Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olvastatok, hallottatok...

Olvastatok, hallottatok valamit a Dyatlov-incidensről? Egy rémes és iszonyatosan hátborzongató esetről kérdezek most.

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Itt olvastam erről [link] Bár nem tudom mennyire hiteles, mivel itt Ortofen-hegységet írtak, ezért kérdeztem utána, hogy hol is van, mert nem találtam róla semmit sem. Szóval itt nagy valószínűséggel elírták a nevét. A nyírségi "emberről" nem hallottam még történetet. Tudtok arról írni valamit? Köszi!
2012. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez sokkal részletesebb.

2012. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tegnap már megtaláltam ezt az oldalt, amit az előző válaszoló írt. Ebben valóban nincs szó a hóban talált hatalmas lyukakról. Viszont máshol azokat is megemlítik...

Nagyon sok mindent eltussoltak, ezért olyan zavaros az egész. Talán nem is valami természetfeletti dolog történt velük, hanem valami katonai vagy politikai ügy áldozatai lettek.

2012. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hátha még van itt valaki:) Csak most hallottam ezt a sztorit. Azóta ennek olvasok utána, meg a filmet is letöltöttem. Már több írást elolvastam. Abszolút hiszek a természetfelettiben meg az ufokban is. De sokkal valószínűbbnek tartom azt a verziót, vagy valami politikai esetleg kísérleti ügy van a dologban. Gyanús eleve az amit olvastam, hogy még nem is keresték őket, de egy ügynök azt mondta otthon a családjának, hogy eltűnik pár hétre mert fiatalok olyan ügybe keveredtek amibe nem kellett volna. Azért ez gyanús, meg hogy eltűnik egy fontos vér minta. Ha egy egyszerű balesetről van szó akkor mért kéne bármint eltüntetni vagy titkosíttatni. Plusz 11 holttestet találtak a mentők de a különleges egység megérkezte után csak 9 maradt? Duplán gyanús. Érdekes történet. Könyv nincs róla nem tudjátok?
2015. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!