Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy hülyeségnek...

Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de Amit a szemem sarkában látok néha, árnyakat, sötét foltokat mozogni, azok lehetnek szellemek?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan a kísértetnek megfelelő szellemek.

Másik. Ha olvasok, vagy fehér felületet bámulok, akkor ilyen kis valamiket látok mozogni a szemem előtt. Azok a szememen vannak rajta?


2011. okt. 24. 12:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérdezö elég buta és elvakult vagy. A kérdésed alapján bizony mindenbe beleakarod látni, hogy az már szellem... Nem leszel semmivel se különlegesebb ettöl, nyugi, max csak hülyébb.
2011. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, se elvakult. Mint látod, természetes, biológiai válaszokat kaptam, és ezek nekem kielégítőek. Te viszont provokálni akarsz mindenkit, csak mert rossz kedved van.
2011. okt. 25. 09:31
 23/32 anonim ***** válasza:
Ömm.. hát rossz emberismerö vagy akkor :) Nekem nem volt rossz kedvem, söt most sincs. Csak elmondtam a véleményem, mert elég röhejesnek tartom a hozzád hasonlókat..
2011. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Nem is ismersz. Csak feltettem egy kérdést. De miért jársz ebbe a kategóriába akkor, ha szerinted röhejes, aki ilyen kérdést tesz fel?

Régen én sem hittem a szellemekben, de láttam már dolgot. Viszont ez, amiről kérdeztem, nem tudtam, hogy ez mi. Tudod, az ember úgy tanul, ha kérdez. Ha nem kérdez, hülyén hal meg. Rövidlátó vagyok, és tökéletesen megnyugtat az a válasz, amit kaptam. Nem tudom, mit kell itt belemagyarázni? Azért ide tettem fel a kérdést, mert bizonytalan voltam, bár sejtettem, hogy ez nem valami mitikus dolog. De ezért nem kell lenézni, ráadásul nem is ismersz. Én nem látok mindenben elvakultan szellemet. Igen, közel érzem magamhoz a természetfeletti dolgokat, de ha választani kell, akkor még mindig a tudomány felé billen a mérleg nyelve. Nem értem, hogy egy kérdés miatt miért kell nyomban következtetéseket levonni. Vagy mondom máshogy. Miért nagyobb baj az, hogy valaki hisz a szellemekben (nem a kísértetekben), mintha valaki vallásos? Vagy ott is oltogatod az embereket, mert elvakultak? Én nem akarok bántó lenni, te viszont az voltál. Részemről itt véget is ért a duma. További szép napot, és örülj annak, hogy nem vagy rövidlátó, mert marhára irritáló, ha olvasnál, és ott mozognak a szemed előtt azok az izék!

2011. okt. 25. 10:50
 25/32 anonim ***** válasza:
kérdező! Mért kell támadni mindenkit ,aki elmondja a véleményét? És mért nem olvasol?Már 2szer írtam,hogy nem azt mondtam,h nem hiszek!Na de én meg azt gondolom,hogy az ne írjon ide,aki nem bírja a kritikát! :)
2011. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ja amúgy én is rövidlátó vagyok,de mégsem merült fel bennem,hogy azért látok-e homályosan messzire,mert szellemek lebegnek előttem :D! Szóval ezért fura a kérdésed,hogy pont itt tetted fel!
2011. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
De azokra a valamikre nem is mondtam, hogy szellemek. Csak arra, amit a szemem sarkával látok. Csak ha már feltettem egy kérdés, egy füst alatt megkérdeztem azt is. De az fel sem merült bennem, hogy azok az izék szellemek lennének. Csak amiket a szemem sarkából látok.
2011. okt. 25. 17:22
 28/32 anonim ***** válasza:
8%
Jó,ez meddő vita.Te nem akarod megérteni mire akarok kilyukadni én meg nem tépem a szám feleslegesen.Biztos szellemeket látsz a "szemed sarkában",nyilván beleköltöztek a szemedbe is :D! Na aztán mindenki más meg hülye rajtad kívül.Így megfelel ? :)
2011. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem. Ha végigolvastam volna a válaszokat, akkor tisztában lennél. Kérdeztem, válaszoltak, oké. Mit lehet ezen nem érteni?
2011. okt. 25. 19:45
 30/32 anonim ***** válasza:
Ááá...Semmi ,semmi :D!
2011. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!