Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt hiszem a házunkban van...

Azt hiszem a házunkban van valaki/valami, és egyre erősebbek a "jelek". Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Biztosan nem képzelődök, mert szkeptikus vagyok ilyen téren, viszont ami mostanában történik, egyszerűen már nem bírom. És az a durva, hogy egyedül én "érzem".


Az a lényeg, hogy a szobámban van egy sarok, ami nagyon furcsa. 10-11 éves lehettem, mikor abba a sarokba került az ágyam, és ne adj Isten hogy elaludjak, annyira rettegtem. Így kénytelen voltam anyukám mellett aludni, míg át nem rendeztük a szobámat. Utána semmi baj nem volt. Viszont mindig mintha valami lenne ott. Jelenleg egy szekrény van ott, és a fal és a szekrény között sok doboz meg kacat van. Fölötte egy nagy ablak. Éjjel is nem tudom hányszor fölkelek, és valami alakot látok ott. Általában nem szoktam nagy jelentőséget csinálni ilyen téren, mert egyáltalán nem hiszek a szellemekben. Az, hogy a szekrény ajtaja néha kinyitódik, zárt ablaknál mozog a függöny, egyáltalán nem zavar, csak nevetek rajta, bár elég sokszor előfordult már. Viszont kb. 1 hónapja egyre több megmagyarázhatatlan dolog történik. Éjjel 100%ig biztosra mondom, hogy valaki félrehúzta a lábamról a takarót! És nem csak beképzeltem, mert még mondtam is az öcsémnek, hogy menj már innen! de nem volt senki a szobában, hajnali 2 óra volt. Egyszer egyedül voltam itthon, és a szobámból hallottam egy nagy csattanást, berohantam, és láttam hogy egy kabát esett ki a szekrényből. Igaz a kutyám is bent volt, de kis termetű, tehát semmi köze nem volt hozzá, ráadásul egy kabát nem tud ekkora hangot kiadni. 1 hete kb. elalvás előtt nagyon melegem volt, kimentem inni egy pohár vizet, és valami köhögés/krákogás szerű hangot hallottam a szobámból. Senki nem volt bent, még a tv sem ment. De ez mind így hirtelen. a sötét alak, meg a többi már évek óta ott volt, nem rendszeresen, de néha mintha láttam volna éjjel. de ezek kb. pár hete történtek, ráadásul tegnap óta valami olyan szag van a házban, ami hihetetlenül orrfacsaró, és senki nem érzi, csak én. A legdurvább pár napja volt, mikor éjfél volt, teljesen sötét volt a szobámban, csak a telefonomat böngészgettem, és mikor elraktam a párnám alá kicsit foltokban láttam. Nem nagyon voltam álmos, tehát nyitva volt a szemem, és így mikor kezdett tisztulni a látásom, esküszöm hogy valaki ott állt a sarokban. Nem csak alak, vagy árnyék, rendesen, még a szeme is kicsit mintha világított volna. Annyira megijedtem, hogy hirtelen fölpattantam az ágyból, fölkapcsoltam a villanyt, de akkor már nem volt ott semmi. Olyan volt mint valami jelenet egy horrorfilmből. Na akkor volt az a pont, hogy elég.

Először a nagypapámra gondoltam, mert neki is vannak régi ruhái abban a szekrényben, plusz krákogás (cigizett), és ez a szag is olyasmi, mint amilyen szag van a nagymamámnál. Nem akarom megbántani, nem rosszból, de nagyon rossz az a szag :D de utána belegondoltam, hogy volt olyan, hogy abban a sarokban más valami volt, és akkor is éreztem ott valami furcsát, tehát nem a nagypapám lehet az, aki egyébként akkor halt meg amikor 1-2 éves lehettem.


Mint mondtam, elég szkeptikus vagyok, de már kezdek eléggé félni mikor kezd este lenni. Van valami szelleműzéses vagy akármilyen otthoni praktika? Távol állnak tőlem az ilyen dolgok, de el kell ismernem, eléggé beparáztam.


