Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy hülyeségnek...

Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de Amit a szemem sarkában látok néha, árnyakat, sötét foltokat mozogni, azok lehetnek szellemek?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan a kísértetnek megfelelő szellemek.

Másik. Ha olvasok, vagy fehér felületet bámulok, akkor ilyen kis valamiket látok mozogni a szemem előtt. Azok a szememen vannak rajta?


2011. okt. 24. 12:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A második az üvegtesti homály, ez nekem is akkor van, ha fehér felületet nézek, vagy kinézek az ablakon, buszmegállóban szokott lenni a legzavaróbb.

Az amit a szemünk sarkában látunk, az valóban ijesztő néha, mintha egy árny suhanna el, sokszor én is azt hiszem, hogy szellem. Ezt nem tudom mi lehet.

2011. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
27%
Ti csak ezzel akartok kitűnni a tömegből, vagy tényleg ennyire buták vagytok, hogy minden hétköznapi dologban szellemeket és szörnyeket akartok beleképzelni?
2011. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%

Elmélet?Hát, végül is az nekem is van, elképzelhetőnek tartom ugyanis,hogy a szellemek csak bizonyos módon láthatóak az ember számára.Az állatok állítólag látják őket, de ők látnak olyan fényeket is, amiket mi a szemünkkel nem érzékelünk.Lehet, hogy bizonyos emberek valamennyire képesek ezeket a jelenségeket látni, ha nem is tökéletesen.Ha a szemorvos teljesen kizárja, hogy üvegtesti homályaid vannak, nos, akkor lehet akár szellem is.

A vakfolt látható.Ha a szemed külső sarkát enyhén megnyomod, akkor a belső szemzugban egy fekete foltot észlelsz.Ez a vakfolt.Az az egészséges, ha nyomásra látja ezt az ember.

2011. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt szörnyekről? Ha nincs mondanivalód, minek válaszolsz? Ez nem fórum. Többieknek köszi.
2011. okt. 24. 17:09
 15/32 anonim ***** válasza:
49%
De! Ez egy fórum! Na de a témához szólva: ha kicsit tájékozottabbak lennének az emberek a biológiánkkal kapcsolatban,akkor nem is születnének ilyen kérdések!Nem kell mindenben szellemet látni! A macskák is figyelnek mindent,és rémisztő tud lenni,mikor csak figyelnek egy pontot tág pupillával és fülelnek.De ők sem feltétlenől szellemet látnak! Azért álljunk már két lábbal a földön! Nem kell mindenbe szellemet magyarázni!
2011. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Kérdezd csak meg az oldal szerkesztőit, hogy fórum-e! Ha meg nem hiszel a természetfelettiben, minek jössz ebbe a témakörbe, ha szabad kérdeznem?
2011. okt. 24. 17:28
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy nem hiszek! Hiszek én is,csak nem vagyok annyira elvakult,hogy mindent szellemnek lássak! Nagy különbség!
2011. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ez természetes mind. Ja és a periferiális látási meződ sokkal fényérzékenyebb. Így erősebbnek látod az oda érkező fényt és az árnyékok is torzulnak.
2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ha nem hisztek dolgokban vagy eltér a véleményetek mi a f.sznak írtok ide,vagy nem lehet normálisan???? mindenki másban hisz és más a szemlélete.
2011. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

És honnan veszed, hogy én mindenben szellemet látok? Nem vagyok elvakult, de nem tudtam, hogy mit látok. Tudod, ez az oldal arra való, hogy kérdezzünk.

Menj inkább az UFO észlelésbe fikázódni!

2011. okt. 24. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!