Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az, akinek kételkedik a...

Ki az, akinek kételkedik a szellemvilág létezésével kapcsolatban a történetünk elolvasása után?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt Szüleimnél töltöttünk egy hétvégét. Előzményként tudni kell, hogy Szüleim nem hisznek a szellemvilágban és az eseményt megelőző hónapban vásároltak egy antik hatású nagy tükröt a hálószobába, illetve egy kínai ébresztőórát, amit én állítottam be (nem az első ilyen óra volt). Bár ébresztőt nem tettem rá, minden nap 02.00 és 14.00-kor megszólalt (annak ellenére, hogy 24 órásra volt állítva).

Utólag tudtuk meg, hogy néha bekapcsolt magától a TV is, ami addig ment, amíg ki nem nyomták.

Ez volt eddig a hallomásból szerzett információ.

Azon a bizonyos hétvégén a "tükrös" hálóban aludtunk, amikor is felébredtem egy gépiesen csengő szóra, mely úgy hangzott, mintha egy mellettem álló ember súgta volna oda. Felültem az ágyból - az akkor még sötét szobában, majd átgondoltam a dolgot és kezdtem visszafeküdni, hogy biztos magamban beszéltem, vagy álmodtam. Ebben a pillanatban megszólalt Feleségem: - Te is hallottad? Megmondom őszintén, Férfi létemre a hideg futkosott a a hátamon.

Ezután feloltottam a lámpát, 02.00 volt és kiderült, hogy Feleségem ugyanazt a szót hallotta, amit én is.

A csavar a történetben: az a bizonyos szó egy név volt, méghozzá a családunkon belül nekem adott becenév, amiről még Feleségem sem tudott...

Megfogtuk a cuccainkat, átmentünk a másik szobába, reggel Édesanyám megdöbbenten vette észre, hogy nem vagyunk a hálóban. Mikor reggel elmeséltük a történetet, kinevettek minket, mint mindenki, aki hallotta.

Elég ha mi tudjuk, hogy ez nagyon is komoly volt - azóta sem aludtunk ott.



2012. febr. 22. 12:34
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
rendben :)
2012. febr. 23. 13:59
 32/40 anonim ***** válasza:
Én nagy szkeptikus voltam addig míg ezt el nem olvastam!Nagyon meggyőztél.Ez terhelő bizonyíték arra,hogy a szellemvilág létezik.Erre nem lehet mit válaszolni csak annyit,hogy sajna ez sem igaz.De ha készült volna róla videó.
2012. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazat írsz.

A tükör kapu valamilyen szinten.

Nem szabad a hálószobában tükröt tartani.

(a víz az edényben is tükör)

Amikor valaki meghal:

-a vizet kiöntik

-a tükröt letakarják.


Léteznek szabályok, amiket nem árt ismerni.

2012. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 yossarian44 ***** válasza:

Utolsó, hát akkor az k.rva kellemetlen, mert én egy büdös nagy, egész alakos tükröt tartok az ágyammal szemben. Még látom is magam, amikor másnaposan mászok elő...


Most akkor mi bajom is lesz tőle?

2012. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Ha csak a durva anyagi tested él, valószínűleg nem igazán tapasztalsz semmit.
2012. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 yossarian44 ***** válasza:
Jól érzékelem, hogy a te GYK-s tevékenységedet eléggé lefedi, hogy bekommentelsz zavaros, minimális értelemmel rendelkező bölcsességeket... idézőjel implied...
2012. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Szellemek csak úgy nem mennek be senkihez :D csak olyanok akik KÖZELI ROKONOTOK és valami bevégezetlen dolga van és az a tükör :D háát ne nézzetek annyi horrorfilmet mert a tükör az csak egy tükör nem pedig átjáró! És nincs is olyan hogy szellemvilág! A gyerekek 0-3 éves korig látják a szellemeket és ez valakinek utána is megmarad egész életében!
2012. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Shadow T ***** válasza:
Férfi létedre féltél velem is történt pár dolog és én is féltem mindenki fél attól amit nem ismer
2012. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak hogy semmit nem szabad elhozni a temetobol mert a halott szelleme"meglatogat" ejjel es a nevet sem szabad 3-visszafele olvasva kimondani hat en megtettem es nem tortent semmi,utlag persze a targyat visszavittem ami egy gyertya volt
2013. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mikor a temetot takaritottuk a lelkesz nehany fabol keszult "fejfat"(mert nalunk meg olyanok is vannak amik kb100 evesek) elvitt haza magaval es a tuzre tette.Ha a pap nem felt akkor en miert felnek a szellemektol?
2013. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!