Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem "üldözne" engem?...

Szellem "üldözne" engem? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem a szellemekben,de az utóbbi időben kezdek kételkedni!Leírom eddig mik történtek:


1.Kimentem éjfél körül a WC-re,ami pont a szobámmal van szemben.Bementem,elvégeztem a dolgom.Mikor kijöttem,láttam,hogy a lépcsőn(kétemeletes a házunk) áll valaki.De pár másodperc múlva eltűnt!


2.Egyik este a tükörben láttam egy elsuhanó fekete árnyat.Mikor hátranéztem semmi nem volt ott.


3.Gyakran hallok lépteket,meg kopogó zajokat mikor egyedül vagyok a házban.De mikor megyek körülnézni semmit nem találok!


4.Egyszer a fotelben ülve TV-t néztem.A nappaliban van egy tükör amibe ha belenézel belátsz az egyik szobába.A szemem sarkából megpillantottam egy fekete alakot a tükörben,amint épp engem bámul.De mikor teljesen odanéztem eltűnt!


5.Haveromnál voltam,és elhatároztuk hogy poénból lefilmezünk egy szellemet.Letettük a kamerát,és kimentünk a szobából.Olyan 5-6 perc múlva visszamentünk,felraktuk gépre a felvételt és visszanéztük.A kamerával valaki többször zoomolt(közelített).De ez még nem minden.A kamera elfordult 15 fokos szögben.A falon elsuhant egy árny.Az asztal amin a kamera állt recsegett a felvétel alatt.


6.Gyakran érzem azt hogy valaki figyel.Tegnap történt pont hogy tök csendben gépeztem,és azt hallottam,hogy valaki a fülembe liheg!Visszafojtottam a lélegzetem(azt hittem az én lélegzetemet hallom valahogy)de így is hallottam!Ekkor kiborultam és azt mondtam légyszíves hagyj békén!Ekkor a lihegés elmúlt.


7.Gyakran érzek furcsa szagot a szobámban.Általában mindig tök váratlanul jön elő,de ez nagyon ritka(nem én büdösítek :D)



Kérdem én,mi ezekre az esetekre a logikus magyarázat?Eddig mindig is szkeptikus voltam szellemek terén,de kezdek kételkedni a létezésükben.

Lehet hogy a ház előző tulajdonosa az?(öngyilkos lett,a fiától béreljük a házat)

Vagy valaki más?Légyszíves komoly válaszokat írjatok,mert szeretném már tudni mi ez!Senki nem hisz nekem,csak egy-két ismerősöm,akik szintén tapasztaltak hasonlót,de rajtuk kívül senki,még rokonok sem!


2011. szept. 11. 15:51
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Fú...csak most így unalomból visszanéztem a régi kérdéseimet és a hozzájuk írt válaszokat.


Hogy mi a helyzet azóta?Hála az égnek már 3 éve nem lakunk ott ahol ezek történtek.A felvétel sajnos már tényleg nincs meg (tudom hogy így hiteltelen a történet, de aki elhiszi, elhiszi, aki nem az nem), és az új házban egy darab paranormális jelenséget nem tapasztaltam még eddig!

2015. okt. 17. 16:20
 42/48 anonim válasza:
Szia ! ez engem nagyon érdekel de sajna logikus választ nem tudok adni de én és pár barátomis majdnem ugyan ezeket a tüneteket tapasztaltuk nálunk a ház apukám születésénél lett építve szóval nem lett itt senki sem gyilkos ezen a helyen viszont ebben a házban halt meg a papám tüdőrákban :(
2016. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 Mumus100 válasza:
Bocsi, hogy ennyi idő után írok! Nekem van tapasztalatom, és tudásom is. Ahogy láttam azt írtad, hogy öngyilkos volt a há tulaja. Tudni kell, hogy (ha tényleg szellem van a dologban) egy szellemtől annyira kell félni mint egy áltlagos embertől. Nem tud fizikailag bántalmazni. Viszont a szellemeknek is van energiájuk. Pl egy öngyilkos fiatalember szelleme teli van energiával. Amikor meghal egy ember a szelleme még aktív és ott figyeli a testét próbál vissza szálni bele de nem nagyon sikerül neki. 48 órája van hogy átmenjen a másvilágra különben ittmarad örökre. És így lehet még ott abban a házban.
2017. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:

Lehet hogy ez 2018-bán nem érdekel már de ilyen volt az ismerősömnek is csak őt a nagyanyja látogatta ilyen módon.

A szobájába dög szag volt.ilyenkor meg kell kérni az illetőt hogy hagyjon békén nem kell félni ettől és elmegy

2018. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ha érzed a jelenlétét, látod, érzed a szagát, hallod, sőt ha sokszor ezeket, és több pillanatra, akkor bizonyosan paranormális képességeid,erőd van, sőt, ha rákeresel a tisztánlátásra, tisztánérzékelésre, látásra, akkor minden kérdésedre választ kapsz.

2019. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
kedves kérdező! én hiszek neked és ezekszerint nem vagy egyedül.Szerintem tanulj meg idézni, de vigyázz magadra idézésnél, mert ha a szellem rossz, könnyen bajba kerülhetsz.idezés során kérd meg szépen hogy menjen el, hogyha ezután még mindig tapasztalsz ilyeneket, valószínüleg a volt lakos szelleme az, aki nem valószínű hogy el fog menni,békén hagyni meg nem tud, tudatni akarja veled, hogy ott ő lakik.Ha ez sem használ, költözz el.remélem megoldást találsz!
2019. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

Utolsó válaszoló. K**vara nem okos dolog idezgetni meg hasonlók. Ezzel fogod magadhoz hívni a gonosz entitást. Nézz csak utána nyugodtan. A Quija táblával való játszadozas is ugyanilyen hülyeség. Ha nyugtalan és félelemmel téli életet szeretnél csóri kérdezőnek akkor csak nyugodtan ajánlgass neki ilyen és ehhez hasonló ötleteket. Rá kéne már jönni hogy az ilyesmi nem játék. A Paranormal Entity-ben látottak valósak lehetnek. A film maga kamu de úgy ahogy az anya neki állt levelezni a halott férjével (tudomása szerint) és közben kaput nyitott egy gonosz démonnak.

Szép napot!

2019. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Jorge Lorenzo válasza:

Nos ! Mielőtt választ adnék ! Jó ha tisztáznunk 1-2 dolgot ! Az általad tapasztalt dolgok egy a mi világunkban rekedt lélektől beszélünk ! A szellem járás már teljesen más téma ! Valószínűleg egy volt tulajdonos lelke kóboról( nem kísért) a házban ! A tárgy mozgatása , a kamera dolog , lihegés mind segítség kérés jele hogy nyugvást leljen ! Ennél durvább nem lesz ! Kell egy pap , megáldja a házat és segít a kóbor léleknek oda kerülni ahová ő már tartozik!


Szellemjáras esetén más lenne ! Ott valószínűleg te is életveszélyben lennél , úgymond a testedre vadászna! Értve ezen pl mellkas nyomás , megváltozott levegő,atmoszféra egy ház bizonyos pontján , hidegrázás , folyamatos erősödő nyugtalanság , düh !


Egy szóval te a jobbik esetet tapasztalod, egy pap áldása segít ! A másik esethez már médium kell ! Azok pedig vagy csalók vagy nem !

2019. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!