Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » KI látott már szellemet! Le...

Ampikahhh kérdése:

KI látott már szellemet! Le írná nekem a történetet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 07:27
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
0%
igen előttem szólóval egyet értek , akinek van érzéke látni az beteg
2012. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
0%
vagy csak nem kipihent , erős képzelő erővel
2012. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
rettentően felidegesít amikor valaki nem képes elfogadni 1 másik ember véleményét...azért mert valaki nem hisz a szellemekben mért kell teljes bizonyossággal azt állítani hogy nem léteznek és hogy aki látott az csak beképzeli.ajánlanám ezen egyének figyelmébe a különböző ilyen témájú műsorokat...például discovery investigation csatornán:Szellemjárás,Állati kísértetek..ezekben nagy részt olyan emberek mondják el a történteket akik kezdetben nem hittek az ilyesfajta dolgokban,de mikor velük is megtörtént bebizonyosodott hogy mégis vannak megmagyarázhatatlan dolgok.és akkor most lehet azzal védekezni hogy biztos csak hazudnak...sok ilyen van...de szerintem ezekben a műsorokban nem kitalált történetek vannak.személy szerint én még nem láttam szellemet de egyértelműen hiszek benne ,viszont furcsa dolgok velem is történtek.
2012. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
100%

előző vagyok még mindig:

a történet: ez kb 3-4 éve történt,barátnőimmel 1 filmet néztünk az egyikük lakásában.a nagy szobában ültünk az ajtaja nyitva volt tehát mindent hallottunk volna ha valaki épp hazajön stb...volt 1 kutyájuk,mi valamiért leállítottuk a filmet mert kimentünk a konyhába vagy vmi hasonló,és nem volt nagy lakás a kutya viszont 1 skótjuhász volt szóval észrevettük volna a lakásban van....de nem volt...nem tudtuk hogy mi történhetett...ekkor kinyitottuk a bejárati ajtót és ott ült...behúzott fülekkel,farokkal és rémült szemekkel.mi is nagyon megijedtünk hogy kerülhetett ki a folyosóra....mivel az az ajtó nagyon hangosan csukódik-nyitódik akkor is ha óvatosan van kinyitva....ha huzat lett volna hallottuk volna hogy becsapódik az ajtó..mert ugye mint mondtam nyitva volt a nagy szoba ajtó ami 5 méterre van a bejáratitól....azóta se lett rá magyarázat mert minden esetben meghallottuk volna az ajtót...és kint se maradt a kutya véletlenül....furcsa eset volt.

2012. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem baj!!! Nagyon köszönöm,hogy megosztottad velem!!!! Én is láttam már!!!! :) És tudom,hogy léteznek!!!! még egyszer köszönöm és ha van még akkor nyugodtan leírhatod!!!!
2012. jún. 22. 13:08
 16/27 oliverkahn1 válasza:
Vannak, de viszont ártalmatlanok. Max megijeszt, de semmi több kivéve ha ártottál neki.
2012. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Pár éve volt, hogy új házba költöztünk (panelbe), és az én szobámban még csak egy emeletes ágygy, egy szekrény, és a szekrényen egy tévé volt. Feküdtem a földön, és néztem a tévét. A fejemnél volt egy pohár víz. Egyszer csak érzem, hogy tiszta víz a fejem. Aztán megnéztem a poharat, és nem is borult fel, de még ráadásul tele is volt! Ugyanannyi amennyi eddig volt benne! Aztán szólok anyumnak, és mondja, hogy olyan mintha egy tálnyi vizet öntöttek volna a fejemre!

Ez húsvét krül volt, és előtte nem rég halt meg papám. Egyik barátnőm apuja ilyenekkel foglalkozik és azt mondta, hogy az papám szelleme volt.

És amúgy nem rég tudtam meg, hogy a házunk valami zsidó vagy milyen temetőre épült...

2012. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok (amúgy 14/l)

Az angol tanárom mesélte ezt az osztálynak: Az egyik ismerőse is tanár, és van 2 kisgyereke. Esténként, mikor a gyerekek már alszanak, ő nleül dogákat javítani. És szokott hallani mindenféle láncsörgésteket. Nagyon megijedt. Lement egy zseblámpával a pincébe, mert onnan hallotta és ott is felkapcsolta a lámpát. De nem volt ott senki, és a csörgés is elmúlt. Amint visszament, megint hallotta. Pár nap múlva már nagyon félt, ezért felkereste az egyik ezzel foglalkozó isme5rősét, aki azt mondta neki, hogy magabiztosan rá kell kiabálni a kopogószellemre és akkor elmegy. Este megint hallotta csörgést, le is ment megint a pincébe. És elkiáltotta magát, hangosan, magabiztosan, hogy: "Tűnj innen! Nem félek tőled!" És elvileg azóta már nincs ott semmiféle szellem.

Ui.: bocsi, hogy ilyen "tárgyilagosan" meséltem el, de most nem volt kkedvem a jó megfogalmazáshoz :)

Amúgy ajánlom a Szellemjárás c. sorozatot az Investigation Discovery-in (ID). Elég ijesztő, de szerintem nagyon jó! És elvileg igaz történetek alapján készült.

2012. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Na azért a Szellemjáráson 100%-ig látszik, hogy kitaláció. Attól lehetnek szellemek, de az annyira túl van dramatizálva, hogy az már nevetséges. Azok színészek, amatőr színészek, ráadásul elég bénák. Az Állati kísértetek már hihetőbb.
2012. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
szerintem is hihetőbb az állati kisértetek , és ki nézi még a szellemlabort arról mi a véleményetek ?
2012. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!