködöm...amikor a Paranormal Activity-t néztük a tesómmal kezdtem érdeklődni a szellemek után, kerestem szellem fotókat meg démon idézést stb. azóta kb. ilyen a helyzet főleg esténkén jön elő és akkor ha gyedül vagyok.. most is a csapot nyitogatják és dobognak szembetalálkoztam már velük ezért tudom hogy néz ki ezért is félek..fekete árnyék de ha közelebb jön csak közeledik az arcodhoz és szuszog fojton 2x is előfordult már becsukott szemmel vagyok de kinyitom a szemem hogy megnézzem, és akkor láttam hogy mosolygott és amikor olyan közel hajol hogy szinte belédmegy akkor eltűnik..12 éves vagyok engem is érdekelne a téma hogy hogyan tűntessem el mert hát csaknem mondhatom hogy anya! segítsél már mert egy szellem kísért engem..jah és még meg kell említeni hogy 1 évvel ezlőt csak úgy hülyeségből bloody mary-t játszottunk..4-en körbenálltunk sötét..kézfogás..csukott szem..5x bloody mary..aztán körbenéztünk és az ottani tükörben semmi sem mozdult meg aztán pedig egy véres kézfej volt a földön a tükörben nézve.. mindenki sikítva kirohant aztán visszamentünk.. minden normálisnak tűnt.. de azért ennyi ember mégsem képzelődhet.. aztán felnéztünk és egy hatalmas lyuk volt a plafonon és tiszta vér volt és onnan csöpögött a földre és a tükör ki volt esve a helyéről, a másik meg összetörve..mindenki kirohant sikítva és eggyel feljebbi szintre mentünk.. merthogy ez az iskolában volt..és a padlón nem volt lyuk tehát nem értettük.. ott meg beköptek az alsósok hogy szellemet idézünk és a tanárok ordítoztak :/ a tanárok furák voltak..mintha tudnának valamit sosem értem hogy az iskolában miért tilos a szellemidézés.. a tanárok hisznek benne? mondjuk mostmár és is hiszek..

2015. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
Ó és Jaewy? Egy szellem tényleg nem tud semmit velünk tenni? De a bútorokkal igen akkor velünk nem? :o És voltak már olyanok is hogy álmomban amikor olyanokat álmodtam hogy egy régi házban voltam minden fekete és egyedül voltam akkor elestem megsérültem stb. és amikor felkeltem rajtam voltak a sebek :/ bár nem tudom ez mennyire tartozik ide
2015. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező?
2015. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
29-es, 30-as válaszoló: és ti ebben azért vagytok annyira biztosak, mert...? Ha szerintetek (mert ti sem tudhatjátok biztosra) így van, akkor miért ne lehetne fekete árny. Elvégre a fekete árny látható, de azt írtátok, hogy a lélek az láthatatlan, akkor honnan tudjátok, hogy milyen színű? Ti is csak gondoljátok, elképzelitek, de ennyi erővel a többieknek is igaza lehet, elvégre tudományos magyarázat pedig nincs. Mégis annyira kioktatóan írjátok, hogy mi hogy van, pedig nektek sincs fogalmatok róla...
2015. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!