2012. júl. 1. 14:02
1 2 3 4 5
 1/42 kiflitolvaj ***** válasza:
58%

Ezt hallgasd lefekvés előtt, jó hangosan:


[link]

2012. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésre már írtam, amikor egy adott hely felől érzel félelmet, vagy azt, hogy valaki néz az azt jelenti, hogy egy figyelő démon van ott.Ez a félelmedből nyeri az energiát, szóval amíg félsz tőle nem fog eltűnni.Az alakját csak a félelem miatt képzelted oda, mert emberi szemmel nem látható.Ami viszont érdekes, hogy a kabát kiesett a szekrényből, lehúzódott a takaród stb. A figyelő démon ilyeneket nem csinál.Az a gyanúm, hogy egy másik démon is van nálad, egy kósza démon.Ennek a démonnak a szokása a tárgyak mozgatása,ajtó nyikorgatása, zajkeltés stb.Ha igaz amit gondolok, ez a 2 démon megmagyarázza a történteken. Nagyon ritka, mikor egy házban 2 démon is van de nem lehetetlen. Ezek a démonok fizikailag nem bántalmaznak, de ha zavar hívj egy ördögűzőt és megszabadulsz tőlük.

Tóth Jakab, démonológus

2012. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 kiflitolvaj ***** válasza:
80%
Melyik egyetemen van démonológia szak?:D
2012. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Van olyan fajta földsugárzás, ami felerősítheti a különös jelenségek érzékelését, erre főleg gyerekek érzékenyek.ahol ilyen van, ott félne, elkerülik a helyet.Lehet nálad is ilyen van, bár szerintem itt valami többről lehet szó.Jó lenne megtudakolnod, mi történhetett abban a szobában?Történt-e ott valami rossz dolog?Meghalt, szenvedett ott valaki?Nincs abban a szobában elhunyt hozzátartozótól valami holmi?Vagy valami, amit használtan mástól kaptatok?az ilyen holmikat jobb lenne, ha kiselejteznéd.Érdekes, hogy ez a dolog ahhoz a sarokhoz kötődik és csak te érzékeled.Szerintem azon a helyen történt valami.Vagy valaha valaki sokat tartózkodott ott valamiért, valaki ágya, széke ott lehetett.Tehát ez valamilyen emléklenyomat is lehet.
2012. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
45%

15:26

Ezt semmilyen egyetemen nem tanítják, egy idősebb démonológustól lehet eltanulni.

2012. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 kiflitolvaj ***** válasza:
60%
És az idős mester mennyire oktatja egzakt módon az ifjú padawannak a démonológia rejtelmeit?
2012. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
47%
Látom csak komolytalankodsz, de én válaszolok.A tanító megtanítja az alapokat, elmond mindent a démonokról, a fajtájukról.A többit az embernek magának kell megtanulnia könyvekből és tapasztalatból.
2012. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerűen nem értem honnan szednek össze az emberek ennyi badarságot.

Kérdező, nincs vizsgaidőszakod?

2012. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

lehet egy víz ér van ott mint ebben a videóban vagy mi

a többit meg te rakod hozzá


http://www.youtube.com/watch?v=h6PKXv9AUuM&list=FLtGfS3qp0eE..

2012. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
46%
Ha van valami a szobában akkor a kutya érezte volna. Főleg ha elég erős hogy látható legyen. De ha nagyon parázol kérj a helyi katolikus templomból szenteltvizet, mond neki hogy félsz hogy valami gonosz van a házadban, hátha ad. Ha ad akkor locsold körbe ott azt a részt. Ha nem ad, akkor szedjél fekete üröm levelet, szárítsd ki, gyúrd kis golyóvá, és gyújtsd meg, hőálló edényben rakd oda, hadd füstöljön. Emellett még beszórhatod sóval. Ha ezután sem marad abba, akkor kezdhetsz aggódni.
2012. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!