Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » KI látott már szellemet! Le...

Ampikahhh kérdése:

KI látott már szellemet! Le írná nekem a történetet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 07:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én utálom a Szellemlabort, egy kicsit sem félelmetes...ráadásul szerintem inkább olyan "tudományos" a btartalma, nem nem tetszik

14/l

2012. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősünknek meghalt az anyukája,de az előtti estén néhány ismerőse felkelt négykor,hogy vele álmodott.Mind1 nem ez a lényeg.6 hónappal a halála után valami vörösen izzó gömb lebegett előttem majd köddé vált.Ez is lehetett egy szellem vagy csak egy fura gömbvillám.
2012. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: Már én is láttam olyan vörös gömböt az egyik ismerősömnél, aki szellemekkel foglalkozik. :O
2012. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Érdekes...
2012. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
a szellemlabor inkább vicces :D 300 kilós izomagyúak félnek mindentől :D amúgy én is hiszek bennük. a cicám sokszor bámul valami. hogy is mondjam olyan mintha bambulna de valami közeli dologra mikor nincs ott semmi. mintha látna valamit.furcsa . Na de a lényeg hogy ne foglalkozz olyannal aki azt mondja nincsenek :)) 16/l
2012. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyszer kint néztem a fákat aztán az egyik diófán egy átlátszóalak mászott fel
2018. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én is láttam már szellemet 6-4 éves voltam az udvaron játszottunk a haverokkal aztán csak annyit láttam hogy az ajtónkon kijön valami fehér emberi alak de nem úgy jött ki hogy kinyitotta az ajtót hanem átment rajta aztán lement a lépcsőn útánna szaladtam szétnéztem de már nem volt ott ezt csak én láttam a barátaim nem de még azóta is vannak paranormális dolgok velem.
2018. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!